Taverna sveta Mu

DeletedUser3606

Hosť
šlo asi 30 útokov aj sa zato hanbím že ma prebrala taká lamka,tak keby útočili 2 tak by som to aj sám dal
 

DeletedUser4752

Hosť
Tak sa tak pozerám pár stránok dozadu a nevidím nič iné okrem slávy a schopnostiach veľkého Impéria. A zrazu tomu tak nie je.
Kto ti bráni sa presťahovať do oblasti kde sa nachádza jadro vášho spojenectva. Ja by som si v tej "krvavej zóne" staval iba obranu a nič iné a iba čakal na útoky a na to ako pekne mi budú naskakovať obrané bojové body. Veď tím môžeš iba získať a zatiaľ by si si mohol nikým nerušeným stavať mestečká v jadre Impéria. A myslím, že ak nezmeníš prístup hre, tak ti to nepôjde lepšie ani na Nu a ani na ďalších nadchádzajúcich svetoch ( Xi, Omikron...) .
 

DeletedUser1525

Hosť
šlo asi 30 útokov aj sa zato hanbím že ma prebrala taká lamka,tak keby útočili 2 tak by som to aj sám dal

chlapce spamataj sa !! co tu trepes -akych 30 utokov, uvedom sa co pises, ze aj poslem z 1 mesta aj 3 utoky -- ide o nacasovanie a behom pol minuty total brutal masaker, jednoducho sme ta rozobrali dvaja hraci, poviem na rovinu na mesta si kaslal - ako si ich staval tak si ich aj branil, vo vacsom meste si postavil hradby az na 2 a vyplakavas tu ze ti pomohlo iba 5 hracov -- vidim tie podpory co idu, a druhe mesto si uz nechal napospas bez hradieb, sam som bol prekvapeny tvojim pristupom...

takze nabuduce bacha -- nejake ufrflane decko mi nebude hovorit do lamiek -- zisti si od hracov z gammy s kym mas docinenia,, ja som uz teda nieco preskakal ...

asi to zacnem aktivnejsie hrat a organizovat akcie smer sever ...
 

DeletedUser3606

Hosť
áno už sa ťa bojím :D hradby som vystaval na 6,o čom kecáš zas,70% tej army čo bola v meste bola moja a prosím ťa že niesi lamka?Si bol 200 v bodoch a o BB ani nehovorím a útočili ste asi 5,mám to v reportoch a tá tvoja arma bola šitná ako ty :) :-D
 

DeletedUser1525

Hosť
uz nebudem tu na teba reagovat - mam ine dolezite priority, pre mna vykecavaj si tu , ale hanobit este aj svojich pre vlastnu neschopnost, cau - snad z toho vyrasties ...ja nehram na nejake trapne stavebne bodiky , ale pre obcasnu akciu s kolegovcami a spolupracu s nimi ...

tu je ranny speh [report]d1859710f5e68188350f5e0021d35486[/report] -- a tvoje hradby , az prisiel speh si ich do utocnej smrste stihol dorobit na 6
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Jaj áno ty skončíš uspokojený s 5 malými mestečkami čo? :D skúsený hráčik
 

DeletedUser

Hosť
áno už sa ťa bojím :D hradby som vystaval na 6,o čom kecáš zas,70% tej army čo bola v meste bola moja a prosím ťa že niesi lamka?Si bol 200 v bodoch a o BB ani nehovorím a útočili ste asi 5,mám to v reportoch a tá tvoja arma bola šitná ako ty :) :-D

Tento príspevok by som si rozmyslel :/
 

DeletedUser

Hosť
+ nieje rozumné urážať ľudí (hráčov), ktorí dosiahli viac ako my + Matcho je dospelý myslím :D mám k takým ľuďom trošku rešpekt..
 

DeletedUser3830

Hosť
Jaj áno ty skončíš uspokojený s 5 malými mestečkami čo? :D skúsený hráčik


HM 5 malých mestečiek :/ ako pozerám 7 nieje niako extra veľa... no hradby na 6, to by neprekročil ani vojak pravda? s tým sa moc nemusíš chváliť
Zato že ty si mal na svojej strane Veľkých nepremožiteľných tzv. Pánov sveta Theta tak si neskončil s veľa mestami,,, prečo:confused:
 

DeletedUser3606

Hosť
čo to tu kopíruješ zo skypu :D tak aj ja skopírujem-povedal som mu lamka čo aj je,ja si to uznávam nech má kľudne aj 80 ja mu to poviem
 

DeletedUser3606

Hosť
HM 5 malých mestečiek :/ ako pozerám 7 nieje niako extra veľa... no hradby na 6, to by neprekročil ani vojak pravda? s tým sa moc nemusíš chváliť
Zato že ty si mal na svojej strane Veľkých nepremožiteľných tzv. Pánov sveta Theta tak si neskončil s veľa mestami,,, prečo:confused:

mal som pôvodne 16 :)
 

DeletedUser3830

Hosť
Ach jaj prečítaj si to ešte raz... so 7 si skončil nie?:D tak to počítam to je strata 9... :D Imperium nesklamalo toľko som nestratil na thete...


ty si slabý klamár... pozri toto a most cities... 16 miest no na Thete?
 

DeletedUser3606

Hosť
Zle si pochopil,hradby som mal na 16,potom na nula a potom na 6,na thete som mal myslím 12 miest,tu 7 ale bol som 60-ty čiže asi neboli najhoršie,pritom 3 som založil
 

DeletedUser3830

Hosť
Aha prepáč.. inak aký je ten hráč Terri? pozerám rebríček a vidím že som o 8 priečok silnejší bojovník, a to už 2 a pol mesiaca nehrám , a teraz má o 300 000 stavebných bodov viac ako ja
 

DeletedUser3606

Hosť
Na Mu bol u nás potom išiel k LEGENDS ktorých sme úplne odradili :D a potom skončil
 
Hore