Orákulum II - Diskusia

  • Zakladateľ témy DeletedUser4379
  • Vytvorené

DeletedUser3213

Hosť
Všeobecne sa tam fakt nič nedeje, žiadne HU, žiadna aktivita, len pár jednotlivcov útočia a preberajú tak sa tam zabávajú :D
 

DeletedUser4379

Hosť
Nemám čas :-( Máme nového člena :) Bude nám dávať informácie so sveta MU :) Hráč ConsoleOriginal
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
tak super..:) ale prvý článok chcem mať ja o kappe..:D
 

DeletedUser4379

Hosť
Pôjde to tak ako prvé číslo :) Alebo ako sa mi to uloží v PC
 

DeletedUser4452

Hosť
no a už máme ľudí, ktorí si myslia, že to robíme za prachy..takých mi je ľúto..
 

DeletedUser3606

Hosť
za prachy by to bolo lepšie :-D ale pravda je že to robíme pre ľudí bez toho aby sme na tom zarábali :)
 

DeletedUser4786

Hosť
Marsall potom my napíš na Xí do správy ako si to predstavuješ aby som ťa informoval,či chceš aj vyjadrenia zo zakladateľmi TOP10 spojenectiev ako to bývalo na Palantíri,bolo by to asi najlepšie keby tu bol napísaný každého z vedenia osobný názor s kým majú pakty a vojny....
 

DeletedUser3213

Hosť
Nedus to v sebe ! :D vyjadri sa, čo treba zlepšiť čo sa tí páčilo a čo by si chcel aby tam bolo, čo chceš aby tam nebolo, niejaké nápady na zlepšenie..... :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Kral- Vždy sa nájdu takí :) Ktorí si to myslia ale potom by to nebola zábava
Trenčán- Napíšem, a to by bolo dobré :) Aspoň by sme mali viac názorov.
 

DeletedUser

Hosť
Nedus to v sebe ! :D vyjadri sa, čo treba zlepšiť čo sa tí páčilo a čo by si chcel aby tam bolo, čo chceš aby tam nebolo, niejaké nápady na zlepšenie..... :)

je tam vela toho čo sa mi nepáči .. sa mi nechce rozpisovať .. ale tomuto by som určite nedal nazov orakulum .. orakulum I. bolo na uplne inej urovni toto je .. robili ste to dosť dlho a vlastne nevidím žiadny výsledok skor mi príde že ste to urobili na poslednu chvilu a bachli to tu.. odfláknuté ..
 

DeletedUser4379

Hosť
je tam vela toho čo sa mi nepáči .. sa mi nechce rozpisovať .. ale tomuto by som určite nedal nazov orakulum .. orakulum I. bolo na uplne inej urovni toto je .. robili ste to dosť dlho a vlastne nevidím žiadny výsledok skor mi príde že ste to urobili na poslednu chvilu a bachli to tu.. odfláknuté ..

No diky za názor :) Ale musíš brať ohľad na tých ktorým sa to páči :) A podľa mna si prehlasovaný :) Len na Xi mi prišlo cca 10 správ o tom aké je o dobré a koľkí by s nami chceli na tom pracovať :) A ty skús niečo písať ked máš 12 hodín volného času + 8 hodinový spánok ;) 4 hodiny a do toho zarátaj cestu do školy učenie a pomáhanie doma dalšia 2 a pol hodiny :) zostala nam hodinka a pol a tam musím dať ešte svoju frajerku takže mi ostáva pol hodiny cez pracovný týždeň :) A víkendy trávim u babky ktorá je chorá takže tak.. Ešte niečo?
 

DeletedUser4452

Hosť
je tam vela toho čo sa mi nepáči .. sa mi nechce rozpisovať .. ale tomuto by som určite nedal nazov orakulum .. orakulum I. bolo na uplne inej urovni toto je .. robili ste to dosť dlho a vlastne nevidím žiadny výsledok skor mi príde že ste to urobili na poslednu chvilu a bachli to tu.. odfláknuté ..


ok, diki za názor, môžeš to urobiť aj lepšie..:))
 

DeletedUser

Hosť
všechno potřebuje nějaký vývoj, pokusím se nakontaktovat Morfea, šéfredaktora snad nejlepšího časoposu který se v herních cz/sk komunitách INNOGAMES vydával (kdo zná DK vzpomene si:)) ať se podívá a třeba Vám dá nějaký tip, radu, zkušenost.

přeci jen moudrý a zkušený z nebe nespadl a nikdo nemohl čekat že tento projekt, který dělá na koleni pár nadšenců, bude hned špičkový, nicméně jeho autoři nesmí usínat na pochvalných vavřínech a musí naopak velmi vážně přijímat kritické připomínky, protože bez nich nepřekonají vlastní stín..
v archivu jsem si nedávno listoval v podstatě samizdatovým způsobem šířeným věstníkem, který se objevil v roce 1992 a pohled na dnešní čísla naznačuje docela velký vývoj.. co bylo pár stránek secvaknutých sešívačkou je nyní regulerní časopis..

to co začíná jako jeden příspěvek na foru hry může dostihnout Palantíra, dohnat Orákulum a třeba někdy dojít ještě výš.. chce to jen trpělivost autorů i čtenářů.. nenechat se ukolébat pochvalou a otrávit kritikou.. pochvala vás pohání, ale kritika usměrňuje...
 

DeletedUser

Hosť
skipi rozhovor ( tu bol pred tým takže nič nove)

par obrazkov a ten videoklip pre boha nabuduce si ho odpustite

jedna basen

a nejaký historický pánko

= časopis ? :D nie určite nie :D ... a tie vyhovorky čo dodať .. čo má toto spoločné s grepolisom pre boha ? nič nove ste nam o grepolise nepovedali čo bolo hlavnou pointou celého časopisu takže neviem kto ti fandí možno 12 ročné deti ktore sa zasmiali na komarovi .. ak chceš robiť články bež do topky.sk tam berú každeho trula ktorý vie pospájať vety a nič dokopy nepovedať..

ešte raz , odfláknuté , nezaujímavé ... ešte jedno takéto vydanie a časopis skončí skor než začal..
 
Hore