Zmazanie starých príspevkov a tém z fóra

DeletedUser4379

Hosť
Koncept:

Tento návrh sa týka, starých a nečítaných tém, príspevkov v sekciách.

Dôvod:

Je zbytočné tu mať toľko starých príspevkov a tém, pretože tak ich nikto nečíta. Príklad: 50 strana v hostinci.

Rovnováha:

Pridávanie príspevkov pod menom, titulom a dátumom registrácie a menšie náklady na cookies a výkon internetu.
 

DeletedUser

Hosť
Já smažu tisíc topiců. lidem klesne počet příspěvků a budou akorát brblat:) nápad to není špatný, ale.. forum už se parkrát čistilo,může zas, je otázka zda to bude mít nějaký efekt:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Ale podľa mna tie príspevky nebudú problém, pretože nikto tu nechodí a presné číslo si nebude pamätať
 

DeletedUser4452

Hosť
Já smažu tisíc topiců. lidem klesne počet příspěvků a budou akorát brblat:) nápad to není špatný, ale.. forum už se parkrát čistilo,může zas, je otázka zda to bude mít nějaký efekt:)

tak tak, sultan, nemaž príspevky, chcem to dotiahnuť na konzula..:D
 

DeletedUser1554

Hosť
Koncept:

Tento návrh sa týka, starých a nečítaných tém, príspevkov v sekciách.

Dôvod:

Je zbytočné tu mať toľko starých príspevkov a tém, pretože tak ich nikto nečíta. Príklad: 50 strana v hostinci.

Rovnováha:

Pridávanie príspevkov pod menom, titulom a dátumom registrácie a menšie náklady na cookies a výkon internetu.
tak napriklad asi pred dvoma tyzdnami som potreboval nieco v archive v bete si pozriet ... ale nevadi ak by sa tie veci presunuli do archivu a nie mazali ... aspon by si nemal 50 stran a dalo by sa to dodatocne keby neico najst.
 

DeletedUser4379

Hosť
Sandokan máš pravdu, ale ja som myslel tie zaspamované ako je Hostinec u Mauriho. Ten každí pozerá iba prvú a poslednú stranu, možno ešte keď tu dlho nebol, tak predposlednú. Svety je niečo iné, pretože tie by tu mali zostať až do konca.
 
Hore