Orákulum II - Diskusia

  • Zakladateľ témy DeletedUser4379
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
sultan napísal/-a:
to co začíná jako jeden příspěvek na foru hry může dostihnout Palantíra, dohnat Orákulum a třeba někdy dojít ještě výš.. chce to jen trpělivost autorů i čtenářů..

dúfam že to bude ešte v tomto storočí..
 

DeletedUser4379

Hosť
skipi rozhovor ( tu bol pred tým takže nič nove)

par obrazkov a ten videoklip pre boha nabuduce si ho odpustite

jedna basen

a nejaký historický pánko

= časopis ? :D nie určite nie :D ... a tie vyhovorky čo dodať .. čo má toto spoločné s grepolisom pre boha ? nič nove ste nam o grepolise nepovedali čo bolo hlavnou pointou celého časopisu takže neviem kto ti fandí možno 12 ročné deti ktore sa zasmiali na komarovi .. ak chceš robiť články bež do topky.sk tam berú každeho trula ktorý vie pospájať vety a nič dokopy nepovedať..

ešte raz , odfláknuté , nezaujímavé ... ešte jedno takéto vydanie a časopis skončí skor než začal..

Tak si prečítaj hostinec vzadu a všetko pochopíš ty inteligent :)
 

DeletedUser

Hosť
ach jaj tak ešte raz.. neriešim budúce čislo ale toto I. vydanie .. ktoré stroskotalo.. chápeš marshalko ?
 

DeletedUser4452

Hosť
ok ty mudrc môžeš niečo urobiť preto, alebo tu budeš len kritizovať?
 

DeletedUser

Hosť
kedže neni čo pochváliť tak asi že len kritizovať..
 

DeletedUser

Hosť
nie :D zdala sa mi zbytočná :D


"ok ty mudrc môžeš niečo urobiť preto"
...to môže každý komu sa aspon trochu chce.. :p
 

DeletedUser4786

Hosť
Marsall ak chceš aby to bolo zaujímave tak by to malo vypadať ako bol Palantír,ak chceš aby som ty robil informátora zo svetov Nu a Hyperborea tak jedine tak že to strávim presne tak ako to bolo tam:

-vyjadrenie prvých 10 spojenectiev
-každé vydanie by som spravil rozhovor z nejakým hráčom na tom svete
-pridal by som sem rebríčky TOP hráčov a spojenectiev
-mapa sveta a rozdelenie farbami ktoré spojenectvo ovláda akú časť sveta

ak chceš aby som to teda robil tak jedine tak že to budem robiť tak to
 

DeletedUser

Hosť
v archivů stále máme odkazy na Orakulum..:)
http://forum.sk.grepolis.com/showthread.php?978-Zoznam-všetkých-vydaní
sice mě to překvapilo ale ty odkazy ještě fungují.. (aspoň ten jedenna který jsemnamátkou kliknul:))
mrkněte na předchůdce palantíra a hledejte inspiraci.. nejde o formu a formát, jde o obsah..
formu můžete doladit později, zda to dáte do prezentac, nebo necháte prostě v rámci fora je fuk..
 

DeletedUser4379

Hosť
Sulti presne ako si povedal nehladajte formu ale obsah :) tak free práve si sa tu strápnil :) Ale aspoň keby si do toho vložil nejakú prácu :ň Ale ty si to námatkovo prešiel obrázky poprezeral a je to hned blbosť :).
 

DeletedUser

Hosť
přečti si to pořádně a všechno a zjistíš že se ztrapnuješ ty můj drahý amnestovaný.. :)
 

DeletedUser

Hosť
marshall ty vieš pobaviť :D .. diskusia zaujímavejšia než článok .. :D
 

DeletedUser2675

Hosť
ale aspon je na co pozerať :D a trosku sa zasmiať :) a k rozhovorom sa vzdy vyjadrovalo asi 5top aliancii a rozhovor sa niekedy robil s 1 hračom v prvej 10 a kazdy mesiac sa postupovalo na ineho z desiatky.
a co som cital ze vyjadrit ku najlepsiemu suporteru to by tam byt ani nemalo len s toho dovodu ze 80%ludi na swetoch ani nevie ako sa na suport pise a ty co pisu nemaju dobre vztahy :) a ten informator zo sweta MU je taky ako keby ani nebol lebo ak mi niekto napise ze vyjadri sa ku niečomu co si mam otazky najst tu na forach tak sa mi zda nedoverihodna osoba :D ako poznam ho dlho ale ku tomu pristupu mu nik nenapise nechcem ho ohovarat samozrejme lebo zachvilku mi bude pisať a nadavat :D
 

DeletedUser

Hosť
no console je console to je pravda :D tomu sa bude hodiť táto uroven orakula :D:D:D:D
 

DeletedUser4379

Hosť
a na tvoju úroveň inteligencie sa hodí čo? :) Blázinec? ;)
 

DeletedUser

Hosť
jj ale taký 5* kde vedia aspoň napísať súvislú prihlášku :D keby dám tebe vyplniť prihlášku tak ma pošleš do kupelov :D
 

DeletedUser4786

Hosť
Chlapi račej keby ste sa spojili dokopy a každý sa pričlenili o vytvorenie toho orákula ako sa tu máte hádať,tým že sa tu budete hádať ako mále detí nič nevyriešite,mali by ste račej prispieť tiež o to aby to Orákulum fungovalo ako ma
 

DeletedUser

Hosť
zmente team alebo pán mudry pristup a možno pomôžem...
 

DeletedUser4452

Hosť
oo tak takú ochotu som už dávno nevidel.. či platí "dejte mi ludi a já to udělám"??
 
Hore