zmysel tohto sveta

  • Zakladateľ témy DeletedUser3472
  • Vytvorené

DeletedUser3472

Hosť
chcel by som sa spýtať či planujete niečo s týmto svetom ako ho ukončíť alebo vylepšiť....lebo takto sa tam už neoplatí hrať..nemá to zmysel
 

DeletedUser3213

Hosť
No nemá ale stále tam niektorý bojujú :) ak tak napíšem ty správu a presťahuješ sa ku mne :D tak to zmysel možno aj bude mať :) :D
 

DeletedUser3472

Hosť
už sa sťahujem...ale tak napíš..pod týmto menom tam nehráš lebo tam nie si ako pozeram...
toto som sa pýtal skor moderatorov alebo niekoho kompetetneho čo by mi vedel na to odpovedať..lebo niekedy v minulosti sa pýtalo že ešte sa neviem ako sa skončí tento svet tak či sa niečo vymyslelo
 

DeletedUser3213

Hosť
Viem, no ale odpovedal som :) už som ty písnul moje meno tam je utajené :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Na achilovi moje meno nevieš :D a možno ho nájdeš pretože som prvý niekde :D do večera :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Ak by niekto vedel tak rád by som si prečítal odpoved kedy sa tento svet skončí alebo čo majú hráči urobiť aby sa to tam ukončilo ?
Žeby sa skončilo keď jeden celý kmeň zaberie celý svet ? to by nebol zlý nápad :)
 

DeletedUser

Hosť
o ukončení světa hrdinů se zatím nic neví.. ovšem pokud mě něco nebaví tak toho kdykoliv můžu nechat.. třeba to tvůre hry namotivuje k úpravě světa hrdinů tak, aby tam bylo o co bojovat, což by samozřejěm přidalo tempu hry a zároveň to vedlo k nějakému cíli.
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak dobre by to bolo, lebo spojka ktoré teraz idú spolu by na konci museli proti sebe ísť a to by aj určilo vítazné spojenectvo sveta
Mne by sa to tak páčilo :D
 

DeletedUser

Hosť
uvidíme jak budou nulové účty mizet po posledním updatu...
o tom jak bude končit achilles se zatím moc neví.. je to škoda, ale je to tak
 

DeletedUser3213

Hosť
Ďakujem, a nevieš ako je to z neaktívnymi účtami? Ak sa niekto neprihlási dajme tomu 30 dní tak bude zrušený účet ?
Alebo to má iný systém
 

DeletedUser

Hosť
systém by měl být stejný jako všude jinde, ale nikdy jsem se nenamáhal to ověřovat
 

DeletedUser3213

Hosť
Takže je to tak ako vravím, 30 dní ak sa niekto nepríhlasí tak účty budu zmazané
A keď počet hráčov klesne pod 300 začne sa odpočítavanie alebo hrá sa ďalej ?
 

DeletedUser3472

Hosť
stale sa nevie nic ? to fakt iba tak skonci neaktivitou ?
 

DeletedUser

Hosť
no uvidíme to dříve, kdy Vám neřeknu, ale nějaká změna bude a to určitě dřív:)
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak sa teším, dúfam že to nebudú divy lebo to ich Elita asi prehrá aj ked každý začne rovnako :D
Zase na nový svet čo bude, tak tam by sa mohlo zaviesť kto postaví 7 divov vyhráva, nie 4 ale 7 a musí ich udržiať dajme tomu 3 mesiace. A ocenenie by bolo niejaké nové :)
 
Hore