Zbrojnica/dielna

  • Zakladateľ témy DeletedUser3690
  • Vytvorené

DeletedUser3690

Hosť
Koncept-Takže....ide vlastne o novú budovu alebo o pridanie funkcie do niektorej budovy pri čom by to znamenalo to, že za suroviny si môže hráč vylepšiť zbroj alebo útok jednotiek...samozrejme nie moc rapídne ale o také 1-3 stupne, pričom každá jednotka by mala vlastné vylepšenie napr. Zosilnený železný prak alebo Zosilnené kožené chrániče atď...

Dôvod-Myslím si, že jednotky sú dosť rovnocenné, a často rozhoduje morálka a šťastie ktoré hráč neovplyvní...takže prečo nedať hráčom spôsob ako si zosilniť armádu?

Detaily- Každá jednotka by mala 2 alebo i viac druhov vylepšení....napr. 1 do útoku a 1 do obrany....do ktorej by som tiež nechal na autoroch...keby chceli tak trebárs i do všetkých...no o tom až neskôr.....

Grafika-nechal by som na autoroch....no ako som už spomínal, buĎ nová budova alebo nejaký dodatok v skladisku alebo v kasárňach .....

Rovnováha-keďže ju bude môcť stavať každý...nevidím žiadny problém

Podvádzanie-neviem o nijakom spôsobe podvádzania

Záver-myslím si, že by to mohol byť dobrý nápad ktorý vy trošku oživil hru
 

DeletedUser3690

Hosť
a čo sa týka simulátora, tiež by sa mohol upraviť tak, že by sa tam mohol vybrať lv zbroje...
 

DeletedUser3690

Hosť
no ano...ale to bolo pred 2 rokmi..a už sa na to zabudlo...treba to oživiť....
 

DeletedUser

Hosť
:/ Podľa mňa nie sťažila by sa tým hra a už by sa to začínalo podobať na iné. Grepolis by strácal originalitu :)
 

DeletedUser

Hosť
Detaily si nezaviedol dost presne. Vylepsenie vojakov by bolo globalne alebo pre konkretne mesto?

Ak by to bolo pre konkretne mesto, tak by to malo vyznam asi jedine zo zaciatku hry. Neskor ked by uz bol hrac vacsi, tak by velmi lahko dal vylepsenia vo vsetkych mestach na max, cize v kazdom meste by mal kazdy vsetky vylpsenia vojakova hru by to tym padom nijako neozivilo, kedze by vsetko vyzeralo reovnako a pridal by si akurat jednu rutinu navyse, ktora nikoho nebavi.

Ak by to bolo globalne pre hraca, tak by to bolo tiez o nicom. Len by to posilnilo bodovo vacsich hracov oproti mensim ale nijako zabavu navyse by to nepridalo.

Neviem aky dobry sposob by si tym vylepseniam chcel dat aby spestrili hru.
 

DeletedUser3690

Hosť
teraz ma tak napadlo, že som čítal niečo, že sa idú upravovať špeciálne budovy...tam by sa možno dalo niečo podobné zavisť...
 
Hore