Do sveta grepolisu

DeletedUser661

Hosť
Bola predomnou ďalšia daždivá noc, ako som tak sedel doma za PC a len si klikal v grepolise na útoky po dedinách, prechádzal si mestá, počítal suroviny a tešil sa naradostený z postupu aliancie - IMPERIUM - na 19. miesto v TOP alianciách. Len tak som preklikol na svoje mesto Redirectum II, klikol som na chrám, a navolil si Aténu, chviľu som pozeral na ňu, potom na Pegasa a potom sa to stalo...

Natočil som hlavu. Vonku bolo počuť zvuk konských kopýt zľahka prechádzajúcich po asfalte. "Hm, azda môjmu sedovi ušiel kôň" pomyslel som si a tak som vykukol z okna.

Oči sa mi vygúľali, sánka mi spadla, zmeravel som. Pretrel som si oči, očistil okno, lebo som naň akosi príliš veľmi nadýchal a uvedomil si, že ho skutočne vidím.

Krásny biely, hrdý a mocný, okrídlený Pegasus. To be continued...

Ze pokracovanie :D nabudúce.. pre neznalých angličtiny
 

DeletedUser661

Hosť
pockajte jak sa dnes nachlastam :D a tolko erotiky tam bude ze dostanem ban :D za zneuctenie bohyn hry :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak to potom túto tému budú musieť dať od 18-ich rokov :D Pretože keď toto bude mať erotický nádych,tak to bude koniec :D
 

DeletedUser661

Hosť
No zacnem to pisat ked mi odblokuju ucet, takze vas sklamem, som zvedavy preco je zablokovany...ale budem z toho vyvodzovať patričné dôsledky.
 
Hore