Diskuze k vánoční soutěži:)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5257

Hosť
Nehovor hop kým nesko(n)číš. Ako vieš dopredu, že sa neumiestníš?? Veď to nevie ešte ani pán Boh
 

DeletedUser1824

Hosť
Pán Boh hej :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Nevím kde jste přišli na hlasování.. dnes je konečný termín pro posílání příspěvků do soutěže.. nic víc..

Ale Sulti ak nebude anketa, tak budeme vyberať my, ak budeme vyberať my, tak hráči ktorí nevyhrajú budú mať zasa problém s tým, že to nebolo poctivé a bude to naša vina. Tá anketa v, ktorej môžu hlasovať len zúčastnený je asi najlepší nápad :)
 

DeletedUser5257

Hosť
Anketa by asi nebola najlepsia voľba:D kazdy dá hlas niekomu inému a všetci budú mat po jednom hlase :D
 

DeletedUser4379

Hosť
Pochybujem. Pretože každému sa páčila iná báseň to za prvé a za druhé som tu ešte ja a Sultán, Mauri... takže po jednom hlase všetci určite nebudete mať.
 

DeletedUser1824

Hosť
Keby na forko chodili viacerí tak by to mohla byť aj anketa pre all :) Lenže nikto nechodí tak ten nápad je najlepší asi :D
 

DeletedUser1824

Hosť
Inak ani ohľadom najnovšieho sveta a to Rhó tu nik nepíše :D Dakto nevie že forko existuje :)
 

DeletedUser

Hosť
Ale Sulti ak nebude anketa, tak budeme vyberať my, ak budeme vyberať my, tak hráči ktorí nevyhrajú budú mať zasa problém s tým, že to nebolo poctivé a bude to naša vina. Tá anketa v, ktorej môžu hlasovať len zúčastnený je asi najlepší nápad :)

Hráči budou mít problém s rozhodnutím týmu VŽDY:) to si pamatuj:)
 

DeletedUser5257

Hosť
No sultan má pravdu :D ale iné rozhodnutie by este nebolo
 

DeletedUser4379

Hosť
Ani nie, pretože sa to dá veľmi ľahko zmanipulovať.
 

DeletedUser4379

Hosť
Tak ja si myslím, že je to tak napol. Každí chce výhru, ale aj 100 zlatiek.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore