Čo je to na obrázku?

DeletedUser

Hosť
Opäť hra z CZ fóra.
Dám sem obrázok a ten kto uhádne čo to je, kto to je a kde to je tak vyhral a zadáva ďalší obrázok.


http://ns-ussr.webs.com/photos/USSR/victory_reichstag_berlin.jpg

Zmysel tejto hry je jednoduchý, vložím obrázok a cieľom je uhádnuť čo/koho znázorňuje, poprípade kde sa daná vec nachádza. Je fajn upresniť o čo presne ide, aby nebola odpoveď "strom" tam kde je očakávaná odpoveď "lipa". Kto uhádne vkladá ďalší obrázok. O tom kto odpovedal správne rozhodne ten kto vložil obrázok, prípadne moderátor pokiaľ je dotyčný vkladateľ dlho neprítomný a mod overí správnosť odpovedi. Iba v prípade že si budete viac než stopercentne istí že je vaše odpoveď správna, tak pre zabránenie prodlevě môžete dať ďalší obrázok, bez potvrdenia správnosti. V momente keď se ovšetkom opakovane spletiete, Vám toto právo opäť zoberiem.
odpovede typu "fakt neviem" "co to jako je" apod. budú zobrané jako spam

Aká budova sa nachádza v pozadí?

(Odohral sa tam posledný boj pre nemcov v 2 svetovej vojne.)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To nie je blízko Hitlerovho úkrytu? Voľačo sa mi marí z filmu. Bude to nejaký senát v Berlíne a tí vojaci v plášťoch mohli byť Rusi, neviem, ktorí iní vojaci chodili tak oblečení.
 

DeletedUser

Hosť
........

Je to blízko Hitlerovho úkrytu, a áno tí v tých pláštoch sú rusy, a v tej budove definitívne zničili nemcov.
 

DeletedUser

Hosť
Keď si online, tak poď bol si veľmi blízko, nech nám tu komunikácia neviazne ;)
 

DeletedUser

Hosť
vyjasněte si pravidla pořádně, jestli tu bude guláš tak Vám to zamknu..
 

DeletedUser

Hosť
Dobre, upravím to.A Darddy počkáme na simontheking.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
NO toho poznám... počkať mal som ho na pozadí... už viem Eric Cantona? Manchester United?
 

DeletedUser

Hosť
Vy ste ale amatéri a vôbec nejdete podľa pravidiel, má sa hádať, čo, kto a kde, nie len kto...
 

DeletedUser

Hosť
Nech, ja som ho mal raz na pozadí, idem.

No upravil som ho tak aby tam nebol nápis, a je to obr. z môjho naj. filmu.

2u4mslg.png

 
Hore