Nedávny obsah od Endrewko

  1. Hostinec u Mauriho

    No, jak sa tak pozerám na to akým štýlom zháňate hráčov na tento údajný tajný a exkluzívny server tak sa musím len smiať... neviem teda ako to, že zrovna vy ste dostali pozvánku na zostavenie aliancie ale zháňať hráčov týmto štýlom... no ďakujem pekne :D z toho nič dobré vzniknúť nemôže... ak to...
  2. Prvé dojmy

    Ahoj, novšie svety sú už neni štvorcové ale okrúhle. V základe je zaplnených len 16 morí (štvorec 4x4) s tým že v rohoch sú neni ostrovy aby to fakt tvorilo kruh. Myslím, že pokiaľ by sa začali mínať voľné miesta, tak sa automaticky dogenerujú nové ostrovy, ale to sa na sk ani cz reálne nemá...
  3. Prvé dojmy

    Ježiš ja som myslel, že to je niekde v hre toto... Si vyhrabala nejaké bohom zabudnuté vlakno spred 10 rokov a vzrušuješ sa tu nad tým... Opäť asi úplne nechápem pointu... však nech si každý dáva avatara akého chce nie...
  4. Prvé dojmy

    A kde si prosím našla taky avatar :D to bude asi z inej hry. No to by si sa musela moc moc snažiť aby si znechutila hráča k resetu. A neviem či sú mince vojny najlepšia vec čo môžeš v hre získať. Ja by som sa hádal :D
  5. Prvé dojmy

    Vieš čo divil by si sa. Kedysi som písal po slovensky a stretol som sa s tým že mi pár ľudí nerozumelo. Tak som začal písať po česky a už mi to nejak zostalo. Ale je to skôr o zvyku než o tom že by som sa hanbil že som slovák.
  6. Prvé dojmy

    Aha, už som pochopil. Ano, je pravda, že na dobytie musíš prejsť aj prístavom aj súšou, čo je logické veď osídlovačka je loď tak pokial neprejdeš prístavom, ťažko môže začať dobývanie. Jediné, čo ide aj čisto po súši je zapalovať mestá na vzbure (vyvolať povstanie). To zas nejde čisto námorným...
  7. Prvé dojmy

    Ahoj, o obsadení mesta "čisto morskou cestou" som jakživ nepočul a to hrám už 8 rokov :D možno len nešťastné pomenovanie niečoho iného. Fórum je mŕtve, ale to asi bolo vždy. A keby v tej hre boli vesmírne lode a mimozemšťania to by bolo už antické, alebo čo by si chcela :D Grécki bohovia...
  8. 2 hráči na jednom internetovom pripojení

    Ahoj, musíte si obaja nastaviť zdieľané pripojenie aby ste mohli beztrestne hrať. Robí sa to v Nastaveniach, konkrétne "Zdieľať internetové pripojenie". Obaja musíte nastaviť nick toho druhého účtu, nestačí aby to nastavil len jeden z vás. Potom je už všetko OK. Samozrejme plynú z toho dosť...
  9. CZ-SK server

    @stano75881 zlatky ti svet nevyhraju a ani ti nezarucia vysoke postavenie v rebricku :) svety vyhrava aktivita a spolupraca, pokial si myslis nieco ine tak sa mas stale co ucit
  10. Kaviareň

    je to prekerna situacia trochu no, problem je ze vela ludi ma bud zlatky nakupene alebo proste nechcu skrz bonusy za vyhry, mne je to jedno, jedine co by ma fakticky obmedzovalo by bola priazen, ktoru mam aj na sk ale skor je to o tom ze preco by sa mali cesi trepat sem ked problem je tu nie u...
  11. Kaviareň

    @odkundes333 velka pravda :) jednoducho zlatky su na zaciatok dobre ale aj tak sa casom prejavia skusenosti a vedomosti, to zlatkami nedozenies
  12. Úpadok Grepolisu a Zlúčenie Českej a slovenskej grepo komunity

    akoze ono je to dost nerealne to nejako oficialne spravit asi tak proste podte hrat cz kto chcete a tak to bude najlepsie, aj ked chapem ze mate tu vela oceneni uz ale naco vam to je ked si tu ani nezahrate, take ocenenie kde hrate cely svet 1 aliancia je uplne irelevantne... cim skor prejdete...
  13. Kaviareň

    boze moj, to ze niesi prvy znamena ze bud o tej hre vies malo informacii, alebo na nej netravis tolko casu kolko ostatni, nie to ze vsetci zlatia este raz opakujem, zo skusenosti, ti najvacsi zlatkari nikdy nekoncia na konci svetov v top 3, v top 3 koncia pracanti ktori stale utocia, obnovuju a...
  14. Kaviareň

    lenze to nepojde... nikto z cz nebude preskakovat na sk kedze tu je to uz kompletne mrtve a tam to aspon stoji za nieco obcas
  15. Kaviareň

    aha takze podla teba kto je prvy v rebricku po prvom tyzdni musi byt aj na konci sveta :D hmmm tak to je celkom zaujimava teoria... nikdy podla mna neplatila ale tak mozes sa jej drzat a potom urcite nic nedosiahnes
Hore