Orákulum II - Diskusia

  • Zakladateľ témy DeletedUser4379
  • Vytvorené

DeletedUser4452

Hosť
ok nechcem dostať ban ale musím si vyjadriť svoj názor: že som si to nevšimol... a nemohli by sme s tým prestať? keď nechceš pomôcť, tak nekritizuj a keď chceš, tak slušne..
 

DeletedUser

Hosť
tak mna sa len xxcx pýtal nech sa vyjadrím ten nazor bol pre neho a ne pre teba , chcel som napísať aj presne čo si o tom myslím ale to som si radšej odpustil , deletol spravu a napisal 1/10.. :p ..

tak už neodpovedaj ked sa ti nepáčim
 

DeletedUser4786

Hosť
tak že z NU a Hyperborei spravím články ja pred koncom mesiaca a ak nemáte na MU nikoho kto by mal záujem som ochotný to tiež spraviť a skôr teraz čo bude by som to dal ako prvé číslo toto čo tu je nemá nič spoločne z grepolisom
 

DeletedUser4786

Hosť
ale dajte my vedieť čo s tým MU,potrebujem to vedieť skôr aby som sa vedel zariadiť,pár dní to potrvá
 

DeletedUser4452

Hosť
no na MU nemáme nikoho a marshall sa nejako neozýva, tak to zober..
 

DeletedUser4786

Hosť
ok,tak na konci mesiaca to bude a hlavne to vy čo máte správte poriadne nie že tam zase bude od vás iba keci ktoré nemajú s grepolisom nič spoločne
 

DeletedUser4379

Hosť
No dobre už sa nehádajme a sorry free za tie nadávky len som mal včera trošku blbý deň.. Tiež si myslím že to mohlo byť lepšie spravené ale tak proste nebol čas.. Ked budem mať troška viac času tak to skúsim urobiť v PDF formáte.
 

DeletedUser1504

Hosť
Ale nooo klud freestyle, dudrat a nadavat vie kazdy.
Skusi si sa aspon zamysliet nad tym, ze by si im dodal info z nejakeho sveta a zlepsil situaciu?

Zacinaju, uvidime... urcite sa to zlepsi.
Zatial maju kopu zaujemcov o informovanie.

Marshalovi a ostatnym, ktori pomahaju ... ludi ako freestyle, ktori len dudru, treba uplne ignorovat.
 

DeletedUser

Hosť
som radšej ticho už zase by som mal ktomu xx poznámok :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja musím súhlasiť s frišťalom, mal v istých veciach pravdu... :rolleyes: (vo všetkých? :confused: :D )
 

DeletedUser4786

Hosť
dúfam že to platí to druhé číslo aby som zbytočne nerobil články zo svetov !!!!
 

DeletedUser4452

Hosť
samozrejme že platí... už sa tešíme na tvoje príspevky....
 

DeletedUser1618

Hosť
Hmmm, hmmm, hmmm. No, nedalo mi to, musím sa k tomu predsa len vyjadriť aj ja...

No diky za názor :) Ale musíš brať ohľad na tých ktorým sa to páči :) A podľa mna si prehlasovaný :) Len na Xi mi prišlo cca 10 správ o tom aké je o dobré a koľkí by s nami chceli na tom pracovať :) A ty skús niečo písať ked máš 12 hodín volného času + 8 hodinový spánok ;) 4 hodiny a do toho zarátaj cestu do školy učenie a pomáhanie doma dalšia 2 a pol hodiny :) zostala nam hodinka a pol a tam musím dať ešte svoju frajerku takže mi ostáva pol hodiny cez pracovný týždeň :) A víkendy trávim u babky ktorá je chorá takže tak.. Ešte niečo?

Ach, Marshall. A ja som si myslela, že keď už sa púštaš do niečoho ako Orákulum, tak sa aj budeš snažiť, aby to tak vyzeralo. Alebo, fajn, aspoň nech sa to na to podobá. Keď už si si zvolil názov Orákulum, ktorý už bol, mimochodom použitý na názov Grepo-časopisu, tak to malo aj nejak podobne vyzerať.
A čo to je za výhovorky, že máš na to pol hodinku času cez týždeň? Či koľko to .. Hmm.. Na čo sa púšťaš do niečoho, na čo nemáš čas? A je teda čudné, používať frajerku ako výhovorku :D
Mne sa to nepáči. Nevyzerá to ani ako časopis, ani mi to nič zaujímavé neprinieslo. Ako súvisia Monopoly s Grepolisom? Dobre, uznávam, že je to možno zaujímavosť, ale nejak ma táto informácia nenadchla.
A dávaj si pozor, aby Teba niekto neprehlasoval ;)
Neber to, prosím v zlom, ja ti nechcem nijak uškodiť, ani nadávať, ani sa do Teba nechcem navážať. Ber to len ako kritiku čitateľa. S tým sa každý autor, či už časopisu, alebo knihy, musí zmieriť. Nebude ti každý len vystielať cestu, po ktorej chodiš, vatou.


skipi rozhovor ( tu bol pred tým takže nič nove)

par obrazkov a ten videoklip pre boha nabuduce si ho odpustite

jedna basen

a nejaký historický pánko

= časopis ? :D nie určite nie :D ... a tie vyhovorky čo dodať .. čo má toto spoločné s grepolisom pre boha ? nič nove ste nam o grepolise nepovedali čo bolo hlavnou pointou celého časopisu takže neviem kto ti fandí možno 12 ročné deti ktore sa zasmiali na komarovi .. ak chceš robiť články bež do topky.sk tam berú každeho trula ktorý vie pospájať vety a nič dokopy nepovedať..

ešte raz , odfláknuté , nezaujímavé ... ešte jedno takéto vydanie a časopis skončí skor než začal..

Hehehehe, Topky, no, tak to súhlasím :D
Ano, rozhovor so Skipim tu už na fóre bol dávnejšie. Ak ste ho chceli dať do "časopisu", nemali ste ho sem dávať pomaly o mesiac skôr, než nejaký časopis vyšiel. To už ľudia videli. Čitatelia nepotrebujú časpois, ktorého obsah videli už predtým, chcú niečo nové.

A báseň.. Nápad to bol fajn, ale videl si, prosím ťa, aby mal nejaký básnik, ktorý posiela do tlače svoju báseň, gramatické chyby vo svojom diele?


Bolo skoré ráno v našom meste
Nepriateľ bol už na ceste.
Všetci si žili ako mali
A nepriateľov sa nebáli.

Zrazu vojak ucítil niečo divné
bolo to rýchle a strašne silné..
Jeho zrak padol dole
cez telo mu preleteli kôle.

Ľudia sa zľakli
a na kolená si kľakli
Určite prídu o svoj polis
Na hradby vystúpil silný Adolis!

Dlhé vlasy sa mu hýbu vo vetre
Výškovo mal dva metre.
Telo mal v zlatej zbroji
zakričal! "Poďte vojaci moji!!"

Vojaci stoja na hradbách v pozore
určite sú dobrý vo svojom obore.
Natahujúca tetiva a letiaci šíp
Vojaci pred mestom robia mocný bojový šík.

Nepriateľ už takmer pred mestom
Adolis všetkých povolá mocným gestom
Zdvihol ruku a zakričal "toto je Grepolis!!!"
Bezhlavo sa do boja vrhol Adolis.

Nepriateľ za vodou..
Adolis sa naň rúti z jeho armádou.
Bojujú hlava ne hlava
a nepriateľ prehráva

Keď sa už vracajú z boja
rany im krvácajú alebo sa hoja
Adolis vpredu ako hrdina
a za ním jeho verná družina.


Jaj, ja som maniak, ale musím to rozobrať.....
Hovorí ti niečo slovo RYTMUS? Nemyslím teraz toho úbohého chlapca, Patrika Vrbopvského, z najšpinavšieho sídliska v Piešťanoch.
Trochej, daktyl, jamb. To ti niečo hovorí? Ak nie, tak by si sa do básní už nemal viac púšťať. Ak áno, prečo, to nevyuívaš? Čítal si si tú báseň niekedy nahlas? Veď ani počet slabík ti tam rytmicky nesedí. Keď som to čítala, cítila som sa ako rádio, ktoré sa zasekáva.

"Jeho zrak padol dole
cez telo mu preleteli kôle." Myslel si, že ho prebodli kolom? (V Nominatíve jednotného čísla je to kôl. V nominatíve množného čísla sú to KOLY.)

A tak...



ok ty mudrc môžeš niečo urobiť preto, alebo tu budeš len kritizovať?

Ja budem len kritizovať. Ja som sa do tímu nehlásila, som len čitateľ, ktorý žiada časpois, ktorý sa na časopis bude aspoň podobať a bude sa to dať čítať. :) Takže ma berte ako nespokojného, ufrfľaného čitateľa, ktorý sa chytí každučkej gramatickej chyby, ktorú zbadá. Takí sa, totiž, na tejto planéte občas vyskytujú.



Sulti presne ako si povedal nehladajte formu ale obsah :) tak free práve si sa tu strápnil :) Ale aspoň keby si do toho vložil nejakú prácu :ň Ale ty si to námatkovo prešiel obrázky poprezeral a je to hned blbosť :).

JA som nenašla ani obsah. A radšej by som nechala reči o strápňovaní sa bokom. A čo iné si mal poprezerať? Rozhovor so Skipim už, očividne, videl na fóre. Jedine tie obrázky upútali moju pozornosť. A buď si istý, že ja som si to prečítala od začiatku, až do konca. Ach, nech žije náš poškvrnený slovenský jazyk...

Ale nooo klud freestyle, dudrat a nadavat vie kazdy.
Skusi si sa aspon zamysliet nad tym, ze by si im dodal info z nejakeho sveta a zlepsil situaciu?

Zacinaju, uvidime... urcite sa to zlepsi.
Zatial maju kopu zaujemcov o informovanie.

Marshalovi a ostatnym, ktori pomahaju ... ludi ako freestyle, ktori len dudru, treba uplne ignorovat.

Jaj, jaj, jaj. Tak aj ja som len dudroš? MYslím, že každý má právo vyjadriť svoj názor, či už je pozitívny, alebo negatívny. Myslím, že tie negatívne názory ich skôr prinútia, aby s tým "časopisom" začali niečo robiť. Takže si myslím, že netreba "dudrošov" ignorovať, treba si ich viac všímať.

___________________________

"Milí spoluhráči/spoluhráčky,

Ďakujem, za to že ste si našli čas na to aby ste spoločne s nami oslávili znovuotvorenie legendárneho časopisu Orákulum!! Dúfam že sa stanete našimi čítaťeľmi a náš časopis sa vám bude páčiť."


Pri tomto, hmm, úvode, som našla chyby, ktorých by sa mal vyvarovať už štvrták na Základnej škole. Pred slovom ABY má byť ČIARKA! Za slovom DÚFAM má byť ČIARKA! Čítaťeľmi? To nemyslíte vážne.......... Ano, čítame. Ale sú čItatelia. A "e" je zmäkčujúca samohláska. Takže to "ť" si daj niekam hlboko do .. preč.. A Vám, Vás sa píše s VEĽKÝM V!

A ak ešte niekde uvidím: Zaujímavosti S Grepolisu, tak asi skolabujem. Ach, alebo to len ja si myslím, že to má byť: Zaujímavosti Z Grepolisu ?????


______________________________

Miaaaaaaaau :D Ach, už som kľudná :)
Dávajte si pozor na nespokojných čItaTeľov Vášho "časoipisu". Ak nie sú čItaTelia, spravidla nebýva potom ani časopis.
A ak sú spokojní s týmto "časospisom", tak sú to "čítaťeľatá" (Bože, nemôžem uveriť, že som to napísala!)
 

DeletedUser3132

Hosť
Jo jo, takéto chyby :D :D ale čo už keď to píšu tí ktorí ešte neskončili prvý stupeň ZŠ :p :p :p
 

DeletedUser

Hosť
Inak aj mne veľmi vadia pravopisné chyby :D Viem, že ich robím aj ja, ale snažím sa im vyhýbať :) A na spoj. fórku je to v istých prípadoch utrpenie ;)
 
Hore