Ako pouzivat bozske sili

DeletedUser

Hosť
ahojte pisem to hlavne pre tych zkusenejsich
mam problem s definovanim pouzitia bozskych sil pretoze sa zosielaju na mesto a vzdy je to nejak zapletene (aspon pre mna)

preto kto to ovlada keby prosim napisal ako ktore kuzlo presne funguje a ako/na koho ho treba zoslat

aby sa vyvarovalo takych chyb ako su :
ked som pouzil Pôrodnost tak som mal na 3 dni nakikane v kasarniach (ALE ONO TO FUNGUJE AZ NA JEDNOTKY KTR POCAS TYCH 12 HODIN NAKLIKAM) nikde to takto napisane nebolo a preto som sa (a nie len ja ) dobre obabral

a pri pouziti dalsich kuziel ako su: Diov hnev, Morská búrka
ked namna hrac utoci dobre dam kuzlo na svoje mesto a jemu to uz spravi to co ma
!!!ALE!!! ked ja na niekoho utocim a chcem aby to jemu urobilo skodu tak ako to mam zoslat? ked poslem utok a kliknem na jeho mesto nezasiahnem si svoje jednotky???? alebo ked utoci spojenec a ja mu chcem pomoct na ktore mesto mam zosielat kuzlo? na utocnikovo aby to nicilo jednotky obrancu?cu na obrancove aby to nicilo jednotky obrancu??
pretoze takto sa obabrat to uz by bolo cosi ine ako ta Pôrodnost

tak PROSIM kto s tym ma skusenosti a vie PRESNE (nie myslim si) ako to funguje a ako sa to zosiela .. pripadne ci to ako som popisoval Diov hnev/Morsku burku - je vobec mozne poslat na jednotky ktore na vas neutocia aby to tu popíísal. viem ze to bude rozsiahle ale VELMI VELA HRACOM TO POMOZE.

za vserkych velke DAKUJEM
s pozdravom melbymbo
 

DeletedUser19

Hosť
Božské sily môžeš rozdeliť na tie, ktoré zosielaš na mesto a na tie ktoré na útok.
Diov Hnev a Morská búrka sa posielajú na útok takže nie je možné kliknúť na mesto a poslať to tam (hra ťa nepustí). Keď na teba niekto útočí tak klikneš na prichádzajúci útok a tak použiješ kúzlo na ten daný útok. Keď útočíš ty tak nie je možné Diov hnev použiť (môžeš ale zničíš si svoje jednotky čo neodporúčam).
 

DeletedUser

Hosť
obmedzienie

je nejaka moznost na zvysenie toho limitu 500 pri bozskych silach?
 

DeletedUser

Hosť
mne to preteka stale, je to dost nedomyslene, co bude, pri 100 mestach? To aby si tu non stop sedel.
 

DeletedUser

Hosť
mne to preteka stale, je to dost nedomyslene, co bude, pri 100 mestach? To aby si tu non stop sedel.

Budeš si dávať Svadby, Dari mora, Patrónky, Znaky bohov ako keby to nič nebolo.

JA nechápem ako môže niekomu pretiecť priazeň keď ja jej mám stále nedostatok vždy keď môžem posielam spokojnosť potom pošlem si veľa dreva od Poseidona vyobchodujem a mám surky ......

A na také kúzla ako Blesk, Zemetrasenie, Ochrana mesta, či Priaznivé vetry, Diov hnev, Múdrosť, Hrdinská moc, Morská búrka a Túžba mi už bohužial nezostáva priveľa priazne.

A keď pravidelne bojuješ míňaš Pôrodnosť, Volanie mora
a Znak Bohov či Patrónka len zriedka .....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
sem tam aj bojujem, porodnost vyuzivam, ale co so spokojnostou, ta je na suroviny a tych mam az az. Ani ich nestiham preposielat a pretekaju mi sklady. A ked chcem neaku priserku, napr od zeusa a mi chyba napr. 30 priazne, idem do roboty a ked sa vratim, uz je davno plne. A to nemam ani tych 100 miest. A urcite na 100 miest nebude treba 2 roky.
 

DeletedUser

Hosť
Podla mna je to kvoli silnym a slabym hracom. Bohov nezaujima ake ma hrac mesta ani vojakov. Bohov zaujima to ako ich maju ini radi. :D
A ked maly Davidko ma Panbozka radsej ako velky Golias, tak by bolo trochu normalne zmiernit nadmernu priazen Goliasa v prospech Davidka. :D
Golias jej aj tak bude mat viac, ale trochu sa to zmierni.
 

DeletedUser

Hosť
neviete mi povedať prečo nemôžem používať všetky kuzla, aj ked mam chrám na max. urovni?
 

DeletedUser

Hosť
tak ake to su napriklad od jedneho boha mas len urcity pocet kuziel a nie vsetky sa daju na mesto niektore su ;len na utok a podobne
 

DeletedUser

Hosť
no o tom viem že niektoré su len na utok atd... napr. od dia môžem používať iba blesk a znak bohov
 

DeletedUser2704

Hosť
Neviem ako môže mať niekdo plnú priazeň ja si stále dávam od Dia Znak bohov.:)
 

DeletedUser

Hosť
Tak keďže sa ja starám o účet (resp. mestá) prehliadam 2-krát denne, niekedy sa to stane. :D Ale bežne ju využívam. By ma zaujímalo, čo skipi, ten má všade 75 za hodinu asi :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mnozstvo pridanej priazne za hodinu je odmocnina zo suctov urovni chramu.

Ak by si mal v 100 mestach toho isteho boha a mal by si v nich chramy na 25, tak to mas 2500 urovni a odmocnina z toho je 50.

Na to aby si mal produkciu 75 by si musel mat plne vylepsene chramy v 225 mestach pre toho isteho boha. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Matematik wolfy sa prejavil. :) Ďakujem Ti za tieto prepočty :) Nie som síce zlý v matike ale na wolfyho nemám. ;)
 
Hore