zbrane - utok vs obrana

DeletedUser

Hosť
Zdravim vsetkych, rada by som sa spytala (nakolko som to nikde nenasla),
ci sa dialkove zbrane radia medzi strelne, a teda, ak ma niekto najnizsie obranne cislo pre strelne zbrane, je na neho najlepsie pouzit dialkovu zbran??? Dakujem
 

DeletedUser

Hosť
zrejme myslis harpyu a ano ked si proti nej postavis par prakarov vyhras ale ak ma hradby alebo vezu pravdepodobnost na prehru sa zvysuje za chvilu ti da ares nejaky link kde to budes mat
 

DeletedUser

Hosť
ano dialkova zbran je strelna cize tie kde su sipi cize vrhac z praku , kyklop ,kentaur (samozrejme aj katapult ale to je len na hradby)
a ano ak ma niekto obranu zlozenu vacsinou z hoplitov alebo lukostrelcov oplati sa poslat strelne aby rozbili co najviac vzdy ked je to dolezite spehni si mesto a ktorej obrannej jednotky tam ma najviac ako ovela viac myslim podla toho posielaj utok ale neviem ako si na tom taketo utoky sa oplati podla mna robit az ked mas dost miest kym mas menej moj nazor mat vyvazene vyskladane utoky z kazdeho asi rovnako
 

DeletedUser

Hosť
Oki, dakujem pekne, takze aspon s ami potvrdilo, ze s obrannymi a utocnymi cislami sa taktizovat rozhodne da. Pekny den vsetkym!
 
Hore