Diskusia k MS

DeletedUser4379

Hosť
Vitajte vo voľnej diskusii k súťaži/MS. Ak vám niečo nie je jasné,pokojne sa ma opýtajte, rád vám odpoviem. Bavte sa.
 

DeletedUser4379

Hosť
Ja viem, ale myslel som presne týždeň od ukončenia :)
 

DeletedUser

Hosť
Naco su dobre tie tipy, v ktorych neuvedie autor visledok? :)
Inak mohli ste tam napisat aj skratky timov pri niektorych mi to nie je jasne :p
 

DeletedUser5299

Hosť
napísal som radšej celé mená štátov, lebo neviem, či to môžem písať po anglicky tie skratky :D
 

DeletedUser4379

Hosť
Nie je povinnosť písať skratky tímov :) kľudne napíšte celé mená.
 

DeletedUser

Hosť
Niektorý davaju 2 typi na 1 den to čo ??? ... som čital že može byt len 1
 

DeletedUser2745

Hosť
Mohli ste dať trošku inak tie pravidlá, napríklad najneskôr do začiatku zápasu. Alebo aspoň na dnes ste mohli dať vyššiu toleranciu oneskorenia tipu, pretože ak niekto prišiel neskôr na Grepolis a nevidel oznámenie, tak nestihol natipovať prvý zápas, aj ja som už dával asi 3 minútky po začatí zápasu ...
 

DeletedUser5181

Hosť
Každí hráč má jeden pokus na jeden herný deň. Tento pokus bude platný a záväzný, takže ho nemôžete meniť.
z tohto jasne vyplýva že hráč môže staviť na jeden zápas denne.... nechápem prečo každý dáva 2 a viac zápasov za deň, bude sa im to rátať ????
 

DeletedUser4452

Hosť
Súhlas Dans... Takže ako to je? Môžem potipovať celý deň, alebo iba 1 zápas za 1 deň v jednej skupine?
 

DeletedUser5181

Hosť
a tým ktorí dali iba na jeden zápas nechať možnosť svoj tip zmeniť
 

DeletedUser

Hosť
všem došlo jak se dá hlasovat jen dvěma rebelům ne.. ach jo.. hlavně že si hrajete na ty nejchytřejší zde na foru...
 

DeletedUser5181

Hosť
Sultan prečítaj si to znovu, "jeden pokus na deň", no nevadí pridám si tam teda ďalší príspevok
 
Hore