3000 bodový vs. 16500 bodvý ??? xD

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň, vážený hráči a Support

Chcem sa vás opýtať či je možné aby 16000 bosový napadol 3000 bodového a či má ten 3000 bodový nejakú šancu ???

Odpoveď je nie. Veď teraz ma dobýva hrač Elmo ktory maá 16000 a ja 3000 a už som mal skoro vyrobenú osídľoavciu ľod na ktorú sa celý ten čas teším. Viem že v tejto hre je možné dobývať mestá ale veď moja army a jeho je veľký rozdiel! SSíce ma zničil až na 7 útokom ale to je jedno teraz už namňa poslal všetko!!!
Nepoviem keby útočil hráč kotrý ma tak o 500 b viac ako ja ale tak toto ma hrozne nasralo(prepáčte za výraz). Poznám veľa hráčov ktorý takto dopadli. Preto sa pýtam supportu prečo sa nemôže spraviť že daný hrač (napr. 3000 nemôže napádať iba hráčov pod 2500 b.) Nemá to zmysel a takto môže skončiť každý.
 

DeletedUser19

Hosť
O čom si myslíš že táto hra je? O bojovaní.
Za to že si nebol dostatočne aktívny a nestaval si armádu daný hráč nemôže, je to tvoj problém.
 

DeletedUser

Hosť
čo som nebol bol som tu každý deň ale jednoducho moja army 450 bojovníkov z mečom 459 prakoarov 436 lukostrelcov 300 hoplitov 84 bojových vozov, 75 jazdcov, 2 katapulty, 11 minotaurov to rozbije hentká úroveň len tak
 

DeletedUser

Hosť
Tvoj problém plne chápem a proti útoku silnejšie hráča sa ťažko bráni. Bohužiaľ vývojári to spravili takto a mi s tým nemôžme nič robiť. Ide ale o to, že aktívny hráč by mal mať vo svojom okolý hráčov približne rovnako silných, až na niektoré výnimky. Teda aktívny hráč by s týmto nemal mať problém.

Ako sa tomu brániť. Jedine asi tak, že sa dostať do nejakej silnejšej aliancie a v prípade útoku požiadať iných členov o pomoc. Taktiež treba mať vysoké opevnenie, potom je obrana oveľa účinnejšia.
 

DeletedUser

Hosť
veď ja viem bol som na ostrove na ktorom boli každý hráči z inej ally ale zrazu sa všetci spojili a už mám na ostrove iba Kingdom of Heaven a ja jediny z tam z inej
 

DeletedUser

Hosť
Takýto systém je v každej hre a takéto sťažnosti sú márne,bohužiaľ musíš sa prispôosobiť a support a ani vedenie nemôže zato,že si sa dostal na také miesto,kde ťa neskôr preberú.Možno si nájdeš nové,kde sa ti bude lepšie dariť :cool:
 

DeletedUser

Hosť
ine hry maju moralku, co tu chyba a zabezpeci, aby silny stratil trocha vyhodu oproti slabsiemu.
Ale mne to vyhovuje, ze tu moralka nie je.
 

DeletedUser

Hosť
jj dobre máš pravdu bersekr lebo si najlepší tak ti to vyhovuje :D :D
 

DeletedUser130

Hosť
ozaj a ten 16000 bodovy nezacal nahodou v ten isty den ako ty? ak ano, tak niekde je chyba, ze on uz ma tolko bodov ako ty .. skus ju najst a poucit sa z nej a potom zacni nanovo a nezopakuj ju.
 

DeletedUser

Hosť
Ovela horsie podla mna je,ze aliancia s mensim poctom hracov nema velke sance proti alianciam kde je hracov ako hmyzu a vacsina z nich ma premia,ano bohuzial to premium strasne znevyhodnuje ako som stacil zistit,kedze premium nemam,tak jedinou moznostou je tu sediet od rana do vecera,aby sa to neako kompenzovalo,ale nastastie nepatrim do tej kategorie aby som ako cvok preklikaval a cumel do toho, rozumnejsie je sa nato vykaslat a nehrat hry takehoto typu,hram to uz len kvoli ludom co su so mnou v aliancii a hra ma uplne prestala bavit,to je moj nazor nato vsetko
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nie nezačal skôr... a inak aj by som sa sprepáčením na túto hru "vysr*l" ale tiež to budem hrať kôli ally veď som ju dotiahol na 9 miesto v highscore
 

DeletedUser

Hosť
Som,rad,ze polovica ma taky,nazor,aky ma.
Pobavil ma nazor,ze obaja zacali asi v jeden den a chyba bude potom v tom slabom. Ale, co ak ten 16000bodovi,je nejake 13 rocne dieta,co dojde zo skoly a uz masti Grepolis a ten 3000bodovy je Hlava rodiny,ktora chodi do prace a stara sa o rodinu a na Grepolis si najde tolko casu,kolko si moze dovolit? Tym padom, je znevyhodneny,len preto,ze pracuje? Ze nema tolko casu,sediet pri kompe 14-17hodin denne?
 

DeletedUser

Hosť
Hades26 veď to je podstata hry, ten kto je viac online je obyčajne aj lepší ako ten čo pritom sedí menej. Či chcel by si obmedzenie aby každý hráč mohol byť denne online napr iba hodinu? Tak to treba potom hrať iné hry a nie browserky.
 

DeletedUser

Hosť
Na tom sú založené hry,na čo najväčšej aktivite,buď sa prispôsobíš,alebo budeš hrať to iba vtedy,kedy ti to vyhovuje a potom len čakať,kedy ťa ten napr. 13-ročný preberie :)
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň, vážený hráči a Support

Chcem sa vás opýtať či je možné aby 16000 bosový napadol 3000 bodového a či má ten 3000 bodový nejakú šancu ???

Odpoveď je nie. Veď teraz ma dobýva hrač Elmo ktory maá 16000 a ja 3000 a už som mal skoro vyrobenú osídľoavciu ľod na ktorú sa celý ten čas teším. Viem že v tejto hre je možné dobývať mestá ale veď moja army a jeho je veľký rozdiel! SSíce ma zničil až na 7 útokom ale to je jedno teraz už namňa poslal všetko!!!
Nepoviem keby útočil hráč kotrý ma tak o 500 b viac ako ja ale tak toto ma hrozne nasralo(prepáčte za výraz). Poznám veľa hráčov ktorý takto dopadli. Preto sa pýtam supportu prečo sa nemôže spraviť že daný hrač (napr. 3000 nemôže napádať iba hráčov pod 2500 b.) Nemá to zmysel a takto môže skončiť každý.
Lutujem ze som toto cital, strata casu. To ze si silnejsi poda slabsieho je normalne, ako sa ten silny stal silnym? no asi tak ze zlikvidoval tych slabych a zmocnil sa ich zdrojov. Stazovat sa tu a pozadovat nejake obmedzenia hry je mimo moje chapanie. Naco niekto hra hru ktora nie je podla jeho gusta? Ani v zivote sa s tebou nebude jednat v rukavickach, zvykaj si!
 

DeletedUser

Hosť
Som,rad,ze polovica ma taky,nazor,aky ma.
Pobavil ma nazor,ze obaja zacali asi v jeden den a chyba bude potom v tom slabom. Ale, co ak ten 16000bodovi,je nejake 13 rocne dieta,co dojde zo skoly a uz masti Grepolis a ten 3000bodovy je Hlava rodiny,ktora chodi do prace a stara sa o rodinu a na Grepolis si najde tolko casu,kolko si moze dovolit? Tym padom, je znevyhodneny,len preto,ze pracuje? Ze nema tolko casu,sediet pri kompe 14-17hodin denne?

Aj ja som 13 rocne dieta a chodim tu raz za den tak toto ma trosku urazilo :/
 

DeletedUser

Hosť
13 rocne dieta nema sancu byt online 14-17 hodin denne. Musi chodit do skoly. Ked sa vrati, tak ma len takych 6 hodin. A v skole urcite nema kazdu hodinu len informatiku. Skolaci su vacsinou online tak 6 hodin denne. Plus mozu tu byt cely vikend. To je tak akurat na kvalitne hranie.

Hraci ktori to hraju cely den su vacsinou pracujuci dospeli, ktori to hraju v praci a este si aj platia premium.
A ja, lebo mam po maturite.:D

Ten kto je tu cely den (cize 12-16 hodin denne) moze byt maximalne tak o stvrtinu lepsi ako ten co je tu 6 hodin. Medzi nimi az take rozdiely nie su, ak nemaju premium. Vacsi rozdiel je medzi hracom, ktory je tu 6 hodin, 3 hodiny a hracom co je tu 1 hodinu. Tam je ten rozdiel mnohonasobny.

A hraca, ktory tu stravi hodinu nema co mrziet pri prehre. On do toho nevenoval tolko co hrac hrajuci cely den.

PS:
Parada! Uz som starousadlik! Kedy budem Legionar?
 

DeletedUser

Hosť
Na jednej hre nemohlo napr. spojenectvo zo 7 clenmi napadnut spojenectvo s 2 clenmy. mohli by to dat aj sem.
 

DeletedUser

Hosť
A hlavne by na mna nemohol skoro nikto utocit, keby sme boli len dvaja vo spojenectve, tym by sa stratil vyznam spojenectiev.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore