Výsledky vyhľadávania

  1. Gurda

    Prvé dojmy

    Ahojte. Pri čítaní Pomocníka som zistila, že pri osídľovaní by malo byť osídľované mesto v dosahu 48 hodín plavby Osídľovacej lode. Potom som objavila v Akadémii zručnosť "Kartografia", ktorej výskum zvyšuje rýchlosť lodí o 10%. Pretože som v tejto hre v úlohe námorníka, okrem šitia primeranej...
  2. Gurda

    Prvé dojmy

    Ten avatar nájdeš TUTOK ĽA
  3. Gurda

    Prvé dojmy

    Markus, iba drobná poznámka ku kvalite fór, nech sú národné či medzinárodné. Fórum je priestor, miesto, kde možno verejne vyjadrovať vlastné názory, voľne diskutovať. Vytvárajú ho HRÁČI! Admin a moderátori by mali diskusie iniciovať (aj keď nenápadne) a podporovať. Skôr by som povedala...
  4. Gurda

    Prvé dojmy

    Ahojte chlapci. Od včera kopec zážitkov, ale pekne poporiadku. Mestá sa dajú napádať aj po súši, no najväčším ziskom sú mince vojny / mince hrdinov Mesto sa takýmto spôsobom obsadiť nedá, opakovanými útokmi však môžeš hráča natoľko znechutiť, že prestane hrať :(a jeho mesto sa stane mestom...
  5. Gurda

    Prvé dojmy

    Ahoj, som tu sedem dní aj s cestou, ale jedno už viem. Získať mesto v tejto hre možno troma spôsobmi: kolonizáciou - pre založenie mesta potrebuješ "osídľovaciu loď", dobytím - aby si mohol dobyť mesto, musíš postaviť "kolonizačnú loď", prevzatím vzburou - na prevzatie mesta budete potrebovať aj...
  6. Gurda

    Prvé dojmy

    Ahojte, som tu nová a tak sa oboznamujem s hrou. Nie som žiadna puťka a idem naplno aby som zistila, čo to pýta a čo mi to dá. Som agresívna, no nie je v tom nič osobného. Hra sa mi zatiaľ zdá celkovo vyvážená, i keď niektoré pravidlá nie celkom chápem, napríklad obsadenie mesta iba morskou...
Hore