Filter hlásení

DeletedUser

Hosť
Rád by som bol, keby existoval filter na oznámenia na roľnícke dediny, keď dobyjem dedinu a takisto na obchodovanie s nimi. V staršej verzii fungoval filter Obchod aj na roľnícke dediny, v novej funguje len na obchod s hráčmi.
Takto by som nemal zaplnený postranný panel prevodmi surovín, ale hlásenia z bojov a dokončených stavieb (to, čo tam potrebujem vidieť).
Takisto si nežiadam hlásenie o dobytí dediny, pretože rabujem všetky dediny zaradom a nepotrebujem, aby mi prichádzala o tom správa. O stratách jednotiek už dopredu viem, lebo pred útokom použijem simulátor.
 

DeletedUser

Hosť
Ja myslim ze filter treba prepracovat cely.

INNO sa filtru nezvykne velmi venovat, ale mozete skusit nieco navrhnut. ;)
Ja nenavrhnem nic lebo momentalne si musim mysel setrit. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja som halsenia vypol okrem bojov \:) a mam pokoj nic ine nemam zapnute a som spokojny
 

DeletedUser

Hosť
Takisto by mohol byť filter na kúzla. Je to úplne zbytočné. Keď chce niekto použiť na moje mesto kúzlo, má mi to napísať, inak je to hlásenie zbytočné a to, že mám nové jednotky, ma nezaujíma, bo ich je len zopár. A radšej by som mal prehľad v útokoch ako tam mal hlásenia o kúzlach...
 

DeletedUser

Hosť
S osobnou kartou pre kuzla by som suhlasil.

Najlepsie je ak sa najde dobrotivec ktory ti rad ochotne zakuzli cele mesto patronkami znakmi bohov, darmi mora, svadbami, ... :D

Je to horsie ako posielanie bleskov.
 
Hore