Aliancia GAMMA

DeletedUser1525

Hosť
Čaute spolubojovníci !

Viem, že táto hra už nikdy nebude ako kedysi v čase veľkej slávy sveta Gamma a neúprosných bojov o hegemóniu vo svete alebo neskutočne dlhého boja a hašterenia sa kvôli divom sveta. Asi to bol aj najlepší svet slov. Grepolis, ale život ide ďalej . Ale skúsme sa dať dokopy hráči z čias sveta Gamma. Neviem ako bude tento svet rýchly a aj či nás bude vôbec hra ďalej baviť - je to vo hviezdach. Momentálne hrám s niektorými hráčmi na nórskom svete Theta, kde je super rýchlosť sveta 5 a našou konkurenciou boli maďari Poseidon Storm, kt. sme rozprášili a hra v postate už úplne upadá. Sme tam hráči hlavne z bývalého KOW64, GOF ... Ako je svet Theta rýchly tak aj rýchlo končí , teda za 28 dní.

Upozorňujem, že tá hra už nikdy nebude taká divoká ako kedysi, ale môže byť aspoň občasný relax , pohodička, voľné diskusie, sem tam smrtiace mega útoky a hromadné akcie, pekné reporty, naťahovanie sa so suportom, možno vzájomné hašterenie sa ...

Kto sa chce pridať nech sa sem dopíše, potom sa rozhodneme či budeme tu ak ten svet bude obstojný alebo niečo iné vyhľadáme ?
Ak máte niekto kontakt na bývalú extra triedu hráčov z Gamma, tak im pošlite link na toto fórum a nábor.

Matcho
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1525

Hosť
ešte neviem, až sa zoskupia hráči tak sa rozhodneme, však ešte neviem čo tu bude za rýchlosť ...
asi najlepšie do stredu nech môžeme všetkým okolo dať lekcie extra - taktiky hry ...:confused:

a ty si z ktorého sveta ? nepoznám
 

DeletedUser1996

Hosť
:)

Čaute spolubojovníci !

Viem, že táto hra už nikdy nebude ako kedysi v čase veľkej slávy sveta Gamma a neúprosných bojov o hegemóniu vo svete alebo neskutočne dlhého boja a hašterenia sa kvôli divom sveta. Asi to bol aj najlepší svet slov. Grepolis, ale život ide ďalej . Ale skúsme sa dať dokopy hráči z čias sveta Gamma. Neviem ako bude tento svet rýchly a aj či nás bude vôbec hra ďalej baviť - je to vo hviezdach. Momentálne hrám s niektorými hráčmi na nórskom svete Theta, kde je super rýchlosť sveta 5 a našou konkurenciou boli maďari Poseidon Storm, kt. sme rozprášili a hra v postate už úplne upadá. Sme tam hráči hlavne z bývalého KOW64, GOF ... Ako je svet Theta rýchly tak aj rýchlo končí , teda za 28 dní.

Upozorňujem, že tá hra už nikdy nebude taká divoká ako kedysi, ale môže byť aspoň občasný relax , pohodička, voľné diskusie, sem tam smrtiace mega útoky a hromadné akcie, pekné reporty, naťahovanie sa so suportom, možno vzájomné hašterenie sa ...

Kto sa chce pridať nech sa sem dopíše, potom sa rozhodneme či budeme tu ak ten svet bude obstojný alebo niečo iné vyhľadáme ?
Ak máte niekto kontakt na bývalú extra triedu hráčov z Gamma, tak im pošlite link na toto fórum a nábor.

Matcho

Neviem či si ma pamätaš ty zbojnik, bola som u vas a potom v KoW :))))))) Neviem či sa zapojim a možno ma to chyti, teraz hram na mierovom svete, včera sa tam prihlasil Starko, spominal ťa aj ten svet čo konči..... želam vela šťastia v hre:)
 

DeletedUser

Hosť
Máš pravdu Matcho hra už nikdy nebude taká ako bola. Keď sme hrali gammu hrali sme pre priateľstvo a nie iba pre body a mestá. Starí hráči GOF a BSP sú unavený už s tejto hry ale nikdy nehovor nikdy tak uvidíme čo nám support nachystá a aké nastavenia budú.

Nikdy nevieš kto sa na tom svete objaví :D
 

DeletedUser1525

Hosť
som milo prekvapeny ze sa aj niekto ozval, co by som si nepamatal atena - ja som chvilku na tom nemeckom len tak kuknut - ak je to nejaky mierovy svet tak potom onicom...
vsak to uz nikto nebude hrat naplno, ale hlavne sem tam nezavazne pokecat, diskutovat, sem tam niekoho potrapit a pobavit sa na reportoch , sem tam aj urobit smrtiacu akciu - smrst behom minuty ;) uz to nebude uplne o zivot ako na game :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím,

pekný úvodný prejav, čistá pravda, len mňa by zaujímalo kto si, lebo nick mi nič nehovorí :)
 

DeletedUser1525

Hosť
Mna si nepamatas, ja som zacal hrat gammu neskor asi o 2 mesiace na mori 64, predtym mesiac ako si koncil s hrou na 1 milione som cez Aerisa prisiel do GoF II, potom sa to tranformovalo aj so Select,, na mori 64 v zaciatkoch to nebolo tak divoke ako v zone kde bol lions alebo select, ale ako vznkol Semper Fidelis tak asi 2 mesiace som sa uspesne im branil a v podstate som sa tam stal jednotkou, potm sme ich uz cez GoF nicili ked boli nepriatelmi, potom neskor PM54, Unst. Wariors alebo niektorych z KOW64 -- ale ty si to uz davno nehral, potom sa stavali divy sveta, potom sa bojovalo o ich narusanie -- bolo to tam divoke a zaujimave, UW som narusil 2 divy sveta , pred koncom dobijania divov sveta a 2 mesiace pre koncom sveta som uz odisiel z uctu - vtedy som bol jednotka v boj. bodoch - v atack prvy, v deff asi stvrty, je to uz vsetko historia - potom sme isli partia hracov asi 2 mesiace oneskorsie od zacatia sveta na norsky svet Theta kde bola zatial naj. rychlost sveta 5 a rychlost vojsk 1 -- drvili sme tam madarov co boli susedia v mori, tam to teraz za 2 dni uplne skonci a v attack som sa stihol vysvihnut na 3 miesto, teraz to uz chvilu hram na tomto svete MU - je to dost pomale a neviem ci to vobec vydrzim hrat, malo hracov sa prihlasilo a z gammy este niektori hraju rozne roztruseny v inych alianciach ... tot asi vsetko - na gamme som bol preslaveny ako dobry taktik a narusac divov sveta, nicitel dobram casovanim betonu v meste, semtam aj plavec ... ako co hra prinasa ...
 

DeletedUser1525

Hosť
ale jednu vec si mozno pamatas, ja som bol v aly Valhalla a dlho sme odolavali Semper Fidelis, za mna bol vo Valhalla zajacik - asi 11 rocne decko kt. ti napisal aby si isiel k nam do aly na com som sa dobre nasmial ked som to videl, potom som isiel do GoF II, Valhalla sa rozpadla - ostalo torzo kt. jeden hrac premenoval, ty si pred koncom svojej hry vyhladal tu ponuku a z prce si do tej malinkej aly isiel na par hodin, minut -- to bola aly kde som zacinal poriadne sa hlavne branit , taktizovat a predierat sa do popredia v mori ... potom sa v GoF naucil aj poriadne utocit ...
 

DeletedUser2675

Hosť
no sak nemoze si ta pamatať ked hral sam za seba a nehladel na inich hračov inak by neskoncil a hral az do konca :) o tom je ta hra ze ludia z ali drzia po hromade a ked aj skoncia nedaju reset :D ale sa daju rozobrat v ramci ali. a to ze dosiahol milion to je pekne ale v tejto hre body nič neznamenaju je to hra o kolektive a pomoci a zabavy a nie preteky
 

DeletedUser

Hosť
lancelot svk nikdy nehral za seba, keby si ho poznal, tak by si takú hlúposť nemohol napísať. Mňa si pamätáš z Gammy? tiež som hrala s lancelotom a spol.
 

DeletedUser

Hosť
Lancelot je stará hviezda tak ako aj Gamma. Tento svet bol neskutočný a keby si na ňom môžem ešte raz zahrať tak by som tam hneď išiel. To nebola len hra, to bol zážitok ale čo bolo bolo.. :/
 

DeletedUser3132

Hosť
Dobry den, tak ako sa dnes maate? :D po dlhej dobe som si spomenul na forum a toto mi prislo do cesty ze GAMA :D tak ako to je? :D
 
Hore