2 hráči na jednom internetovom pripojení

miniKoffi

New Member
Ahojte, chcel by som sa spýtať ako to funguje, keď sme dvaja hráči na jednom internetovom pripojení. Dlhšie som nehral a máme obaja nové učty a viem, že vtedy pár rokov dozadu sme dostali ban na asi 7 dní. A potom rok na to som tiež niekomu z fora dal vedieť, že hráme dvaja a bany sme nedostali.
 

Endrewko

New Member
Ahoj, musíte si obaja nastaviť zdieľané pripojenie aby ste mohli beztrestne hrať.
Robí sa to v Nastaveniach, konkrétne "Zdieľať internetové pripojenie". Obaja musíte nastaviť nick toho druhého účtu, nestačí aby to nastavil len jeden z vás. Potom je už všetko OK. Samozrejme plynú z toho dosť veľké nevýhody. Nemôžte medzi sebou nijako interagovať (kúzla, podpory, útoky, suroviny) a zároveň nesmiete v rozmedzí 48h interagovať s rovnakým hráčom. Systém vám to automaticky zakáže, takže sledovať si to nemusíte. V praxi to znamená asi to, že keď jeden z vás použije kúzlo, podporí alebo zautočí na iného hráča, tak ten druhý nebude môcť nič s týmto hráčom robiť Ďalších 48h. V praxi je to dosť obmedzujúce, bohužiaľ.
Ja vždy odporúčam, pokiaľ žijete v jednej domácnosti, hrať len jeden účet poriadne, striedať sa na ňom, než hrať dva účty v obmedzenom režime.
 
Hore