Fan Games IG

DeletedUser

Hosť
Zdravím!

Založil nový portál ktorý slúži na informovanie (niečo ako wiki) pre všetky hry od firmi InnoGames v slovenskej verzi. Čiže portál nebude len v slovenčine ale budú aj iné jazykové verzie lenže budú tam len hry ktoré sú v slovenčine prípadne češtine a možno aj iných jazykoch. Web bude pre vštekých a budú tam aj legálne pomocníky k hre.

Preto hľadám ľudí ktorý by mi v tvorbe pomohli. Hľadám korektorov gramatiky, programátorov, redaktorov a ďalších ľudí.

Web je spustený verejnosti. Bude dokončnený približne v lete ale neviem presný dátum. Daľšie informácie prinesiem keď budú v tejto téme.

Kontakt: Skype: Marek281010
Ak mi napíšte tak napíšte do komentáru k žiadosti aspoň slovo "Fan Games InnoGames ".

Odkaz na portál Fan Games IG


Dúfam že sa vám bude pačiť a že budete jeho priaznivci.
S pozdravom Marek2810.
 

DeletedUser72

Hosť
Zdravím.
Trochu tomu nerozumím - portál zakládáš pouze pro slovenské verze, ale hned vzápětí uvádíš, že to nebude jen pro slovenskou verzi...hmm.

Jinak přeji mnoho zdaru.
Ale je to jen další projekt z mnoha hráčských projektů, které lze na webu najít.
 

DeletedUser

Hosť
Ten portál nebude iba pre slovensko ale aj pre česko, anglicko a dalšie krajni. Keďže som slovák tak to najprv bude v slovenčine a potom to postupne bude v iných jazykoch. Ako som písal na portáli bude toho veľa čítať až v lete. Ak sa portál uchytí na slovensku tak sa samozrejme preloží do češtiny a ďalších jazykov.
 

DeletedUser1249

Hosť
na to že sa to len rozbieha tak je to dobré dúfam že to nahradí orakulum inak tam na the west že sa objaví vajco nemalo tam byť vajce:D
 

DeletedUser

Hosť
hm...
je naozaj pekné, že sa niektorí hráči snažia informovať ostatných a nie len hrabať na svojom piesočku na dákej tej hre :)

len jednu vec vám ale musím vytknúť... gramatické chyby...
nehnevajte sa na mňa ale pokial to chcete ako portál dákej úrovne tak si na tie chyby dajte pozor...

každopádne aj ja prajem veľa zdaru :)
 

DeletedUser

Hosť
No neni ale bude celá po česky keď bude čo čítať na SK a bude poriadne dorobená. Potom ak sa uchití SK a CZ verzia bude aj po nemecky, anglicky a kto vie v akom jazyku.
 
Hore