Diskusia ku "Grepolis United"

Crony

Administrator
Vážení hráči,

tu môžete diskutovať o pripravovaných novinkách a zmenách prichádzajúcich na Grepolis.

Popis niektorých je uvedený v tejto téme
 

DeletedUser4034

Hosť
ja mám 2 otázky .

Kedy sa tieto vylepšenia spustia ???
A chcel by som sa spýtať že tento Grepolis united bude mať vlastnú zložku tu na fóre alebo to bude osobitná stránka ako wiki grepolis ??
 

Crony

Administrator
Tak je to plan na tento rok, a zvuky uz su v hre, cize v podobnom tempe by to malo pribudat. Ale ako je uvedene aj v popise noviniek, vsetko sa moze zmenit, uvidime ako nam pojde test noviniek na beta svetoch a podla toho sa uvidi :)
 

DeletedUser

Hosť
Ta aplikacia bude len na IoS a Android ? chcelo by to aj na ine typy mobilov
 

DeletedUser1249

Hosť
wohou to je pecka ta hudba v grepolise prva hra ktoru poznam ktora ma aj hudbu fakt ste to vyborne vylepsili len by som sa chcel spytat ze ako casto sa menia tie pesnicky
 

DeletedUser2807

Hosť
Ake chces ine typy mobilov???? Snad ine type OS???? nie???? Sak android a apple stacia nie? Poznas ine, okrem win???
 

DeletedUser4034

Hosť
máš pravdu :D
ale mňa to bude baviť tak 2-3 týždne a asi ich vypnem no ale uvidím keď píšu že budú ešte pribúdať zvuky ..........

Inak a tie betta skúšky budú otvorené pre každého hráča ??
 

DeletedUser2807

Hosť
Co sa tyka hudby, je to OK. Hudba sice prijemna....ale co z toho ked mi kazdych 40 minut padne browser! Viem ,ze to ide cez nejaky plugin. Su tam este muchy, kt. treba vychytat.

PS: Chrome : Verzia 25.0.1364.152 m
 

DeletedUser2807

Hosť
Neviem ,ci to padne na urodnu podu ,ale neda mi....

Viete nechat to nove menu "over the top"??? Odkedy je to pod oknami, zle sa s tym pracuje....
Ja viem ,ze dnes letia 22" monitory, ale ja mam 15", niekto 13" na NB.... je to dost namahave na klikanie.

Napr. Otvorim okno so spravami, dam novu spravu, a ked ju chcem odoslat, tak musim zavriet to spodne menu, lebo tlacitko Odoslat, je prave pod nim.....
 

DeletedUser4034

Hosť
s tím mám problémy aj ja ........
Ja mám tiež 15 no musíme sa s tým naučiť žiť
 

DeletedUser3690

Hosť
myslím, že ten plán je ok...no chcem sa spýtať na ten windows 8....čo tým myslíte apku?
 

DeletedUser4291

Hosť
Keď už sme pri tom probléme s s túmi obrayovkami , mohli by urobiť optimalizáciu , na veľkosť obrazovky a aj podľa výkonu PC -ja mam starší a občas mi to dosť lagne
 

DeletedUser

Hosť
Čo si myslíte o tom hrdinovi čo sa pridá do hry ? myslite si že to bude fajn alebo práve naopak ?
 

DeletedUser4402

Hosť
Misilím si že to bude fajn je výhoda že sa to bude dať posielať medzi svetmi keď pôjde útok na 1dedinu tak si to presunem tam
 

DeletedUser4034

Hosť
Chcem sa opýtať tie beta skúšky svetov ..... budú sa skúšať aj rýchlosti ako 12,15 ...... ??
A vôbec budú prístupné pre všetkých hráčov ??
 

DeletedUser4034

Hosť
Chcem sa spýtať .
Ten inventár bude veci prenášať medzi svetmi alebo ako to funguje ?
 
Hore