Začiatočník

DeletedUser

Hosť
ahojte som amatér vo vytváraní obrázkov.ale napíšte čo si o tom myslíte. používam gimp 2.6. dnes som si ho stiahol. jeden som vytvoril . ale neviem ako ho zmenšiť prosím pomôžte mi ak sa mi to podarí šupnem ho sem.
vopred diki.
ale neviem ani ako sa sem dáva obrázok takže mi prosím pošlite návod na tieto dve veci :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no ale ja tu nevidím žiadny obrázok :) ak ho tu rýchlo nedáš tak to modíci budú považovať za SPAM :) :eek:
 

DeletedUser

Hosť
skus ho zmensit cez ofice pisture manager a tam atributy obrazku :)
alebo cez nieco ine :)
 

DeletedUser

Hosť
imagesCAED5S6L.jpg Tak a je tu čo na neho hovoríte neviem ako sa takýto typ obrázka volá.ale na začiatočníka

neviem ako ale dáko som to sem dal ten prvý obrázok je on ten druhý dole je zlý ale neviem ako ho vymazať
 

Prílohy

  • 8ea21305b4_28146247_o2.jpg
    8ea21305b4_28146247_o2.jpg
    77,6 KB · Zobrazenia: 10
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak pokial su to prve pokusy ok :)
ale men font urcite aspon potom skus sa pohrat s pismom ako urobit 3d alebo aspon relief
 

DeletedUser

Hosť
skipi rozumel som ti akurát prvú vetu :D prelož mi to prosím do slovenčini
 

DeletedUser

Hosť
1. V každom prípade oceňujem tvoju snahu dačo robiť. Ale podľa toho, čo si tu upol, myslím že skôr máš snahu obrázky upravovať ako nové kresliť. Ja by som sa uberal cestou skúsiť vytvoriť dačo nové.
2. Úplne najjednoduchšie zmenšenie obrázku dosiahneš uložením na formát JPG, alebo GIF priamo cez skicár vo windowse.
Potom sa skús pohrať s klávesou PRINT SCREEN ja ju používam dodones a nepotrebujem žiadny externý program na komprimáciu obrázkov.
 
Hore