co hrate

DeletedUser1618

Hosť
Občasne hrávam CS1.6, NFS asi tak 2x za rok :D A Grep samozrejme a hrávala som aj rybičky na FB ale skapali svine :D
 

DeletedUser

Hosť
Assassin´s Creed: Brotherhood, Final Fantasy, Dragon Age II ->už čoskoro !
 

DeletedUser

Hosť
prototype to je taka petelica proste zahrajte a uvidite co je to hra
 

DeletedUser1450

Hosť
hrava dakto wolfteam ? a hej nech mi napise do spravy zahrame si proti sebe :)
 

DeletedUser72

Hosť
Grepolis je trochu nuda (až na forum, kde mohu aspoň škádlit moderátorky :D) :connie:
Zahrajem si http://www.divokekmeny.cz/ ;)
Jedu teďkom svět 12 a 17, kde jsem v TOP 100. Takže se regněte, ať je co zabírat :D
 

DeletedUser72

Hosť
Wolfyku - malej sklad, malý počet obyvatelstva... Kde mám pořád shánět kulturní body ?

Víš kolik vojáků mě stálo jen farmení zemědělek, než jsem pochopila o co kráčí ?? Zbytečný ztráty, který mi nikdo nenahradí - naprosto zby-teč-ně.

A takový složitý zabírání... Města co se sami automaticky zmenšujou......
navíc nemáš jasně daný a omezený počet měst jako třeba na DK...
Ale ten svět, se bude neustále rozrůstat - rozpínat...
Vzdálenosti budou větší a větší a jak budou ubývat hráči, tak budou ti milionoví hráči muset ZAKLÁDAT nová prťavá městečka, která budou muset piplat od NULA bodů.....

Není to pro mne interesantní...
 

DeletedUser

Hosť
Wolfyku - malej sklad, malý počet obyvatelstva... Kde mám pořád shánět kulturní body ?
Zvaci farmu a sklad. :D Limit budov je akurat vyvazeny s vyskumami, rolnickymi dedinami a s dolezitostou ziskavat nove mesta. Nemozes mat napriklad bane na 300, lebo rolnicke dediny sa nezvacsuju a potom by uz nemali vyznam v hre. Urovne v stovkach by z toho spravili nudnu hru. Pridem s milion vojakmi lebo to hram dlhsie. S takou presilou vyhram bez strat. Potom pride niekto s 2 milionmi vojakov lebo on nikdy nebojoval. Cisla a limity trafili tvorcovia dobre.

kulturu zbieraj bojmi a rabovanim, cize hranim :)

Víš kolik vojáků mě stálo jen farmení zemědělek, než jsem pochopila o co kráčí ?? Zbytečný ztráty, který mi nikdo nenahradí - naprosto zby-teč-ně.
blba napoveda :(

A takový složitý zabírání... Města co se sami automaticky zmenšujou......
mozno rovnako zlozite ako rolnicke dediny, staci to raz zistit a bude to
dobyvaj mesta ktore sa nerozpadavaju ;)

navíc nemáš jasně daný a omezený počet měst jako třeba na DK...
obmedzenost je tu dana tym ze cim dalej tym vac kultury poterbujes

Ale ten svět, se bude neustále rozrůstat - rozpínat...
Vzdálenosti budou větší a větší a jak budou ubývat hráči, tak budou ti milionoví hráči muset ZAKLÁDAT nová prťavá městečka, která budou muset piplat od NULA bodů.....
Svet je urcite konecny. A s tym ze by hraci nemali koho dobyvat si myslim ze problem nie je.


Tieto veci co si spominala mi nepripominaju nic z Grepolisu. Ako keby to hovoril niekto kto Grepolis este naplno nehral. Mozno si sa nesustredovala na to co treba a tak si sa do praveho Grepolisu nedostala. :(

Musime sa raz dohodnut, ked zas bude nejaky novy server, ze sa naraz prihlasime a budeme hrat spolu. :) Nech vidim co sa ti na tom nepaci. ;)
 

DeletedUser72

Hosť
Inu tedy dobrá tedy... Grepolis není nudná hra, ale je jen pro mne malinko nepochopitelná. Nestydím se za to, že mám zcela nepochybně nižší inteligenci :eek:
 

DeletedUser1249

Hosť
dobre nerozoberajte to kazdy ma rad nieco ine nappriklad mna az dodnes nudil anglicky grepolis lebo som bol sam na ostrove a vcera na mna islo 15 utokov a dnes uz nemam ani dedinu:( no co uz:D
 
Hore