Zdielane pripojenie.

DeletedUser2275

Hosť
Zdravim :)

Na jednom zo svetov ktore hravam,sa my stala zaujimava vec.Na jednom ostrove kde mam mesto je aj moj nepriatel a ako je to zvykom,tak po sebe ideme ako po udenom :)
Pred par dnami,ked som chcel nanho zautocit,som zistil ze to neni mozne,pretoze mam s nim vraj udajne zdielane pripojenie.Ja toho hraca nepoznam a nieje mozne aby zme mali rovnaku IP.Dnes sa my stalo to iste,mam s nim zdielane a to o niekolko minut konci.Ja nanho utocit nemozem,no kludne ma spehuje :)
Akoze nie ze by my to az tak vadilo,ale uz ma s tym zacina vytacat :)
Chcem sa preto spytat ci je to v poriadku a ci tymto neporusuje daky §,aby som ho na to mohol upozornit.
Za odpoved vopred diky a vopred sa ospravedlnujem za pripadne chyby v texte.
 

DeletedUser

Hosť
nemusíte mít sdílené připojení přímo vy dva..
pokud má hráč A sdílení připojení s hráčem B a hráč B má nějakou interakci (útok, podpora) s hráčem C, tak systém blokuje interakce mezi A a C.. drhý paragraf pravidel to popisuje
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj. Hrám Grepolis a aj môj brat by chcel , no nevieme ako to bude s tym pripojenim . Ja nechcem dostat ban a on to chce strasne hrat . ked ho dam do nastavení , tak mu nebudem môcť nič poslat ked ho budu dobyjat , ani do cechu nemoze , ani obchodvat proste nič. Keby ste mi s tym pomohli bol by som vám veľmi vdačný.
 

DeletedUser

Hosť
Nevím s čím chceš pomoci:) z toho co čtu tak dobře chápeš pravidla i omezení která přinášejí.
 
Hore