Kaviareň sveta Iota

DeletedUser1720

Hosť
to je jedno kolko si to nehral hlavne ze si sa vratil ... ale co si ja naposledy spominam tak si niekde pisal ze uz sk grep hrat nebudes :D
 

DeletedUser

Hosť
No povedal som povedal to máš pravdu ale vidíš zas ma to chytilo tak to hrám nedalo sa o dolať chcel som sa pozrieť ako sa máte :p
 

DeletedUser

Hosť
pekné od teba že si neodolal, ja som na mori 45 no sme možno blízko seba a sme dokonca spojenci no paráda :D:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Lancelot neviem kto si ale urcite niesi pravy lancelot takze bud neber nick ktory ma urcitu vahu do ust alebo si najdi svoj asi len tolko k tomu
je dost chabe kopcit nick ktory na hre nieco dokazal
 

DeletedUser

Hosť
To si skade vyhrabal že niesom Lancelot ten ktorí som??? Ked neveríš mám ti to dokázať vymenovať ti spoluhráčov čo somnou hraly ? alebo zavolať chalanou s gammy čo boly somnou v Gates of Fire??
 

DeletedUser

Hosť
vies ako to viem dokazat pretoze ja lancelota poznam osobne :D takze som ho kontaktoval inak ako tu na fore takze myslim ze urcite viem ze niesi original lancelot mozes mi menovat koho chces ale ak niekoho poznam osobne aj mimo grepu tak je tazke ma presvedcit :D
takze este raz neviem kto si ale lancelot urcite nie takze klidek
 

DeletedUser

Hosť
Bolo dobre, bolo dávno, žil na Grepe Lancík slávno :D

presne tak, niekto sa tu hrá na niekoho iného :)


Takže pravý LancelotSVK všetkých pozdravuje hlavne Skipiho, ktorý ma hneď s danou situáciou oboznámil :) a ja ako to mám vo zvyku: sťa blesk, som tu hneď prifrčal :)


Čo sa týka toho plagiátora, aj škoda reči, ja som si na to už zvykol, ale nepohrdnem objasnením situácie :p

Trošku ma prekvapuje, že podaktorí hráči už zabudli na moje slová, ktoré som napísal, keď som skončil. Že už Grepolis hrať nebudem, ale asi som to hral krátko a veľmi Vám to netrepal do tých "makovíc" :D Ale nie v pohode, len fakt, nemám už dôvod hrať, ja som si svoje už odkrútil :)

A na fóre som od posledného príspevku povedal, že sa tu ukážem až o rok, teraz som to musel zmeniť :mad:


Ešte raz ďakujem skipimu a nech sa Vám darí :)




P.S.
A ten plagiátor môže kľudne zavolať chalanou s gammy, čo s ním hraly a boly v GoFe :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
ale mozes byt rad ze aj po skoro roku mas stale svojich obdivovateloch :D
 

DeletedUser

Hosť
Toho sa nebojím, že niekedy nebudú :D (btw. ďalší poznávací znak, či som to naozaj ja, trošku namyslený, ale len trošku :D )


Škoda, že už nemám také kontakty v Supporte, ako to bolo niekedy. Už by chlapec dohral :D
 

DeletedUser1720

Hosť
tak neviem ci by chlapec kvoli tomu dohral pochybujem ze za toto by mal niaky ban ... inak sylno cakam co tu chlapec napise :D
 

DeletedUser

Hosť
By si sa čudoval :p

Ja to ani nečakám :D lebo chudáčik sa tu už ani neukáže :D

inak komu tu mám vynadať za ten vzhľad nového fóra? skoro som sa tu stratil :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja viem vyrusil som ta zo spanku v tvojej truhle :D ale nedalo mi to ako som na to kukal :D a hlavne ked som videl ze rube tu gramatiku hlava nehlava to ako keby sa niekto snazi vyzerat ako ja a pise bez chyb ;D :D profesionalna urazka :D

No jedno je jasne ja som sa zabavil ;D :D dufam ze ten hrac este pride a opyta sa ma odkial viem ze to je plagiat ;D :D to ma dojalo
 

DeletedUser

Hosť
Kto vie, či by som sa o rok ukázal, keby si ma nezobudil, možno by som spal stovky, či tisíce rokov :D ale zúbky by som mal vždy rovnako dlhé :p

kľudne sa môže ukázať a ešte sa aj hádať, že on je pravý LancelotSVK a nie ja :D a nech zavolá tých chalanou s Gammi :D
 

DeletedUser

Hosť
Ale nie prepáč teda Lancelot že som ti skopiroval meno je to trápne pre mňa resetnem to teda a spravím si svoj ked to chceš...ale aj tak som tvoj fanušík :) A som rád že som mal tu česť hrať stebou na gamme v Gof ked si tam bol :)
 

DeletedUser

Hosť
ty podvodník toto je nepekné a detinské čo si spravil.. koľko máš rokov chlapče a nepýtam sa pravého lancelota :)
 

DeletedUser

Hosť
tak zabavil som sa ;) a skor ti prajem stastie s nickom ktory bude tvoj a urobis si meno sam
a nabuduce nepochybuj ked poviem ze viem tak viem :D
 

DeletedUser

Hosť
nu, na iote už to je v plnom prúde, ale ja mám to šťastie, že som na mieste kde sa nič nedeje :D
 
Hore