bann

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
takze uz som navrhol dve riesenia zjavne ani jedno neprejde ...
1. hra by to nedovolila ..(doprogramovanie je nad sili vyvojoveho tymu)
2. zmena pravidiel ... (to asi nie aby sa predislo multy uctom)

Chápu to dobře, že bys chtěl zrušit pravidlo ohledně multi účtů??? Tzn. že bys chtěl povolit více účtů pro jednoho hráče? Myslíš to opravdu vážně?

tak potom mam dalsiu vec .. vodcovia spojenectiev nie su ani informovany a dokonca ani zakladatelia o blokovani clenov spojenectva .. sorry ale aby sa to clevek musel dozvediet cez FB je fakt nedostojne ....

Jak už bylo napsáno, blokaci řešíme jen s hráči kterých se to přímo týká. Vem si to takhle - kdybychom měli upozorňovat každého vůdce aliance, že je nějaký jeho člen zabanován, věř tomu, že by se velmi rychle našel někdo, komu by tato naše sdílnost hodně vadila, neboť se dá snadno zneužít. Ne, tohle opravdu není možné.

preto navrhujem aby boli ako dalsi parnery brany aj vodcovia spojenectiev a nie ako doteraz ze sa nas to netyka .. tyka a velmi

Je hezké, že na sebe bereš zodpovědnost za své členy, ale!, hráči mají zodpovědnost především sami za sebe, tak jako ty tak i ti dotyční za které zde bojuješ. Proto nechápu, proč zde nenapíšou i oni. Myslím, že oni sami moc dobře ví, jak to vše bylo, rozhodně lépe než ty.

je uzasne ked vste vo vojne a zacne vam hrac ani neviete preco svietit na zlto a nakoniec sa dopatrate ze je blokovany koli nejakej reklame v profile alebo podobnej blbosti ... hhmmm nedal som reklamu FB ? .. alebo skipi ked porovnal DK ?...

Vzhledem k tomu, že na FB máme i naši oficiální stránku, tak se to jako nevhodná reklama brát nedá. A DK - jelikož je to hra od stejné firmy, také se nejedná o zakázanou reklamu. To je mimochodem v pravidlech napsáno také...

No aj tak nadalej je nelogicke pravidlo o neutoceni na tie iste ciele poviem asi taky priklad mali sme clena ktory mal brata v spojenectve proti komu sme viedli vojnu .. co ak jeden z bratov posle podporu niekomu na koho utoci jeho bracho ? ... tak isto vojna medzi 3 stranami kazdy z dvojice bude v inom spojenectve a zautocia na toho isteho cloveka porusia pravidla .

Popisuješ naprosto odlišné situace, než ty, které se v tomto případě odehrály. To, že pošle podporu někomu, na koho druhý útočí, nezvýhodní ani jednoho z nich. To, že budou útočit na jeden cíl společně, zvýhodní oba.

A ano pisem za inych pretoze vodcovia spojenectiev su brany asi ako menejcenny ..kto nechce byt sucastov spojenectva nikto ho nenuti a pristupuje aj na to ze je nejake vedenie a to by malo mat pravo byt informovany ..

Jak už jsem psal výše, hráči zodpovídají sami za sebe, oni určitě mluvčího jako jsi ty nepotřebují.
 

DeletedUser1554

Hosť
Chápu to dobře, že bys chtěl zrušit pravidlo ohledně multi účtů??? Tzn. že bys chtěl povolit více účtů pro jednoho hráče? Myslíš to opravdu vážně?


nie nechapes to dobre .. ale aj to by bolo riesenie
hoci mne islo o to pravidlo o neutoceni na ten isty ciel ...


Jak už bylo napsáno, blokaci řešíme jen s hráči kterých se to přímo týká. Vem si to takhle - kdybychom měli upozorňovat každého vůdce aliance, že je nějaký jeho člen zabanován, věř tomu, že by se velmi rychle našel někdo, komu by tato naše sdílnost hodně vadila, neboť se dá snadno zneužít. Ne, tohle opravdu není možné.

a vies mi napisat ako moze vodca spojenectva zneuzit to ze vie o tom ze jeho clenovia boli blokovany .. ja vidim iba to ze ked o tom nie su informovany tak je to nevyhodou a kludne tyto blokovany ludia mozu prist o mesta a este co je v bojovej hre dost rozhodujuce a to informacie .. ked uz nie vodcovia tak aspon zakladatelia ... kazdy pristupuje na nejaku hierarchiu ked vstupuje do spojenectva a bezny clen sa do urcitej miery podriaduje vedeniu tym padom asi vklada do neho doveru a ako taky vedenie zastupuje svojich clenov .. alebo to tlacitko vodca je iba na okrasu ...



Je hezké, že na sebe bereš zodpovědnost za své členy, ale!, hráči mají zodpovědnost především sami za sebe, tak jako ty tak i ti dotyční za které zde bojuješ. Proto nechápu, proč zde nenapíšou i oni. Myslím, že oni sami moc dobře ví, jak to vše bylo, rozhodně lépe než ty.

vies ze asi mesiac som sa pokusal tu vytvorit konto na forume kym sa mi to podarilo ... niektory to po dvoch dnoch vzdali ... preto niektory sem nepisu



Popisuješ naprosto odlišné situace, než ty, které se v tomto případě odehrály. To, že pošle podporu někomu, na koho druhý útočí, nezvýhodní ani jednoho z nich. To, že budou útočit na jeden cíl společně, zvýhodní oba.

no nie tak celkom obranca ziska bojove body aj utocnik ... a pri verzii 2 uz aj ten co poslal podpory ..takze nakoniec na tom ziskaju body obaja ...



Jak už jsem psal výše, hráči zodpovídají sami za sebe, oni určitě mluvčího jako jsi ty nepotřebují.

No bol som poziadany aby som to riesil ... vedenie musi zastupovat svojich clenov.
 

DeletedUser

Hosť
support jedná s tím koho trestal, pokud to dotyčný sám nezvládne, tak pardon, ale to je jeho boj..
pochopil bych, kdyby byl mimo, v zahraničí..nemocen.. ale..jen tak?? někdo je schopen vědomě šidit pravidla, ale není schopen to za sebe řešit?? to snad ne!!

pokud měl někdo trable s registrací na fóru, tak se měl ticketem obrátit na Mauricia..
(navíc bany ve hře se a priori řeší v ticket sytému)

když už by podle Tebe měl mít vůdce aliance právo vědět o tom že mají členové nějaký trest, tak by také mohl mít spoluzodpovědnost za jejich prohřešky ne? souhlasil bych s tím s povinností informovat vůdce aliance o banu jejíc členů, pokud by přiměřený trest dostal též on..
jinými slovy, pokud nejsi schopen vyžadovat dodržování pravidel ze strany členů své aliance, tak se nedomáhej informování z naší strany, když jsou za porušení potrestáni..

navíc dochází i k situacím kdy dostane trest vedení aliance.. koho máme informovat potom hm??
 

DeletedUser1554

Hosť
kolko este veci treba navrhnut ako mozne riesenie aby nieco vobec bolo brane do uvahy ?
odpovedat automaticky nie na vsetko je dost jednoduche .

A v poriadku vedenie moze zodpovedat za ciny clenov v tom pripade budu mat spojenectva tak 5-10 ludi ktory si veria a aspon bude sranda ked dostane cele vedenie bann a nikto nebude chciet byt vodcom lebo hocikedy moze byt potrestany za nieco za co ani nemoze ...


Toto je od hracky co je blokovana len ako poznamka k tomu ze sa tu zaregistrovat je ako dostavat grecky dochodok na Slovensku:
napisal si to uplne super...no aj ja som sa skusala registrovat a nic tak som to vzdala skusala som to asi 10x inac by som tam napisala ja..
 

DeletedUser

Hosť
ale toto je zbytocna debata tu v tejto chvili v tomto odeleni fora a s narazkamy na sultana polozme si otazku
boli porusene pravidla odpoved - boli
mal sultan pravo a povinost dat bann--- ano mal
je v moznosti sultana menit pravidla ---- nie nieje
pomoze niecomu debata o tom ako sultan trestal ---- nie nepomoze

ja vam radim len jedno je tu odelenie na fore
http://forum.sk.grepolis.com/forumdisplay.php?f=23

vlozte tam svoje napady na zmenu pravidiel ak sa nazbiera dost hracov ktorym sa to pozdava tak to crony pokial sa nemylim posiela do nemecka a tam sa tym zaoberaju ak mate potrebu diskusiu dajte aj na ceske forum skuste ziskat podporu aj tam a poslu to aj odtial a ked to bude dobra zmena dobri napad tak je na nemcoch aby to zmenili to je vsetko co sa tu da robit nepolemizovat o tom co sultan sultan robi svoju robotu a ze ci su pravidla spravodlive pravidla boli dane ak sa vam nepacili nemali ste sa regnut a hrat ak chcete zmenu robte to co vam radim ine sa tu neda robit nic podla mojho skromneho pohladu

(a sultan podla mna je uplna blbost spojovat zase to ze by vodca mal pravo vediet s tym ze ma niest cast viny :) pravo na informacie je nieco ine)
 

DeletedUser

Hosť
do úvahy se bere vše, ale to jetě neznamená že se to přijme

a ja te to tady, bereš si oprávnění jednat za své členy.. v tom nejsi co do jejich počtu omezen, ale vzít na sebe zodpovědnost už nechceš... ano, je to logické.. a skipi to naznal.. je nesmysl trestat vedení aliance za hříchy jejích členů, stejně tak je nelogické aby vedení aliance jednalo za své zcela svéprávné členy, kteří nevyužijí možnost řešit svůj problém v ticket systému..
chápu Tvoji iniciativu, ale chyby svých hráčů by jsi měl řešit s nimi, ne s námi..

k poznámce blokované hráčky jsem se již vyjádřil dříve..

P.S. provedl jsem pokusnou registraci na forum a trvalo mi jen chvilku se regnout.. žádný globální problém zde není, nejste-li schopni napsat ticekt a sdělit že vam registrace nejde, tak se nedivte že vám nikdo nepomůže
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1554

Hosť
skipi a co mas strach niest zodpovednost za svojich clenov .. ? preco nie moze to byt aspon aliancie budu drzat po kope a take ze 100 clenov bude minulostou ... aspon sa tam nebudu skryvat ziadny multaci a podobne ...
 

DeletedUser

Hosť
Multaci a kadejaki zbehlici by to zneuzivali. Nemam rad nejaku ali tak sa k nej dostanem a ked uz tam budem, tak super extremne porusim pravidla. Vedenie aliancie sa zruti a vsetko je v haji.

TOTO JE SPAM A CITAM HO LEN VELMI NERAD!!!!
 

DeletedUser1554

Hosť
aspon by boli clenovia loajalny a nie 90 clenov a aktivnych alebo normalne hrajucich 20 maximalne ...
Preco nie aspon by si ludia davali pozor koho zoberu ..

A aspon by bolo vedenie informovane o svojich clenoch. nehovorim ze teraz niekto dostane bann a hned ho dostane cele vedenie aliancie ale aliancia a jej vedenie musi byt zodpovedne za konanie svojich clenov a ked inak nedocielim aby vedenie bolo informovane o ich prehreskoch tak som za aby bolo aj ono nejakym sposobom postihnute .. proste nemas mat co clenov ktory vedome porusuju pravidla ..alebo nejaka aliancia ma s tym problem ? (cize to u svojich clenov podporuje )
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
alebo nejaka aliancia ma s tym problem ? (cize to u svojich clenov podporuje )

Ak by bolo podla teba tak potom ty osobne svojich clenov podporujes v porusovani pravidiel dokonale. :D
Nikto nechce mat v ali podvodnikov a nejde o to ci niekto kasle na to koho ma v ali. Ide o to ze nikdy nemas nic iste.

A ak mas problemy s aktivitou v aliancii, tak to je problem aliancie a netahaj to do tejto temy!!!


Dalej. Uz tu niet chyby co by si hlasil. Ak chces recnit tak to zamknem. Ak chces navrh tak pis do temy s navrhmi! (mozes si tam pekne kopirovat texty z tejto temy) ;)


PS:
Vidim ze netusis co to znamena SPAM. To je to za co ti dam karticku ak budes aj nadalej robit. :)
 

DeletedUser

Hosť
vzhledem k tomu že se debata ubírá značně jiným směrem, než tím pro který byla založena tak ji zamykám..
kdokoliv bude chtít může přes SZ požádat o její odemčení..(odůvodněné pochopitelně)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore