Často kladené otázky (FAQ)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
1. Čo robiť, keď vám nejde hra?
Informácie o tom, čo robiť, keď vám nejde hra nájdete tu.

2. Kedy bude nový svet ?
Nový svet bude až sa najnovší svet zaplní.

3. Kedy sa z mesta stáva mesto duchov?
Mesto sa automaticky mení na mesto duchov:
-po 14 dňoch neaktivity,neprihlásenia sa na svoj účet v danom hernom svete.
-po 7 dňoch = vyčkávacia slučka(ak zadáte voľbu zmazať konto) po dobu ktorej bude zmazané vaše konto.
-ihneď! Ak zvolíte možnosť reštart.

4. Môžem zastúpiť kamaráta, ktorý ide na dovolenku?
Nie, v hre nie je možnosť zástupu. Hráč, ktorý ide na dovolenku musí aktivovať režim dovolenky.

5. Z čoho sa počíta bonus surovín ak mám aktivovaného kupca a použité kúzlo Spokojnosť ?
Bonus sa počíta vždy zo základu, t.j. koľko surovín vám ťaží baňa, drevorubač, kameňolom
Ak vám ťaží napríklad Drevorubač 450 surovín za hodinu tak s kupcom a kúzlom spokojnosť budete ťažiť 720 surovín za hodinu.
10% z 450=45, 50% z 450=225, 450+225+45=720

6. Postavil som budovu, ale v rebríčku som sa neposunul. Ako je to možné ?
Rebríček sa aktualizuje iba 1x za hodinu tak si musíte chvíľku počkať.

7. Ako skončí svet ?
Svet zatiaľ nekončí nijak, ale vo verzii 2.0 by mal prísť koniec sveta a to že nejaká aliancia postaví 4/7 divov sveta.

8. Zničil som nepriateľovi nejaké jednotky, ako to že sa mi nepripočítali bojové body?
Bojové body sa pripočítavajú až po nejakej chvíli od porazenia jednotiek.

9. Existuje mobilná verzia na Grepolis ? Ak áno kde ju nájdem.
Mobilná verzia pre hru Grepolis zatiaľ nie je, snáď sa jej v blízkej dobe dočkáme.

10.Koľko bodov má úplne vystavaný polis?
Úplne vystavaný polis má 13 716 bodov.

11.Niekto mi ukradol účet, čo mám robiť ?
V prvom rade netreba hneď písať na Support, možno ste zabudli heslo (heslo si môžete poslať tu).
Ak sa vám nedá poslať heslo a ste si istý že zadávate správny email a prihlasovacie meno kontaktuje Support (Support môžete kontaktovať tu).
Ak ste niekomu zverili svoje prihlasovacie údaje a z vášho účtu vám niečo zmizlo alebo sa vám minuli zlatky, Support vám nebude nahrádzať spôsobenú škodu.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore