zmysel tohto sveta

  • Zakladateľ témy DeletedUser3472
  • Vytvorené

DeletedUser4379

Hosť
Podľa mňa je zmysel tohto sveta ako všetky ostatné :) Zabaviť,Oživiť a rozvíjať hru k lepšiemu.
 

DeletedUser3213

Hosť
Lenže keď hráš svet a nemáš cieľ, tak ta to baviť ani nepômože, ja tam mám cieľ tak si to užívam, ale niekto kto tam len prežíva?
 

DeletedUser

Hosť
Někdo prostě postaví armu, rozmlátí ji, sem tam něco dobyje... a stoupá v žebříčku. To mu stačí a je čistě individuální, jak dlouho to kdo takhle vydrží bez dalšího cíle. :) Možná SH má být výjimečný i svou takřka nekonečností...
 

DeletedUser5778

Hosť
Ešte stále je spustený :D kedy už konečne skončí? Veď 1. hráč v rebricku tam má 555 miest pre boha :D :D
 

DeletedUser5990

Hosť
Zdravim mozem sa prosim vas opytat ako to bude a co planujete robit zo svetom Achilles, ktory ma momentalne 175 hracov celkovo a 169 hracov s min. 1 mestom. Pocul som ze niekedy to bolo v grepolise tak ze svety ktore mali pod 300 hracov sa mazali. Diki za odpoved :):)
 

DeletedUser5366

Hosť
Prečo Vám to vadí?:D však keď tam nikto nehrá tak to nechajte tak nie ? Máte tu iné svety :)
 

DeletedUser5990

Hosť
No ja len preto ze si myslim ze vela hracov sa tam uz len tak drzi len preto aby obdrzalo vyznamenanie ze bojoval az do konca sveta co je aj moj pripad
 
Hore