bann

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1554

Hosť
kedze dalsi nasi clenovia maju bann hoci maju nadstavene zdielanie tak mam otazku co do .. ehm.. treba este urobit aby nedostali manzelia bann ?
vraj za to ze utocili na jedneho hraca sorry ale mat manzelku tak asi by bolo velmo "neinteligentne" ked uz si podpory nemozeme posielat ze nemozu utocit na ten isty ciel ... ?


Tymto ziadame aby nam uz nebol pridelovany Sultan ako support .. protestujem proti jeho diskriminacii ..

jeho odpoved ze to nie je moja vec neberiem ako vodca spojenectva .je to moja vec a uz to ze su blokovany hraci bez toho aby to bolo oznamene vedeniu spojenectva je dost pochybne ale dobre ked to nechcu doprogtamovat ..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nevíš nic o důvodech jejich banu, ten který si uvedl není relevantní, porušuješ pravidla fóra, ale mohu to tady nechat jako ukázku toho jak to nemá vypadat..

trest je věcí hráče a supportu, nikoho jiného...
 

DeletedUser

Hosť
Vzhledem k tomu, že jsi zde nenapsal ani svět, ani nicky dotyčných hráčů, tak ti opravdu pomoct nemůžu.


Ale předem ti říkám, že to tvá věc opravdu není, ban se řeší pouze s potrestanými, s nikým jiným.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1554

Hosť
svet je Beta a hraci su **** a ****

Sultan jednoducho nic proti ale to ze manzelia utocia na jeden ciel, je uplne hlupo napisane ako interakcia s tretim hracom.. co to znamena ? to aby som ktomu dostal aj vykladovy slovnik.. v tom priopade davam navrh na doprogramovanie ze to jednoducho danu akciu nedovali aby ludia ako ty boli spokojny a nevytesovali sa na nas.

buduci vikend idem k nim na oslavu.. dostanem tiez bann ked sa od nich prihlasim ? a este jeden nas clen takze budeme jednu noc 4 z aliancie ..no mozno aj viacery ktovie...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
výkladový slovník??

pravidla praví..
Hráč A a B zdieľa internetové pripojenie na pracovisku. Obaja chcú zaútočiť na hráča C, blízky slabý Polis. Medzi ich útokmi musí uplynúť 48 hodín. Hráč A môže zaútočiť pokojne päťkrát za dve hodiny, ale ak chce zaútočiť hráč B, musí počkať 48 hodín od posledného útoku hráča A.
potřebuješ snad slovník aby jsi pochopil že blízký slabý polis hráča C nesmí být napaden oběma hráči ve stejnou dobu??
vím sakra dobře že se tam tu a tam přihlásíš, a vím i kdo je ten poslední.. nejsme všichni padlí na hlavu..
možná by to jen chtělo řešit pravidla předtím než začnu hrát, a když něčemu nerozumím tak se zeptat včas...
 

DeletedUser1554

Hosť
proste podla mna nas nemas rad a namiesto upozornenia sa vyzivas v davani bannov.. nic ti v tom nebrani a prave proti tomu protestujem. Jednoducho podla nas si si zasadol na nas a to ze shark poziadal raz o zmenu supportera nevies predychat ... jednoducho ked dostanem bann od teba tak to neberiem tak isto ani hociktory nas clen ..
 

DeletedUser

Hosť
oni ale varováni byli.. jsi naštvaný, tak šíříš špínu.. to se stává..
zasadol na Vás? děláš si legraci?:) píše mi to každý druhý:) musel bych být zasedlý na všechny aliance..:)
napřed si promluv s nimi a pak to řeš..
 

DeletedUser

Hosť
Neboj se, můžu Tě ujistit, že ban za toto bych dal i já. ;) S registrací do hry jste všichni souhlasili s tím, že pravidla znáte, přečetli jste je a akceptovali jste je, tak nač upozorňovat? Navíc hráči v tomto případě již upozorněni byli... Takže si nejdřív zjisti okolnosti a až pak se to snaž veřejně řešit.
 

DeletedUser1554

Hosť
najskor som si popisal s nimi a potom to resil... dostali bann po 4-5 dnoch od toho ked utocili na niekoho.. a upozorneny asi tazko boli ked boli hned zablokovany.

Nic osobne ale jednoducho ti toto neverim.

Dobru noc.
 

DeletedUser1554

Hosť
vsetky informacie ma support a tomu neverim ze je objektivny .. cize ty

ale to je jedno v tom pripade je to tiez dobra sekcia .. bug hry ...

podpory nedovoli posielat ludom co maju zdielane pripojenie ale utocit na jeden ciel a tym porusovat pravidla dovoli ..

a samozrejme stale nie som presvedceny ze si objektivny clovek.
support je v preklade podpora od teba je to skor znechutenie hrania a podpora .. mozes preposlat spravu kde boli pred blokovanim upozorneni? obaja hraci ?
 

DeletedUser

Hosť
nebudu zveřejňovat nic co se týká dalších hráčů, sami o tom vědí (ostatně jeden z nich to sám přiznal)
pravidla hry si máte hlídat sami, systém nebude všechno hlídat za Vás.
Znechucení? co by asi říkali hráči, kteří hrají fair a jsou šizeni těmi kteří fair nehrají..
ono nejste jediní kterým znechutilo hru že byli potrestáni za porušení jejích pravidel..
to je ovšem Váš problém ne můj..
 

DeletedUser1554

Hosť
fair .. co je nefer na tom ze manzelia utocia na jedneho hraca ?
cudzi mi je blizsi ako vlastny ?
o tomto znechuteni hovorim ... ked su pravidla chore tak ich treba zmenit ..takze dalsi bug alebo chyba hry ...

takze nepovies ako boli upozorneny ?
tvoja prevencia je hned vsetkych blokovat proste neverim ze si nestranny.

hram fair a som znechuteny z tejto hry len tak na margo veci ...
 

DeletedUser

Hosť
to že to porušuje pravidla hry.. pravidla, která nejsou chorá jen proto, že si je hráči nejsou schopni přečíst..

zeptej se jich, minimalně jedna půlka manželství upozornění sama přiznala..
já nemám oprávnění o tom hovořit s další osobou.. (správně bych se neměl bavit ani teď s Tebou)
moja prevencia? já jsem vázán katalogem trestů.. co třeba si preventivně přečíst pravidla a dodržovat je? v případě nesrozumitelnosti se zeptat?
nikde není psáno že mám někoho upozorňovat.. přesto opakuji že oba dotyční byli na toto porušení upozornění..přečti si katalog trestů a třeba Ti to dojde
 

DeletedUser

Hosť
Keby ti banovani hraci chceli napisat co sa stalo tak ti to napisu. A co si chcel s tym ze to bolo az 5 dni po utoku? To absolutne nic neznamena.

Dovod preco hra automaticky nezakazuje utoky je ten, ze je to po technickej stranke trocha narocnejsie.

Ked k nim pojdes na vikend tak ziadny ban nedostanes. Spolocne internetove pripojenie sa nastavuje az ked ste spolu aspon 3-krat do tyzdna. Aj to sa uz da lahko zneuzit na multiucty.

Supporteri su dokonca taki ochotni, ze ak sa jedna o nepochopenie / nevedome porusenie pravidiel tak dotycnemu cloveku znizia ban aj na jeden den.

Ak je vsak jasne ze dotycny o pravidlach vie / bol informovany a aj tak ich porusuje, tak by musel byt supporter chory na mozog aby takemu nedal ban!
 

DeletedUser

Hosť
tu nieje problem len na strane supportu ako dlhodobo ja diskutujem s ludmi ktory su znaly pomerov a s tp hracmi o pravydlach (aj s ludmi co maju co povedat k samotnej hre) a problemy su take ze pravidla niesu dokoncene podla mna a podla viacerych ludi
napriklad ako je to automaticky bloknute ked su spojene IP na podporu ale na utok nie (tu ale clovek a hrac ma mat pozrete pravidla neznalost neospravedlnuje nikdy a nikde) ale preco to napriklad na DK ide a na grepe nie na DK dokonca nai nemusite mat zdielanie zapnute a aj tak vas to blokuje a tu narazame na dalekovacsie problemy v automatizacii systemu ako je u DK a nie pri grepolise
pretoze napriklad slovensky operator ktory ponuka net ma plavajuce IP rotujuce medzi zakaznikmy dookola cize sa aj na DK stavalo ze ste nemohli poslat utok alebo podporu lebo vas automaticky zablokovalo zevraj hrac xy poslal podporu alebo utok na daneho hraca a vy uz nesmiete a pritom ten hrac ma len rovnakeho operatora a nic ine ale problem nedokazali riesit alebo neboli dost pruzny ale netrestali pretoze to bolo blokovane automaticky
taktiez ked som hral grep chvilu na istom zahranicnom servery mal som pekny pokec so supportom priamo v krajine kde ten support je asi najdlhsie a ked som im vysvetlil ze aky je problem dost sa divyli ale overili si to na slovenskej DK verzii a pochopili ze u nas je to proste tak pravidla sa obcas trosku musia ohybat grep ich ma robene lepsie ako DK kde je to automaticke ale ani tieto niesu idealne vid manzelov na rovnakej IP (je vsak pravda ze nemoze support zaistit aby sa proste jeden z dvojice nelogol sucasne na dve konta a nehral preto je toto blokovanie pre nic ine)
poznal som pripady ked hralo grep na sk 4 hraci z jednej domacnosti a nemali problemy vobec jedine si davali pozor :)

takze nech si kazdy znova precita pravidla a nech respektuje to ze treba co najviac zamedzit tomu aby mal slusny hrac dojem ze bez podvodu nedosiahne nic ze ak hra sam a bez pomoci a vela a dobre a stale nie a nie dostihnut tych pred sebou ze je niekde chyba preto je tu support aby tychto hracov utvrdil v tom ze ty pred nim nemaju tri konta na rovnakej IP alebo multaky alebo podobne samozrejme vzdy su sposoby ako porusovat pravidla (toto je vsak na diskusiu na uplne inej urovni ako vseobecne na fore takze to nebudem rozpisovat) nieje tazke neutocit na jeden ciel ak som na rovnakej IP podla mna :)

a pokial islo len o bann a nie o perma podla mna nieje dovod na tuto debatu az takuto pretoze ucty sa im vratia a uz budu vediet ze to nemaju robit a hotovo :) pravidla su stale rovnake od zaciatku doteraz kazdy ich moze citat kolko chce nieje vina supportu ake su pravidla ani to ze si ich niekto nedocita do konca
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jen poprosím.. neřešme zde DK.. :) resp. jejich nastavení je jiné a jen to tu zmate...
 

DeletedUser

Hosť
ok sorry len som sa snazil poukazat na to ze pravidla mozu byt hodnotene aj dobre aj zle ze aj jedna spolocnost ma viac nastaveni ale hraci mozu si mysliet o pravidlach co chcu ze su dobre ze su zle ze su spravodlive alebo nespravodlive raz su ake su a hotovo support ich nezmeni len kontroluje dodrziavanie :)
ak ste vazne nespokojny obrate sa na innogames s ziadostou o zmenu
vyprovokujte vacsiu peticiu a tu poslite tam kde s tym nieco spravia to som tym chcel celym povedat :)
 

DeletedUser1554

Hosť
takze uz som navrhol dve riesenia zjavne ani jedno neprejde ...
1. hra by to nedovolila ..(doprogramovanie je nad sili vyvojoveho tymu)
2. zmena pravidiel ... (to asi nie aby sa predislo multy uctom)


tak potom mam dalsiu vec .. vodcovia spojenectiev nie su ani informovany a dokonca ani zakladatelia o blokovani clenov spojenectva .. sorry ale aby sa to clevek musel dozvediet cez FB je fakt nedostojne ....

preto navrhujem aby boli ako dalsi parnery brany aj vodcovia spojenectiev a nie ako doteraz ze sa nas to netyka .. tyka a velmi

je uzasne ked vste vo vojne a zacne vam hrac ani neviete preco svietit na zlto a nakoniec sa dopatrate ze je blokovany koli nejakej reklame v profile alebo podobnej blbosti ... hhmmm nedal som reklamu FB ? .. alebo skipi ked porovnal DK ?...

No aj tak nadalej je nelogicke pravidlo o neutoceni na tie iste ciele poviem asi taky priklad mali sme clena ktory mal brata v spojenectve proti komu sme viedli vojnu .. co ak jeden z bratov posle podporu niekomu na koho utoci jeho bracho ? ... tak isto vojna medzi 3 stranami kazdy z dvojice bude v inom spojenectve a zautocia na toho isteho cloveka porusia pravidla .

A ano pisem za inych pretoze vodcovia spojenectiev su brany asi ako menejcenny ..kto nechce byt sucastov spojenectva nikto ho nenuti a pristupuje aj na to ze je nejake vedenie a to by malo mat pravo byt informovany ..
 

DeletedUser

Hosť
tak bacha ja mam pravidla v malicku a DK je hra innogames cize tu tu mozem ospevovat donekonecna

a dalej ano tieto veci sa mozu riesit a aj by sa mohli ale za to nemoze sultan on len kontroluje ci sa dodrziava to co je dane on to nedal ako pravidla :)

DK su na tom podla mna horsie s pravidlami ako grep (uz sa nerozsirujem) aj s naprogramovanim

vsetko toto rieste v sekcii napady alebo peticiou alebo s innogames

aj mne by sa pacilo ak by mali vodcovia vacsi prehlad urcite ano
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore