A čo tak niečo kreslené na skutočný papier? Pc grafiky je tu dosť.. :)

  • Zakladateľ témy DeletedUser1618
  • Vytvorené

DeletedUser1618

Hosť
Dík Rywiel :)

Ešte potom si spomínal, že sem niečo hodíš, tak ssa na to rada pozriem, ak budeš taký dobrý :)
 

DeletedUser1618

Hosť
WOW :)

Inak, hmm, pekné steny :)

Tak ja sa asi z tejto témy sťahujem.. :) Nádhera :) Koľko máš rokov? :)
 

DeletedUser

Hosť
lol proc by ses mela nekam stehovat???

24 mi je uz sem starej pardal :D
 

DeletedUser

Hosť
Je to krasne noo;)

ta honda je najlepsia;).....uplne super vsetko:)
 

DeletedUser1810

Hosť
jj jen sem to musel najit u sebe kde to vsude mam....

tady sou neco je tuzkou neco barvama po tech zdech.... snad se to bude libit :)


nechtelo se mi to otacet tak si to dystak otocte podle sebe :D :D


Je to nádherné :) ty chodíš do nejakej výtvarnej školy, alebo čo? :D Máš talent :) a inak tiež zdieľam Žiarovkin názor.. pekné steny ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nemusí chodiť do školy, podľa mňa má talent. A myslím, že sa veľmi nechal inšpirovať nahými ženami :p
 

DeletedUser

Hosť
Darddy: jj jak rikas zenskejma sem se nechal inspirovat :D a jak rikas skolu zadnou nemam :D

kdyz sem byl mladsi tak sem vyrazil na takovej mensi vylet do spanelska kde sem si obcas neco nakreslil a prodal takze nejaky penize z toho byly a pak me napadlo ze bych neco moch zkusit tady doma a treba do bytu apod....
prost neco co malokdo dela....tak sem zkusil tohle a zatim to vypada ze o to i lidi maj zajem tak uvidime co z toho casem bude :)

a diky moc ze se Vam to libi :)
 

DeletedUser1618

Hosť
A Harleyku alebo Choppera by si mi na stenu zvládol namaľovať? :):)
 

DeletedUser1249

Hosť
nadherne ja možem len snivať že dačo taketo budem mocť nakresliť
 

DeletedUser

Hosť
No vidíš tak snívaj je to pekný pocit..ja som už dosníval :D...
 

DeletedUser1618

Hosť
Ten druhý obrázok sa mi lúbi už len pre to, že viem pri akej príležitosti bol kreslený :)

A navyše už som sa ti súkromne k tomu vyjadrovala :)

A ten posledný je pre mňa nový od Teba :) Fajnové :) Je to pre mňa inšpirácia k niečomu pre mňa novému, Ďakujem :)
 

DeletedUser1909

Hosť
Jo tak moc ďakujem :)...hlavne za názor na ten tretí...doteraz sa na to každý pozeral dosť kriticky ale hlavne nechápavo :D :D
 

DeletedUser

Hosť
alexander, ty kreslíš riadnu abstrakciu postáv. Mohol by si kresliť do novín, ako sú tie vtipy s politkmi.
 

DeletedUser1909

Hosť
Jo tak to ešte nikto nepochopil, takže nejsi sám kubo neboj :D :D

A reakcia k druhému komentu od Darddyho...ja nekreslím...toto len náhodne vzniklo...inak len tak iba fakt, že z veľkej nudy...:D :D

A aby som ten obrázok vysvetlil...ako pôvodne to bol lapač meteoritov...a zvyšok si domyslite kde, kedy načo prečo...:D :D
 
Hore