Externí plánovač útoků

DeletedUser

Hosť
Rád bych se podělil o svou práci :)
Po několika násobném a neúspěšném hledání na internetu nějakého chytrého plánovače útoků jsem se rozhodl vytvořit si vlastní. Důvod byl prostý a) neumím anglicky a za b) plánovače,které jsem našel byly nedokonalé a složité a ve směs vždy člověk musel zadávat kvantum hodnot a musel vše i v tom plánovači dělat ručně.

Můj plánovač je navržen tak,aby jste nemuseli dělat nic,kromě toho,aby jste znali klávesové zkratky CTRL+C a CTRL+V a vložili délku cesty do plánovače. Plánovač už zbytek udělá za vás a to ikdyž se budou hodnoty měnit.

V plánovači je přednastaveno,že můžete v současné době naplánovat až 100 utoků na 1 cíl a další předvolba je ta, že můžete naplánovat utoky až na 3 cíle současně s možností počet cílu kdykoliv rozšířit jen obyčejným kopírováním.

Plánovač v současné verzi zatím neumí limitovat vzdálenost,takže pokud překročíte herní hranici maximalního dojezdu kolonizační lodě 40 hodin, plánovač vás zatím neupozorní.
Zárověn taky plánovač ještě neumí upozornit vás na dobu odjezdu,aproto si čas odjezdu musíte hlídat na hodinách,aby jste útok odeslali včas
.... doufám, že tyhle drobné nedostatky brzo vyřeším a že bude vše OK.

Jak Plánovač vypadá se múžete podívat ZDE ----> http://imageshack.com/a/img513/4079/1rup.png
Plánovač ke stažení je ZDE ----> http://ulozto.cz/xmHCgZqP/grep-pu-v-1-15-final-xls


Doufám, že vám tato hračka bude užitečná ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
bez toho že bych se díval na výsledek děkuji za přínost pro hru:) věřím že to je kvalitní dílo, a i kdyby nebylo tak snaha se cení:)
 

DeletedUser

Hosť
Je to vyrobeny v MS EXCEL 2003, takze by to melo jit otevrit v MS EXCEL 2003 a verzich novejsich
 

DeletedUser

Hosť
dej pak vedet pocity a rekni svuj nazor ;) jsem zvedavej,jestli mou praci nekdo oceni :)
 

DeletedUser

Hosť
Dik, za upozorneni ... nikdo nejsme dokonalej ;) opravim a nahraju aktualni verzi
 

DeletedUser4995

Hosť
na tom uložto je už opravená verzia, alebo ešte tá stará??
Ďakujem za odpoveď
 
Hore