Bohovia Olympu

DeletedUser

Hosť
Ahoj, chcel by som na úvod povedať že naša budúca Aliancia by Mohla byť v Celku Dobrá keď sa sem niaky hráči napíšu že by chceli ísť do Mojej budúcej Aliancie.

- Srdce Aliancie by Mohlo byť na JuhoZápade čiže asi Moria 54 a 45 atd.
- Mám Plán aby Naša aliancia Bohovia Olimpu Bola jedna z najlepších či na Body normálne alebo Bojové Body


Rád By som sa Predstavil som RisoSK zo Slovenska :p

- Mám skúsenosti zo Alfy CZ 10 000Bodou a 2 mestá :D, Potom Delta SK 4500 2 Mestá Stále v Boji a v Rozvoji Zakladateě bývalého 3. Spojenectva Menom Kingdom of Heaven.
- Keďže som na Notebooku skoro Non stop takže mám Kopec času na Pozývanie a Vopred Oznamujem že Profil Bohovia Olympu je Pripravení na v Mojom Worde ;)
- Mám tiež v Pláne Dosť Spojencou ale aj Pekné Vojny :cool:
- Chcem sa Dostať aspom do prvej 500 lebo tu Budem bývať dosť často a Mám dobré skúsenosti na Postup Stavby takže ak sa mi to Podarí hráči z Aliancie sú Hlavne Pod Mojou Ochranou.
- Samozrejme očakávam aby sa členovia zapájali do Fór a možu sa zapájať aj do Nepovinných Vecí ako Spoločné útoky, Pomoc členou pri Napadnutí atd.

Výhoda

Hráči Ktorí sa zapíšu tu na Mojom fóre a Poznajú dobre Grepolis ako BB - kódy a majú čas na Riadenie Paktou a Pozývanie Hráčou a Pomáhať pri vývoji fóra, armády atd.


Obrázok Aliancie Bude Boh Áres uvidíte v dni Otvórenie(obrázok pre istotu nebudem zverejńovať')

Hladať sa bude: :p

Náborár Aktívny aspom 2hod Denne
Diplomat Aktívny aspom 1x Denne
Vodce to Preberieme v Hre Neskoršie
Správca Fóra (3x) Aktívny aspom 2hod Denne
Minister Obrany Aktívny aspom 2hod Denne
Minister Útoku Aktívny aspom 2hod Denne
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pridam

pridam sa k tebe mohol by som byť tvojim diplomatom ja hrajem na alfe mam 35 000 bodov a grepolis hrajem tyžden od otvorenia alfy



budem ti pomahať


som tu asi tak 1.5 hodiny
 

DeletedUser

Hosť
pockaj

ešte sa rozhodnem lebo môj kamoš chce zrobiť spojko nejaka Cierna Garda....



mozeme mať aspoň s nimi pakt???
 

DeletedUser

Hosť
Poj

Poj k nám my sme (sa na delte volali)KoH na delte boli 3 v top15 chalan toto je skusene spojko
 

DeletedUser

Hosť
.....

aj ja nesoom????

pojdem k vam....

takze stredu na epsilione ked sa prihlasim das mi pozvanku????????
 

DeletedUser

Hosť
SUper

Super Nový Diplomat Zemiak :)

Hodil by sa nám Náborár a Ministri Obrany a Útoku !
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nechod

Nechod na Alfe sme piaty K -o - H a na Delte 3. KoH máme aj Profil a oni nechcu mat pakty len vojny máme profil a ja a Asisko sme tu skoro stále a máme kopu času na pozývanie takže budeme min. top 5. :) a nwm ci oni majú skúsené Vedenie mno my ale sme
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Napr

Napríklad koho?
My
RisoSK Zakladatel
Asisko SpoluZakladatel
Adio12 (neni na fóre) Vodca
Skajter23 (neni na fóre) Vodca
Noxis Vodca
RisoSK - Nábor
A nwc si Zemiak - Hl. Diplomat

Ale hlavné je mať ludí v Hre než na Fóre :)



:snowman:
 

DeletedUser

Hosť
ja sa nebudem chválit ale mám lepších ludí ako ty ved uvidíš v hre.
 

DeletedUser

Hosť
Verím

Verím ti čítam to fórum a nerozmýšlal si o tom Pakte mohli by sme ničiť iné spojká a pomáhat si a inak na Delte sme boli 3. KoH ale GoF nas Dali aj Predators ale teraz sú nadne. Mam čas pozývať takže dúfam že sa dostaneme do top 5 a dúfam že aj vy :D


:ceve:
 

DeletedUser

Hosť
vieš ja tažké zo začiatku povedat či mi alebo vi budeme v top 5 lebo môžeme skončit ako logos ktoré enbralo 200 členov a potom sa rozpadli.pakty budeme uzatvárat ale až neskôr.ok?
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasím

Ok. A budete na akom Kontinente vaše srdce Aliancie my sme sa Rozhodli Pre Juho-Západ
 

DeletedUser

Hosť
Co ja viem

Ja nwm Radsej ten Pakt ale mno uvidí sa v Hre ne na Fórume mno Nie?
 
Hore