3000 bodový vs. 16500 bodvý ??? xD

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
taktika a ekonomika

Ja viem je to kruté, ale skús porozmýšlať načo ti bola taká velká armáda.
Keby si tie suroviny dával na výstavbu budov, už bi si dávno mal osídľovaciu loď dostatočne veľké bane, kasárne a armádu bi si mal možno ešte väčšiu za taký istý čas ako si mal teraz.
Ešte nemám také veľké mesto, ale hneď mi bolo jasné, že táto hra nieje iba o armáde.
 

DeletedUser

Hosť
Zaujimalo by ma aky je pomer medzi platiacimi clenmi a tymi uplne free. Hram len velmi kratko ale zda sa mi ze ten rozdiel v tazbe surovim s kupcom ( 18 Sk na 14 dni ) je uplne neporovnatelny 30 percent je proste moc. V kombinacii s moznostou stiahnut stavbu na polovicu casu za 20 zlatiek ( momentalne 3,60 Sk ) je to obrovska vyhoda za male peniaze takze argument dospeleho cloveka chodiaceho do prace nezavazi.
 

DeletedUser

Hosť
kamo hram gammu nemal som nikdy zlatky a som pracujuci clovek, takze som tu tolko casu kolk mi to dovoli praca, inac v robote nehram.... a som na 12-tej priecke celkovo, takze dasa to hrat aj bez premia celkom slusne a netreba tu sediet cele dni ak vies ako sa to ma hrat
 

DeletedUser

Hosť
na tuto otazku som uz odpovedal hral som dlhodobo teda az pred dvoma tyzdnami som vyuzil premium na kupca za ziskanie hraca nic ine a aj dovtedy som bol dlhodobo 1 priecka na bete alebo v top 10 urcite da sa hrat aj bez premia
 

DeletedUser1249

Hosť
tak si rob od zaciatku len army ked ju mas dost silnu tak zacni stravat​
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore