co hrate

DeletedUser

Hosť
Ty hrávaš Mass Effect? :D Aj ja som to mal, len hneď ako som to dostal, letelo to do koša(v počítači) a z koša do temných hlbín :D vadia mi tam tie dlhé rozhovori.. :(

ty si dalsi s tych ludi ktorych ked sa spytam o com bola ta hra odpovedia:
taky ujko zabijal takych druhych:(
 

DeletedUser1810

Hosť
To som nepovedal, a ani nemáš z čoho usúdiť, že patrím k nim :p máš bujnú fantáziu :p
 

DeletedUser

Hosť
ale mam to z coho usudit a napriklad aj z toho co si povedal ze ´´som to vymazal leo su tam dlhe rozhovory
 

DeletedUser

Hosť
:D

Tak Čo hrávam??Hrávam

Browser:

Divoké Kmene
The-west
Grepolis
Seafight

Pc hry
SA:MP
S.T.A.L.K.E.R

A to je všetko :)
 

DeletedUser

Hosť
Těžká otázka... :D

On-line hry přiznám The West, Divoké kmeny i Grepolis
Pc her je víc - Gothic, Sid Meiers pirates, NFS, GTA, NHL, Titan Quest... :)
 

DeletedUser2189

Hosť
ja hram browser iba grepolis:D
na PC hraM:Minecraft,NFS,Mafiu 1,2 a obcas si zahram aj sach:D
 

DeletedUser

Hosť
ten kto tvrdi ze witcher je blbost je ten kto hral gothic a mysli si ze to je najlepsia hra:cool:
 

Melancholik

Member
ja som hral gothic mne sa to pači hoci datadisk na 2 je brutalne tažky ale ked tak spominate witcher tak skusim zahrat a ešte je dobra hra dark messiah alebo counter

ee ked chcem hrat nieco de lieta masko tak jedine cod5 ale ked nieco volnejsie tak witcher tam nelieta masko iba hlavicky ale to uz zacina byt stereotyp

mam pocit že ti hraš jedine iba nejaky prihluply witcher ktory si hral asi iba ty !

zahraj si radsej witchera ako dragon age

ty si nejaky priblbli spamer tej hry aleob co každy si tu hovori svoju hru a ty ako
posr... o tom witcherovi zahraj advent rising a chod dakde :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
vies ked pochopis ze hra nie je iba o vrazdeni ale aj o pribehu tak ta to bude bavit:p
 

DeletedUser

Hosť
Tiež som hral zaklínača a nedohral som. Mal som za úlohu nájsť niekoľko vecí, ktorými som mal postúpiť do ďalšej kapitoly a tá posledná vec sa podľa nápovedy mohla nachádzať hocikde-môže sa nachádzať aj v kurati... no proste ma to odrovnalo...
 

DeletedUser

Hosť
musím pochváliť hru Red orchestra 2: heroes of stalingrad - zatiaľ som skúšal len multiplayer beta ale musím skonštatovať že keď dojde do obchodov kupujem.

http://www.youtube.com/watch?v=J7xoKFcmSKI

Najlepšie na celej hre je strieľanie spoza krytu - v praxi - ste schovaní a všade okolo sú nepriatelia vykloníte cez roh samopal a naslepo strieľate

Hra je po zvukovej aj grafickej stránke veľmi pekne spracovaná - žiaľ mne pôjde na minime :mad:
 

DeletedUser

Hosť
musím pochváliť hru Red orchestra 2: heroes of stalingrad - zatiaľ som skúšal len multiplayer beta ale musím skonštatovať že keď dojde do obchodov kupujem.

http://www.youtube.com/watch?v=J7xoKFcmSKI

Najlepšie na celej hre je strieľanie spoza krytu - v praxi - ste schovaní a všade okolo sú nepriatelia vykloníte cez roh samopal a naslepo strieľate

Hra je po zvukovej aj grafickej stránke veľmi pekne spracovaná - žiaľ mne pôjde na minime :mad:

ale ma aj plusy a minusy

plusy su :
+výrazný multiplayer s taktickými prvkami
+progres a rozdielne použitie zbraní
+realistický priebeh bojov
+atmosféra

minusi su :
-vlažný singleplayer so žalostnou AI
-množstvo technických chýb a bugov
-zdĺhavé nahrávanie máp


A jako že ty pojde na minimalne odporučane požiadavky? :
Odporučane požiadavky :
Windows XP / Vista / 7
Quad Core 2.6 GHz CPU
3 GB RAM
512 MB, DirectX 9 grafická karta s podporou SM 3.0 (NVIDIA GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 5750)
Zvuková karta Sound Blaster Audigy
DirectX 9.0c
8 GB miesta na disku

A minimalne :
Windows XP / Vista / 7
Dual Core 2.3 GHz CPU
2 GB RAM
256 MB, DirectX 9 grafická karta s podporou SM 3.0 (NVIDIA GeForce 7800 GTX / ATI Radeon HD 2900 GT)
Zvuková karta
DirectX 9.0c
8 GB miesta na disku
 

DeletedUser2467

Hosť
Ja hram v poslednom case Minecraft ... hraje to aj niekto iny ???
 
Hore