Diskuze k vánoční soutěži:)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
zak já mám sečteno Vaše hlasování, jak říkám počkám na další, nicméně nebojte dočkáte se ještě dneska..
mimochodem, napište mi potom na jaký nick chcete zlaté, stovku dostenete všichni že ano..
 

DeletedUser1824

Hosť
Jablkar už ho nechaj/me...dnes budú a pochybujem že to budem sem dávať v noci...netlačme naňho aj tak má deň rezervu ak sa to tak vezme :)
 

DeletedUser

Hosť
1. místo Gely 750 zl. 2. místo Jablkar 500 zl. 3. místo -Ecko- 300 zl.
Gratulujem páni ..priznám sa že aj som za Vás všetkých 3 hlasoval.. :D

inak ptm tých 100 zlatiek posielať na nick SamSi621 díky..:)
či napíšem to sultánovi do SS?? :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Ja som hlasoval za Jablčkára a Samsiho :), pretože to tretie miesto som fakt nevedel vybrať.
 

DeletedUser5260

Hosť
Wauw ja som to vyhral, toto je prvá súťaž kde som niečo vyhral. Samsi mrzí ma že si tam neni aj ty :( ja som hlasoval aj za teba.

Ďakujem všetkým ktorý mi dali hlas
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Hosť
samsi by byl v první pětce...a to je vše co řeknu víc nic, kdo nedostaně zlaté reklamace u mě:)
 

DeletedUser

Hosť
sakra takže som bol blízko.. :( to je tak na 150 zlatiek. :D ale nie len škádlim....aj som sa chcel spýtať že či som skončil v top 5.. ale dostal som odpoveď skôr než som sa spýtal..:D
Ďakujem Vám chlapci za hlasy .. :) ..už sa teším na ďalšiu súťaž.. :cool:
 

DeletedUser4379

Hosť
Tak dúfam, že tu medzi nami na fóre ostaneš, ako aj všetci zúčastnení
 

DeletedUser

Hosť
jasné však ja som sa sem regol ešte nejako 2týždne pred súťažou a kvôli súťaži som tu trávil viacej času ..až som si tu zvykol na fóre a každý deň ho sledujem aj keď niekedy nič nenapíšem ale vždy si všetko čítam čo je nové ..:D takže budem to tu naďalej aj sledovať a zapájať sa..:D
 

DeletedUser5257

Hosť
Ďakujem za vaše hlasy
a sultan, zlatky mi pridajte na účet Jablkar
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Tak ja dúfam, že bude najbližšie aj dalšia súťaž, pretože to tu ožilo a ja som len rád :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore