Kaviareň sveta Gela

DeletedUser6219

Hosť
@Sindri áno úplne jednoduche, utoky na mna isli 21:42:21 ; 21:42:22 ;; OL prišla 21:42:22 a podpore prišli 21:42:23 (tie hlavne-priebezne chodilo toho viacej este) a tu sa nebavime o hracovi co ma 15 miest a dokonale nacasuje 5 z nich; tu sa bavime o hracovi co mal v tej dobe 5 miest a nacasoval ich VSETKY uplne na sekundu, tak ako chcel a ty mi povies ze to neni velky problem tak ma to nauc teda, rad sa necham zaskolit ako sa takto casuje.


A co sa tyka tej priazne tak samozrejme ze ma to nenapada, inak by som to sem nepisal, pokial viem jediny sposob ako ziskat priazen navyse je rabovanim, ale nevedel som ze sa da rabovat priazen pocas ochrany), tak ma opat vyskol aj v tomto, nech som mudrejsi ako to teda spravil? matematika u neho zlyhava na plnej ciare, u neho je 2+2=17 uplne s prehladom a zase sa budem opakovat dookola donekonecna, nie je to moj prvy svet s nim spravil to iste aj na inych svetoch, takisto nie som jediny "poškodeny" ktoremu toto spravil, tych staznosti na neho bolo viac a netvarme sa ze nie je to tak.
 

DeletedUser6219

Hosť
a pocas tychto dvoch dni ked uz nebola ochrana som nanho posielal pravidelne utoky, skoro stale, nepravidelne, v kazdy mozny cas a z 30tich pokusov som ho nachytal jeden jediny krat, kde som trafil cca 300 vrhacov s hradbami na 0, cize nic svetoborne, inak tu vzdy bol a toto je tiez dost cudne, sice hracov tohto typu poznam, ale je ich velmi malo, taky co hraju s pipakom nonstop, a tu ho musis mat fakt nonstop lebo praky napriklad mi idu 5minut, smiesnych 5min OL 10min, chcem sa najest a uz mi sedi OL pekna blbost spolu s dobyvanim este keby to bola vzbura alebo dobyvanie a takato rychlost a kombinacia s cheaterom nehratelne, dobry napad start s tromi mestami ale blbost ze je taka velka rychlost keby radsej dali nejake stavebne bonusy, takto to je len pre tych co tu mozu byt nonstop, takze vidime sa na dalsom svete, tu nemam co hladat a uz vobec nie ked mam nymtza na ostrove, som ale maximalne zvedavy co mi na toto napise ked sem pride, a pritom viaceri dobry hraci ktorych nazor si vazim ho nazvali "charakterový hráč", co nevravim ze neni, ale uz len to ze mas cheaty tak by si nemal byt nazvany ako cestny hrac... aspon podla mna, ja by som za tychto par dni s nim na ostrove dokazal o nom a jeho cudnych a zvlastnych praktikach napisat 200 stranovu knihu, a keby kazdy hrac co hral proti nemu nejaky svet povedal, tak vacsina by sme sa zhodli ze je to podozrivy hrac.
 

DeletedUser5876

Hosť
Keď mi to tak víde, tak čo to mám len kvôli tebe zrušiť, aby si neplakal? Šak normálne to stlačím presne tak ako každý iný hráč, keď sa mi nepáči čas, tak zruším a neriešim to. Máš tam viacero chybných informácií, za prvé nočný bonus na tomto svete je od 00:00-08:00, čo časový údaj 21:42:22 ani náhodou nespĺňa, takže si sa pravdepodobne dozvedel niečo nové a to je to, že keď je u vás doma tma, tak to neznamená, že je aj nočný bonus na grepolise. Za druhé nie som retardovaný a nebudem útočiť do hradieb s levelom 24 cez nočný bonus a už vonkoncom nie na hráča tvojich kvalít, ktorý radšej vyplakáva namiesto toho, aby hral. Za tretie, tá tvoja 200 stranová kniha by bola len spleť výmyslov, zato ja by som natočil video "grepolis uplakanci", kde by si bol jedna z jeho najväčších hviezd. Vďaka bohu, že sa tu ešte stále nachádzajú aj seriózny hráči, ktorých je ale bohužiaľ stále menej a menej a nahrádzajú ich géniovia s obrovským intelektom a výnimočnými matematickými schopnosťami tvojho formátu.
 

DeletedUser6223

Hosť
zdravím, veľmi zaujímavá diskusia, baví ma to čítať :D :D :D
 

DeletedUser5599

Hosť
@DMFG Pokud máš dojem, že někdo používá k časování útoků BOT systém, který dokáže útoky otáčet přeci jen rychleji než člověk, tak to oznam na support, aby to bylo prověřeno. Stejně tak jako to nemyslitelné množství přízně, pokud máš teorii, jak ji lze získat podvodem. V každém případě se ale nesluší veřejně obviňovat jiné hráče z porušování pravidel. Lidi milerádi věří všemu, takže se pak i ze lži může stát obecně přijímaná pravda. Určitě bys sám nebyl nadšený, kdyby o tobě někdo začal vynášet soudy, že jsi podvodník, ač ve skutečnosti nejsi.
 

DeletedUser6219

Hosť
ja nemam ten dojem ze pouziva bot system, ja som si tym isty, nikto to nedokaze tak casnut bez bota, lebo to sa neda a mozete mi povedat ze chalan ma rychly pc a rychly internet ale ako dokaze nacasovat 5 z 5tich dokonale na sekundu... keby tam mal aspon 2-3 sekundove rozdiely ale on presne ta ista sekunda....... a ta priazenje velky vtip :D velmi velky a to nedokaze ani ten najchapavejsi clovek pochopit, proste takmer 120 meduz sa neda po ochrane mat, si spocitaj tu priazen co na to clovek potrebuje, ja viem ze je tu rychlost 6 ale taketo cislo nedostanes, navyse kopec minotaurov z druheho mesta, to sa absolutne neda. Ako som uz spominal vyssie pamatam si svet s nizkou rychlostou kde mu vyslo z mesta 25 ERYNNIIII BEZ EVENTUU!!!!! Ved take cislo nedostane clovek snad ani na tejto rychlosti... a tych takmer 120 meduz hahaha, ved ti najlepsi ferovi hraci co stavali len chram a zlatili ho od prveho dna mohli mat maximalne menej ako 90 HARPIJI a nie to 120 meduz, prosim preverte ho, som si isty ze ked to spravite poriadne tak mu tam nieco najdete, jednoducho musite najst.

Nikde som ale ziadny program na priazen nevidel, a bavil som sa s fakt niekolkymi top hracmi a poprosil som ich o nejake vypocty a co si myslia ze ci je to realne ak azdy jeden povedal ze ani nahodou to realne nieje, proste ked sa neda rabovat priazen tak tolko sa neda mat po ochrane... Opakujem preverit dakujem pekny den prajem, toto je osmy div sveta priazen tohto hraca, na kazdom jednom bozom svete kde startuje. on ma asi trojnasobne vyssiu produkciu...

a uz len samotna rychlost obnovy ci uz pozemky alebo birem je neeskutocna, jeden den po ohrane mu 74stevo74 znici v mojom meste cez 350 birem a 30 trirem a dalsi den v noci si najdem v podporach 400 birem velky vtip tento hrac, neverim mu absolitne jedno jedine slovicko.

Sindri a nikdy by som o hracovi nevyniesol ziadny sud pokial by som si nebol 100 perc. isty ze je to pravda, nemu to staci len a len dokazat.

tesim sa uz na novy svet dufam ze este spustia neikedy svet kde budeme mat opat 3 mesta, len dufam ze v tom case bude hrac Bsk Nymtz zabanovany.
 

DeletedUser5599

Hosť
Opravdu se nemíním znovu opakovat. I kdyby ti něco potvrdil celý svět, od vynášení verdiktů je tady support, ne hráči. Ti mají hrát.
 

DeletedUser5876

Hosť
@Sindri On by možno aj hral, keby to aspoň trochu vedel. Žiaľ, keď je niekto neschopný a príde na svet so zmýšľaním, že je ten najväčší Pán hráč grepolisu, ktorý je vždy o krok popredu, pritom si nevšimol že bol celý čas dva kroky pozadu.
 

proit

Member
Podľa mňa je toto čo tu písal DMFG iba hnusné očierňovanie bsk nymtza... To čo som s ním kecal tak dokazuje že je to dobrý človek.. A to že je lepší ako ty, DMFG tak za to nemôže nikto okrem teba a neho...
 

DeletedUser6219

Hosť
@proit a ty si zas kdo? neviem nikdy som o tebe nepočul, snad si spadol od niekial z neba ale trepes tu nezmysly ktore nikoho nezaujimaju a mna uz vobec nie, asi ti cisty mestecka co tak si rad, uzivaj si s ludmi co maju po ochrane tolko mytickych jednotiek to musi byt jednoduche nie? nocne utoky a tak? a ty len posles OL s jednou zapalkou a vrhačikom ako najvacsia nula, to je tvoj pripad si myslim. Nabuduce sa nestaraj do veci do ktorych ta nič a ktorym vobec ale ze vobec nechapes.

@Sindri dakujem za zmazanie prispevku, urcite sa to nymtza dotklo a nikdy ho nikto nenazval podozrivym hracom, ze je je to tak? XD on je uplne cisty a cela jeho hra je v poriadku, ako vidim stale sa tam hrajka, 25 miest, z toho minimalne jedno(moje) nie ze zobral ale ukradol. support to len "preveril" a nič nenašiel XDDD kamos mi posielal jeden jeho report, Erynie ho stale bavia ako vidim. To musi byt ale velmi narocne hrat ked mas tolko miest s eryniami a triremami a len si sadkas kam sa ti chce, aspon ze vacsi celok je vzdy lepsi nez jedinec a aj ked sadne tak sa to da dole

Sindri prosim nevies ci bude, este niekedy takyto svet s viacerymi mestami? mna uz to nudi klikat 175 bodove mesto 7dni.. ak by bola vzbura rychlost 3 a este k tomu tolkoto miest na zaciatku a tak pekne vystavane to by bola paradicka.. a aj slabsi hraci si urcite viac uziju hru ked maju aj velke mesto a viac miest, a konecne som nebol v strede mapy, ten 3x nasobok miest je topka ako keby sa zaregistrovalo viac hracov, este k tomu len 30 členov do spojka je opat top, teraz sa tam hra vyrovnana hra aj ked vsetci vieme ze Teleporters zase vyhraju.

PS: Joyko ty pekne zlatiš ešte keby si aj hrat vedel :D to uz ked si ochotny dat do toho tolko penazi tak sa aspon nauc casovat, alebo povedz nymtzovi nech ti odporuči aky program si maš stiahnut, mne to nechce odporučiť, vraj som na to priliš hlupy :D :D

a proit teba poprosim nevyjadruj sa uz, nemas k teme co povedat a nikoho tvoj nazor ani nezaujima dakujem
 

proit

Member
To si sa ozval ty? Ja na rozdiel od teba viem hrať grepolis lepšie a to som začal na edesse, pošlem s olkou takmer full pozemky a časujem lepšie ako ty led sa snažíš na 1100% takže by som na tvojom mieste sklapol... ďakujem za pochopenie už sa nevyjadrujem
 

proit

Member
A DMFG ešte jedna vec... Mňa môže uraziť jedine človek ktorého si vážim a má väčšiu inteligenciu ako ja, a ty určite nepatríš medzi ľudí ktorých by som si vážil a s tou inteligenciou si na tom tiež biedne lebo odpovedáš stále to isté ale inak to naformuluješ... Ak sa niekedy stretneme v súboji tak potom neplač ak prídeš o všetky mestá ja som tu 24/7 mám pipak a rozum... Sa teším keď sa ukážu tvoje schopnosti v reale a nie iba kecy...
 

DeletedUser5599

Hosť
@DMFG Při posuzování, co smazat, opravdu nezohledňuji, jestli se to dotyčného dotklo, nebo je mu to ukradené. Upozornil jsem tě, že tady nechci vidět žádná osočování ostatních hráčů takového kalibru. Tohle patří, spolu s relevantními důkazy, na support, nikoliv na fórum. Je na tobě, abys to respektoval.

Pokud nemáš k takovému mému postoji důvěru, můžu ti ještě vysvětlit, proč to vnímám, jak to vnímám. Nejen, že jsem byl sám dlouhou dobu hráčem této a dalších her, ale také jsem u IG aktivně v supportu pracoval několik let. Za tu dobu jsem mimo jiné rozdal tisíce banů z různých důvodů a prověřil násobky falešných hlášení. I u pouhého hlášení, že má někdo multi acc., připadalo na jeden skutečný report neskutečné množství těch falešných. O cheatování ani nemluvě, tam ten poměr byl ještě mnohem vyšší. Přestože jako hráč chápu, že se ti některé jevy mohou zdát nanejvýš podezřelé, tak ti jako supportér říkám, že opakovaně někoho prohlašovat za cheatera chce podstatně vyšší odvahu, než jakou si myslíš. A také ti jako hráč i supportér můžu říci, že taková prohlášení mohou zbytečně otrávit hru, tobě jako prvnímu, další mohou být tvoji spoluhráči. To vše kvůli jakýmsi nepodloženým domněnkám.

Tím je to pro mě uzavřené. S jakýmkoliv podezřením na porušování pravidel hry se všichni vždy obracejte na support hry, odkud se to dá přímo prověřit.
 

DeletedUser6228

Hosť
@Sindri Prosím vás nalejme si čistého vína a prestaňme si tu klamať na supporte nerobí absolútne nič :D Človek vám dá všetky dôkazy ešte aj stránku a aj tak jediná odpoveď je to čo si vygenerujete... Komunikácia so supportom je nulová a svoje vlastné pravidlá si stále vykladáte tak aby ste nemuseli nič riešiť.. Nehovorím o skopírovaných príspevkoch z anglického fóra ktoré máte ešte problém aj správne preložiť :D Tak sa tu supportom neoháňajte a bude to vybavené :)
 

DeletedUser5935

Hosť
teraz musim dat za pravdu gelynkovi, si pametam napr na svet rheytmos ked tak ally suicide squid ci jak sa volala pouzival vela multiuctov, casovavov botov atd, sa nahlasovali a nic sa im nestalo, napr -pan p - to pouzival vo velkom a chvalil sa tym , aj ludia nahlasovali a nic co uz, a ked zacali hrat na novom svete tak sa na spojeneckom fore chvalili botmi co support nedokaze zistit lebo nevie co ma hladat, vtedy ked to citali ludia co hraju cisto a cestne stratili chut hrat nakolko taky ludia tuto hru uplne znicia , priklad,

72280799_690580681460504_2252452915002212352_n.jpg
 

DeletedUser5599

Hosť
Korespondence v jakékoliv podobě není brána jako důkaz. Může to být pouze indicie.
 
Hore