Zrušenie knižnice

marekmaczka

Hosť
Ked si zrusim kniznicu, pridem aj o niake vyskumy? Ď.:candle1:

juraj15

Hosť
myslím že nie ale musíš mať tých 12 bodov inak nepôjde zrušiť :gtree:

Duso456

Hosť
Nemusis mat 12B. viskumu...das senat a demolovat a zvolis kniznicu ale B. viskumu si min ;)

Nibiru

Hosť
je to tak, ako pise ares, pred par dnami som dobyla jedno mesto, kde mal chalanisko uplne nzmysly,chcela som burat kniznicu, ale mal v akademii len 6 volnych bodov, takze smola. :connie:
Moznost by bola este taka, ze zlikvidujes nejake vyskumy, aby si ziskal naspat body vyskumu, ale na to zase potrebujes minut kulturne body a to neviem ci je efektivne...

p.s. ares, oprav ma, ak sa mylim :)))

Duso456

Hosť
je to tak, ako pise ares, pred par dnami som dobyla jedno mesto, kde mal chalanisko uplne nzmysly,chcela som burat kniznicu, ale mal v akademii len 6 volnych bodov, takze smola. :connie:
Moznost by bola este taka, ze zlikvidujes nejake vyskumy, aby si ziskal naspat body vyskumu, ale na to zase potrebujes minut kulturne body a to neviem ci je efektivne...

p.s. ares, oprav ma, ak sa mylim :)))
Tak som sa pomylil-je to ludske....
A asi aj preto ze som to nikdy neskusal...
Najhlavnejsie vyskumy su podla mna asi- zapalna lod,birema,jazdec,pluh,bojovi sik,lodny zobak,pluh
Sifrovanie-iba s polovice
Dobitie a osidlovacia lod- to je samozrejmost

Nibiru

Hosť
tak vyskumy ako povinnost mestská stráž, keramika, tréner, braná povinnosť, pluh, kóje, zápalky, OL, dobývanie... zvyšok je skôr o tom, na čo mesto špecializuješ... ja mám 3 typy miest, obranné (robím tam iba luky, meče, bozstvo aténa, teda staviam tam pegasov a kebtaurov), tak tam potrebuješ silné kasárne... tu vôbec nepotrebuješ lodný zobák ani birémy ani iné podobné veci..
potom mesto na pozemný útok (dávam tam božstvo heru alebo dia) - podobne + bojový šík + meteorológia
a mesto na lode a hydry (poseidon)- takže tu nemusíš investovať do kasární, ale tu je na mieste vynájsť lodný zobák, tu kóje nepotrebuješ, lebo tu prepravky nestaviaš, oplatí sa tu kartografia a matematika.

prienik, rýchle člny, architektúru, žeriav, šifrovanie nemám nikde..
Takže asi toľko :))

Nibiru

Hosť
ako, netvrdim, ze rychle clny su zle, tak ale nic do nich nenarves, stoji ta to, takze kazdy koho sa opytas preferuje klasa prepravky.
ako wolfy pisal v jednom prispevku, rychle clny sa urcite oplatia, ked ma hrac vela miest. Tak ale toto uz nepatri do tejto temy, sme out of topic :))