Nedávny obsah od proit

  1. Kaviareň sveta Lindos

    No takže kto tu ide? Ja jo síce mám trochu rozohratý svet ale kašlem tu to je lepšie predsa len dobývanie je dobývanie
  2. Kaviareň sveta Gela

    Dobrý svet to bol :) Gratulujem výhercom, ktorý sú už istý. Teším sa na ďalší svet... :) Sláva víťazom, česť porazeným...
  3. Kaviareň sveta Herolus

    Mohol by sa spustiť :) Môj typ že buď o tretej alebo o štvrtej :D
  4. Kaviareň sveta Herolus

    ja hram gelu ale ako bokovku asi pojdem :)
  5. Kaviareň sveta Gela

    mne sa ide prihlasit
  6. Kaviareň sveta Gela

    A DMFG ešte jedna vec... Mňa môže uraziť jedine človek ktorého si vážim a má väčšiu inteligenciu ako ja, a ty určite nepatríš medzi ľudí ktorých by som si vážil a s tou inteligenciou si na tom tiež biedne lebo odpovedáš stále to isté ale inak to naformuluješ... Ak sa niekedy stretneme v súboji...
  7. Kaviareň sveta Gela

    To si sa ozval ty? Ja na rozdiel od teba viem hrať grepolis lepšie a to som začal na edesse, pošlem s olkou takmer full pozemky a časujem lepšie ako ty led sa snažíš na 1100% takže by som na tvojom mieste sklapol... ďakujem za pochopenie už sa nevyjadrujem
  8. Kaviareň sveta Gela

    Podľa mňa je toto čo tu písal DMFG iba hnusné očierňovanie bsk nymtza... To čo som s ním kecal tak dokazuje že je to dobrý človek.. A to že je lepší ako ty, DMFG tak za to nemôže nikto okrem teba a neho...
  9. Kaviareň sveta Gela

    ľudia pokoj, niekedy sa stane že niečo nejde ako má, určite to aj vy poznáte z vlastnej skúsenosti, nenaháňajte a pripravujte si taktiku :D ani ja nemám rád čakanie ale keď musíš tak musíš...
  10. Kaviareň sveta Gela

    Ja nejdem asi tu :) Aj keď ma to ťahá... Ja pekne ostanem na farsale :D ale možno sa aj tu kuknem
  11. Kaviareň sveta Farsala

    KOnečne
  12. Kaviareň sveta Farsala

    haha
  13. Kaviareň sveta Farsala

    Mne nie...
  14. Kaviareň sveta Farsala

    A kedy sa otvorí svet?
  15. Kaviareň sveta Farsala

    takže ak to dobre chápem, na tento štýl treba mať hradby na max, vežu a obranné jednotky hlavne. Na začiatok treba vystavať čo najviac suroviny a senát pre rýchlejšiu stavbu budov a rýchlejšiu produkciu surovín, roľnícke dediny na max aby som mal suroviny na začiatok a byť v dobrom spojenectve...
Hore