Works

DeletedUser1810

Hosť
No.. kým sa tieto veci naučíš používať.. OMG!.. Aj mne to trvalo večnosť :eek:
 

DeletedUser1810

Hosť
Nó.. ešte v tom zatiaľ nie som taký vyspelejší, ale základy už viem :) teraz nemám čas sa v tom zdokonalovať, učím sa používať FL Studio 9 :D
 

DeletedUser1810

Hosť
Tam je všetko od výmyslu sveta :D veď sa kukni aj na ostatné videá :) dá sa tam skvelo mutovať :D
 

DeletedUser1810

Hosť
Nie, pre Boha len to nie :D veď to takmer vôbec neviem používať :D
 

DeletedUser1810

Hosť
Len toto, čo som povedal.. teda napísal.. ešte FL10, ale to príde na rad až po 9-ne :)
 

DeletedUser

Hosť
Mám taký pocit, že veľmi veľa obrázkov si skopíroval.. napr.:
Imperium - to tam bolo ešte za čias, keď som ja začínal - 1,5 roka dozadu
Post Mortem - chlape, to tam majú tiež už dávno spoločne s R.I...
Chlape, teraz úprimne vážne si to robil ty? :confused:

ci pana drzáň...jasne že ja...asi odkial to majú...:D ale tak chapem ťa, veriť mi nemusíš, ja a vodcovia, ktorým som to posielal vieme svoje...okrem iného pozri si aj od kedy úradujem na fóre ja a od kedy ty, zistíš že tam je cc rok rozdiel...


ale aby som to dosvädčil tak pár blbostí zo školy :

1. ODKAZ
2. ODKAZ
3. ODKAZ
4. ODKAZ
5. ODKAZ

a trocha z kreslenia:

ODKAZ

mali sme cvičenie, kde sme preberali anatómiu rúk, a mali sme to niako spojiť s renesanciou, tak ja som moc nad tým nedumal a šupol som tam da vinciho...

akby mal niekdo stále pochyby tak mu pošlem tieto práce pekne porozpracovávané vo formáte .psd

a ešte pár dlhov:

blacktemplar:
blacktemplar.jpg


zabijak11:
zabujak%2011.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nemali by ste tie obrázky čo tu dávate aspoň dajako znehodnotiť, nech Vám ich dakto "neukradne"...? dajaká červená čiara krížom a pod.
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte.Viem že je to stará téma,ale nespravil by si mi obrázok pre moje spojenectvo??Meno spojenectva je "Varriors".A viem,že tam má byť w namiesto v,ale..dík vpred :).
 

DeletedUser

Hosť
mas talent super nostalgia pozerat na tie obrazky z gammy, neurobis mi pls profilovku lachyman s nejakou zabavnou tenatikou minecraft tematikou? rozmery presne aby to sedelo do hry
 
Hore