Ceny

DeletedUser2380

Hosť
Mohli by ste chlapci navrhnúť do nemecka, či by nezvážil ocenenia hráčov na jednotlivích svetoch...? Každý rok od spustenia sveta by 1.top hráč v bodoch, 1 v obrane a 1 v útoku dostal nejaký malý suvenír prípadne nejake tričko inno games alebo niečo podobné... Alebo aspoň Ocenenie v zlatkách top 10 miest čo by ich nestálo nič... Skúste im niečo v podobnom duchu navrhnúť kto vie možno by aj súhlasili čo by bolo aj pre ich popularitu a popularitu ich hier len veľké plus myslím ... :)
 

DeletedUser72

Hosť
:)
Takový průměrný server bude mít brzy tak 10 světů...
Z každého světa chceš 2 hráče ocenit tričkem (nebo čímkoli jiným materiálním), pak spočítej kolik je jazykových verzí a kolik let se bude hrát, tak by Inno nedělalo nic jiného, než že by fungovalo jako zásilková služba na rozesílání triček :D

Jestli se nemáte doma do čeho oblíkat, tak doporučuji si nechat udělat tričko (v barvě dle výběru i se s vým nickem) někde na tohle se spicializujícím obchodě....

Co se týká zlatek - tak z hlediska obchodního má Inno profitovat z hráčů a ne aby hráči profitovali z Inna :D
Takže momentálně provozovaný a zajetý systém, je nejlepší nechat tak jak je...
Známe známe - začíná to tričkem nebo hrníčkem a za měsíc bude ten co má na každém serveru nejvíce bodů, tak za "oddanost hře" a za kupování premia, třeba chtít Ferarri nebo vilu s bazínkem, aby se mu i nadále lépe "pařilo" ;)
 

DeletedUser2380

Hosť
Tak kvitku muj :) Inno Games ponuka pre hracov uz dlhe roky taketo veci... hraval som v nemecku Die Stamme asi pred 8-9timi rokmi parrokov v kuse :) v nej boli bodove ohodnotenia pre vsetkych hracov za urcity stupen bodov ... V inych hrach to plati napr pri vstupe do hry premium zdarma aby is ho kazdy hrac vyskusal ... tak isto Inno Games ma stodolu plnu suvenirov triciek atd ba nie len jednu stodolu :) Osobne vlastnim tiez jednu vec od inno ktoru mi zaslali ... tak isto G. teamu kazdo rocne posielaju suveniry admin je dokonca plateny ... tak preco by sa nieco neuslo top hracom vdaka ktorim zarabaju? :) neboj sa penazi z reklam a zlatiek maju dost :) taketo ocenenia su aj v inych hrach ktore nemozem menovat kedze nie su od inno takze nerealne to nie je urcite :) len ich treba trocha popohnat :-D Inno sa snazi kazdu hru pojat trocha inac aj s pristupom zlatiek ... Mohli by nejaku formu vymysliet aj tu...To zeby som chcel ja ziskat takto zlatky to sa neboj ... Vstupil som do Zety 14teho a hned ten den som mal na konte 4000zlatiek... :) nechcem sa k tejto teme viac vyjadrovat za pokus to urcite stoji :) Aby sa Crony spytal ci neplanuju aj na Grepolise aspon vyskusanie premia ci nejake ohodnotenie pri istych bodoch alebo nieco podobne... to je asi tak vsetko z mojej strany :)
 

DeletedUser72

Hosť
Chápu že chceš mít doma nějakou hmotnou památku či upomínku na hru.
Sama jsem takový blázen, že kdyby šlo něco z DK objednat, tak mám doma hrníček, propisku, tričko, podložku pod myš ....... No teda kdysi :eek:

Jedinou památku tedy mám jen samej permaban, nervy a jistý nelichotivý mínění o zástupcích fi IG...
 
Hore