Zrušenie knižnice

DeletedUser

Hosť
Ked si zrusim kniznicu, pridem aj o niake vyskumy? Ď.:candle1:
 

DeletedUser

Hosť
myslím že nie ale musíš mať tých 12 bodov inak nepôjde zrušiť :gtree:
 

DeletedUser

Hosť
Nemusis mat 12B. viskumu...das senat a demolovat a zvolis kniznicu ale B. viskumu si min ;)
 

DeletedUser

Hosť
je to tak, ako pise ares, pred par dnami som dobyla jedno mesto, kde mal chalanisko uplne nzmysly,chcela som burat kniznicu, ale mal v akademii len 6 volnych bodov, takze smola. :connie:
Moznost by bola este taka, ze zlikvidujes nejake vyskumy, aby si ziskal naspat body vyskumu, ale na to zase potrebujes minut kulturne body a to neviem ci je efektivne...

p.s. ares, oprav ma, ak sa mylim :)))
 

DeletedUser

Hosť
je to tak, ako pise ares, pred par dnami som dobyla jedno mesto, kde mal chalanisko uplne nzmysly,chcela som burat kniznicu, ale mal v akademii len 6 volnych bodov, takze smola. :connie:
Moznost by bola este taka, ze zlikvidujes nejake vyskumy, aby si ziskal naspat body vyskumu, ale na to zase potrebujes minut kulturne body a to neviem ci je efektivne...

p.s. ares, oprav ma, ak sa mylim :)))

Tak som sa pomylil-je to ludske....
A asi aj preto ze som to nikdy neskusal...
Najhlavnejsie vyskumy su podla mna asi- zapalna lod,birema,jazdec,pluh,bojovi sik,lodny zobak,pluh
Sifrovanie-iba s polovice
Dobitie a osidlovacia lod- to je samozrejmost
 

DeletedUser

Hosť
tak vyskumy ako povinnost mestská stráž, keramika, tréner, braná povinnosť, pluh, kóje, zápalky, OL, dobývanie... zvyšok je skôr o tom, na čo mesto špecializuješ... ja mám 3 typy miest, obranné (robím tam iba luky, meče, bozstvo aténa, teda staviam tam pegasov a kebtaurov), tak tam potrebuješ silné kasárne... tu vôbec nepotrebuješ lodný zobák ani birémy ani iné podobné veci..
potom mesto na pozemný útok (dávam tam božstvo heru alebo dia) - podobne + bojový šík + meteorológia
a mesto na lode a hydry (poseidon)- takže tu nemusíš investovať do kasární, ale tu je na mieste vynájsť lodný zobák, tu kóje nepotrebuješ, lebo tu prepravky nestaviaš, oplatí sa tu kartografia a matematika.

prienik, rýchle člny, architektúru, žeriav, šifrovanie nemám nikde..
Takže asi toľko :))
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam rychle p. clny v iba jednom meste a to asi okolo 30
 

DeletedUser

Hosť
ako, netvrdim, ze rychle clny su zle, tak ale nic do nich nenarves, stoji ta to, takze kazdy koho sa opytas preferuje klasa prepravky.
ako wolfy pisal v jednom prispevku, rychle clny sa urcite oplatia, ked ma hrac vela miest. Tak ale toto uz nepatri do tejto temy, sme out of topic :))
 
Hore