Diskuze o světě Juktas

DeletedUser5366

Hosť
Jujuj aj Overak tam je, divím sa ze ešte na forum nic nenapísal.
 

DeletedUser5790

Hosť
jj ja jakmile videl ten nazev mesta ceska sila uz jsem mel tuseni... :D
 

DeletedUser5980

Hosť
nemali by ste niekto chuť ísť hrať Korint? :D máme tam spojko ale potrebovali by sme tam ešte doplniť nejakých hráčov :D bojujeme proti niekoľkonásobnej presile takže ak sa tu nájde nejaký bojovník napíšte mi správu a pošlem vám pozvánku na ostrov vedľa nás, mestá vám dáme a kultúru spravíme na začiatok :D niekto tu spomínal JurajGB tak aj ten hrá proti nám tak ak máš s ním nejaký spory nech sa páči :D
 

Melancholik

Member
pre pána nie ani za nič nemá zmysel hrať rozohratý svet od nuly to je blbosť dohrám tento a snáď už konečne sa zbavym grepu.
 

DeletedUser5977

Hosť
nebud podrazdeny
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser3472

Hosť
zase sa vytvorila jedna ally z lepsich hracov a budu plakat v polke sveta ze nemaju proti komu hrat xD lebo nijaka ina ally/partia sem neprisla co je skusenejsia aby vytvorila konkurenciu
melancholik to nie je tvoj styl teda hah
 

DeletedUser3947

Hosť
zase sa vytvorila jedna ally z lepsich hracov a budu plakat v polke sveta ze nemaju proti komu hrat xD lebo nijaka ina ally/partia sem neprisla co je skusenejsia aby vytvorila konkurenciu
melancholik to nie je tvoj styl teda hah
to si nemyslím, takmer na každom svete sa najskôr vytvorí silné spojenectvo ale to sa ešte kľudne môže otočiť. ja tam vidím dosť schopných hráčov aj mimo Nosferatu :)
 

DeletedUser5933

Hosť
nemali by ste niekto chuť ísť hrať Korint? :D máme tam spojko ale potrebovali by sme tam ešte doplniť nejakých hráčov :D bojujeme proti niekoľkonásobnej presile takže ak sa tu nájde nejaký bojovník napíšte mi správu a pošlem vám pozvánku na ostrov vedľa nás, mestá vám dáme a kultúru spravíme na začiatok :D niekto tu spomínal JurajGB tak aj ten hrá proti nám tak ak máš s ním nejaký spory nech sa páči :D

smiley_emoticons_lol.gif
Ved mate pakt s Kamenom a Romanom tak aky problem? cize 2 ally na 2 ally
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser5977

Hosť
nemohli by ste v novom update pridat ZHN? rad by som tam hodil jednu vodikovu Aerstovi na 06-00
 
Hore