co hrate

DeletedUser1450

Hosť
07? Si radšej zahraj 09 to je omnoho väčšia zábava.. 10 by som nedoporučoval, nejaká je tam slabá grafika, čo sa týka trávnika z pohľadu komentátorov a tiež dosť často vypadáva. Zatiaľ najlepšie skúsenosti mám z 09 :)

ja mam dobru grafiku neseka trava je dobra len ked su zabery z golu tak vidno na travniku ze je nahov*o grafika :)
 

DeletedUser1810

Hosť
Na teda, jasné že hej :) už som ju prešiel asi 10-krát a stále ma baví :) stiahni si ju je to dobrá hra :) odporúčam :) a vytlač si aj mapu všetkých plagátov, lebo bez nej všetky nenájdeš :) mám tam postup v hre 99% ešte 2 časopisy sakra :D
 

DeletedUser

Hosť
ja mám zostavený rebríček u mňa najlepších hier: (od najhoršej po najlepšiu)

10. Fable the lost chapters - RPG
9. Far Cry 2 - Akčná
8. Assasins creed - adventúra?
7. Two worlds 2 - RPG
6. World in conflict - stratégia
5. Call of Duty 5 world at war - akčná
4. Minecraft - sandbox
3. Hearts of iron 3 - managementová stratégia
2. The witcher 2 : assasins of kings
1. The witcher
 

DeletedUser

Hosť
Náhodou Fable je skvelá hra a Zaklínač tiež. Tie dve by som dal vedľa seba.
 

DeletedUser

Hosť
fable je 10 z toho dôvodu že je to hra ktorú som prešiel toľko krát že už som z nej zblbnutý ale ešte pred 4 rokmi bola určite na prrvom mieste
 

DeletedUser

Hosť
Tak si ju nemal hrať :p Ja som ju prešiel len dvakrát a mám z nej silné zážitky, hlavne ako som sa oženil :p dvakrát
 

DeletedUser

Hosť
pockaj hovoris o lost chapters hej???? lebo mna najviac bavila ta rozpravkovost sveta a dlzka hry
 

DeletedUser

Hosť
Hej, iného som nehral. Mne tá dĺžka prišla krátka, strašne rýchlo som starel. A oženil som sa až ako dôchodca. Tak som sa snažil bojovať.
 

DeletedUser

Hosť
ale aj tak je witcher 1 najlepsi a world in conflict odporucam je to dobra vojnova strategia z obdobia studenej vojny
 

DeletedUser

Hosť
Ešte, že odkiaľ berieš všetky tieto hry. Napíš do súkromnej pošty.
 

DeletedUser1810

Hosť
Ty hrávaš Mass Effect? :D Aj ja som to mal, len hneď ako som to dostal, letelo to do koša(v počítači) a z koša do temných hlbín :D vadia mi tam tie dlhé rozhovori.. :(
 

DeletedUser2467

Hosť
Teraz som nasiel novu hru . Vola sa Portal a pokracovanie Portal 2 . Je to velmi zabavna hra ale ked sa niekto vyzna v takychto hrach tak to prejde velmi rychlo ... ako ja :D
 
Hore