Zrušenie HS

DeletedUser4300

Hosť
Koncept:

Zrušiť možnosť posielanie hromadných správ pre všetkých hráčov na svete.

Dôvod:

Myslím, že každému z vás už prišla správa s ponukou na hranie rôznych hier, väčšinou navádzajú na možnosť vyhrať v hre reálne peniaze, čo veľakrát (osobne si myslím, že takmer vždy) pravda nie je, naopak za hranie ešte aj platíte. Uvedomte si, že grepolis hrajú aj mladší hráči, môžu skočiť na takúto ponuku a potom skončiť s problémami, dúfam, že nechcete aby bola grepolis hra, ktorú rodičia budú svojim deťom zakazovať kvôli podvodom, ktoré sa budú diať pomocou týchto hromadných správ. A takisto, tieto správy sú nezmyselné využívajú ich len títo ľudia. Za rok aj niečo a to aj na všetkých svetoch čo boli spustené som ešte nedostal takúto hromadnú správu pre všetkých, od normálneho hráča.

Detaily:

Do hry ste zaviedli obmedzenie posielania týchto správ len hráčom nad 800 bodov no dnes som už mal 2 správy od hráčov s 805 bodmi...

Grafika:

Žiadna

Rovnováha:

Vytratilo by sa spamovanie, zdržovanie pri každodennom čítaní týchto správ.

Podvádzanie:

Podvádzanie by sa vlastne vytratilo, no podvádzanie v reálnom živote, nie v hre, ktoré je o dosť závažnejšie.

Záver:

Vyjadrite sa prosím, je to ochrana pre všetkých hráčov od spamovania a tých naivných aj od podvodu. Dúfam, že som na nič nezabudol

Ďakujem. sani789
 

DeletedUser953

Hosť
Súhlasím s týmto návrhom. Veľa naivných hráčov sa týmto spôsobom dostáva do problémov.
 

DeletedUser

Hosť
No súhlasím... Raz za čas mi príde správa, ja že kto si spomenul :eek: a to takýto smaperi :(
 

DeletedUser4300

Hosť
a uz do predu pre tych co nepochopia, nejde o celkove zrusenie HS ale zrusenie HS, ktora sa posle vsetkym hracom sveta, vsetko ostatne by ostalo
 

Crony

Administrator
pracujeme na dalsich upravach HS systemu, nechceme obmedzovat hracov, ale na druhej strane musime zakrocit aj proti spammerom. Novinky onedlho.
 

DeletedUser4300

Hosť
no nejake velke obmedzovanie by to nebolo, nevidim ziaden dovod aby hrac posielal spravu vsetkym ostatnym na svete, no uvidime dufam ze vymyslia nieco ucinne
 

DeletedUser4034

Hosť
a čo takto :
hráč musí mať nad 1000 bodov , aktivovaný e-mail a spojenectvo ?
 

DeletedUser4300

Hosť
no tak ked pre mna nieje toto problem dosiahnut zadarmo za 2 dni tak tomu kto natom este zarobi to bude trvat kolko...
 
Hore