15 najlepších aliancií : štatistiky !

DeletedUser

Hosť
15 najlepších aliancií : štatistiky !

69871_grepolis_international_world.jpg


...RUTHLESS LEGION... vzduchu v hornej
 

DeletedUser3606

Hosť
Dont forget RUTHLESS AUXILIA,second ally of RUTHLESS
 

DeletedUser3606

Hosť
i dont know,some alliances dont know this,we are fighting vs almost all aliances
 

DeletedUser

Hosť
No joo :) primitívna hra (RUTHLESS, Partička a SOW) proti všetkým ostatným... to zas bude ako na Iote
 

DeletedUser

Hosť
RUTHLESS dominuje na tomto mieste?
Prečo?

59000 bodov obrany v tejto fáze hry veľmi málo
 

DeletedUser3606

Hosť
Translate this:Máme dobré vedenie,ktoré nám určuje taktiku/stratégiu a sme hráči ktorí sme sa pozbierali po svetoch,väčšina našich hráčov hrala na Lambde ktorú vyhrali,takže veľa z nás je skúsených,vlastne ešte aj Partička a SOW a samozrejme aj v AVENGERS veľa dobrých hráčov,podľa mňa jeden z najťažších svetov :)
 

DeletedUser4452

Hosť
No joo :) primitívna hra (RUTHLESS, Partička a SOW) proti všetkým ostatným... to zas bude ako na Iote


primitívna? už sa bojíš? :)?ešte ani nezačalo hrmieť? :)

and clickage, RUTHLESS has alliance with Partička and SoW. Defence bb is
divided between RUTHLESS, Partička and SoW because we are fighting only against AVENGERS...
 

DeletedUser

Hosť
KRAL JAN nikde som nenapísal, že sa bojím ale že to bude zas také ako na Iote :D 2 top spojenectvá spolu proti každému.. a viete, vedenie RUTHLESS nieje hlúpe, ale šikovné - rozkazuje Partičke a SOW nech sa rozťahujú na juh, zatiaľ čo oni sa budú ťahať na sever a oni to vyhrajú, pretože na severe nieje absolútne žiadna konkurencia :D celý sever bude RUTHLESS a pri divoch poberie naj hráčov z Partičky a SOW a vyhrajú svet.. preto byť tebou KRAL JAN si nerobím veľké nádeje.
 

DeletedUser3606

Hosť
Huntsman:myslel som že máte ešte s niekým pakt,napr. V.I.P,ostatné spojenectva čo sú nezaradené sú tak nič moc no
 

DeletedUser

Hosť
Huntsman:myslel som že máte ešte s niekým pakt,napr. V.I.P,ostatné spojenectva čo sú nezaradené sú tak nič moc no

VIP by nám nepomohlo lebo jediní hráči, čo tú ally držia sú na severe morí 44 :D (viď. grepolismaps) a toto je taký "o ničom" svet, pretože sme tu 4 aliancie, ktoré majú šancu a z toho 3 sú spolu proti jednej :) ale nevadí, ani na začiatku som nedával veľkú šancu tomuto svetu.
 

DeletedUser3606

Hosť
čo vieš,ty možno prežiješ a niekam sa zaradíš ak sa rozpadne AVENGERS
 

DeletedUser

Hosť
Mám taký pocit že odteraz idem hrať čisto deff.. aspoň na jednom svete nepodarenom svete to skúsim :D
 
Hore