Diskusia - Aktualizácie

Crony

Administrator
Vážení hráči,

tu máte priestor na diskusiu, otázky a pripomienky k aktuálnym aktualizáciam Grepolisu :)

Krajo

Member
Je potrebné upraviť hru tak, aby mohol podporený hráč pracovať aj s podporami: útočiť, aktívne sa brániť - tj schovať si podpory

Sultan

Hosť
toto nemá nic společného s aktuálními aktualizacemi hry, navíc je to opakovaně probrané a zamítnuté téma

x.filec

New Member
zavažna chyba !

bol by som rad a to nielen ja ale aj ostatný hráči keby ste konečne opravili útok a obranu lebo vám padajú servery a mrzne to myslím že je to dosť podstatná vec čo sa týka tejto hry ! takže toto by ste mohli opraviť a to nie ako naposledy na svete ETA kde vam to trvalo len 3 mesiace ! nedá sa útočiť ani brániť ak pošlete viac ako 15 útokov prehlaď a reporty vám zamrzne a reporty prídu za 20 minut a to prehádzane vzhľadom na to že danu vec ako prehlaď si platím ! tak je to dosť závažne kedže nedostávam to za čo si platím tudiž porušujete obchodne prava užívateľa ! mali by ste sa v prvom rade vykašlať na banálne aktualizácie čo sa tyka tlačitiek a podobných hluposti a vyriešit hlavnu vec zo servermi a nie tu riešit tlačitka a podobne blbosti ktore aj tak nikoho nezaujímajú

Naposledy upravené moderátorom:

Sultan

Hosť
nevím že by si někdo platil za to že je hra bezchybná.. hráči si platí za výhody ve hře, nikoliv za její bezchybnost

§15 Zodpovednosť za chyby a obmedzenie zodpovednosti

15.1 Licenčná zmluva ti ako Používateľovi udeľuje právo na používanie Hier v aktuálnom znení. Si si vedomý toho, že nami ponúknuté Hry – rovnako ako každý iný softvér – nikdy nebudú celkom bezchybné.
15.2 Chyby, ktoré zistíš, budú okamžite riešené. Z dôvodu zachovania dôkazov je potrebné tieto chyby zdokumentovať v textovej forme a poslať nám upozornenie (faxom, listom alebo e-mailom). Pred odoslaním upozornenia o možnej chybe si prečítaš všetky stránky pomocníka a sekcie často kladených otázok na fóre.

Budeme třeba rádi za konkrétní upřesnění kdy k chybě došlo nikoliv za omílání věty že je něco špatně..
a ano při velkém množství útoků bude docházet k přetížení serverů, neustále se může vylaďovat systém ale nikd ynebude dokonalý.

Dans

Member
Rebalancovanie je výborné, jazdcov útok ste mohli zvýšiť trocha viac ale nevadí :) trirémy aj tak nebudem používať, o moc sa to nezlepšilo

KRAL JAN

Member
Je to super, aj keď som si to ešte nepozrel celé... a tie trirémy bude treba prepočítať, či sa to oplatí viac ako birka + ZL..

miro9991

Member
dakujem vam za podporu :)

inak pozerali ste tie vylepsenia co maju byt? podla mna zas krok v pred ... a dufam ze uz konecne na mobile sa budu dat zobrazit reporty a hlavne rezervacie :)

matcho

Member
no mal si pekne zostat a teraz co ako sa mas? na grep sa neplanujes vratiť ? sem na slovenske serveri ?
Naplno by som to uz nehral - nie je na to cas, som dost pracovne zaneprazdneny. Ale rozmyslam sa pichnut rekreacne na nejaky server zo zvedavosti asi na Rho ( hram vzburu, v dobyvani nevidim zmysel ), co sa pomenilo v hre a hlavne si pokecat vo fore spojka s byvalymi hracmi z gamy ak by mali zobrali do poctu ... skusim Rho - snad ma niekto rychlo nezrusi ...:)

Naposledy upravené :

Trolerko

Member
Mirko mohli by dat uz aj do Appku keď je eventu ltak to nevidím na tablete to by mohli zmeniť stále musím ist cez net.. a HLAVNE ČASOVANIE

miro9991

Member
presne ako vravis hlavne ked bola teraz ta troja som musel rano vstat na pc aby som stihol tych vojakou niekde poslat ...
a ja som zvedavy a aj na odmeny ake budu mohli trosku aspon naznacit ze co by tam mohlo v nich byt :)

joz0

Hosť
dakujem velmi za ziadnu odpoved. ked sa tu prispevok nehody mohli ste ma aspon nasmerovat odkazom. velmi silno dakujem. tak som lama co nerozumie komunitam na fore , a co ?? trochu pomoci vami ten cas straveny by nikomu neublizil.