Works

DeletedUser

Hosť
Zdravím,
všimol som si že táto téma dlho stagnuje tak to troch oživím, nakolko som spravil nekonečne vela obrázkov pre spojenectvá, rád by som vám predostrel jedny z tých naj...

Robím cez Adobe PSD

1. tak tu sú tri návrhy pre bývalé spojenectvo "Velkomoravský Draci" z Alfy (nikdy to do profilu nedali), pomerne zložitá práca...

vd01.jpg
vd02.jpg
vd03.jpg

tu je kompromis ktorý som zostavil podla ich pripomienok...
vd008.jpg


2. práca pre spojenectvo Predators z Gammy, jednoduchá koláž pozadia a trocha som sa vyhral s efektmi písma:
P1.jpg
P2.jpg
P3.jpg


3. IMPERIUM - nájdete ho na Gamme aj Alfe (možno aj Bete, tam nehrám), je to moje najoblúbenejšie a asi aj najpodarenejšie dielo, koláž pozadia a zamakal som na efektoch písma...
imperium.jpg


4. Jednoduchý profilový obrázok pre hráča:
0ass%20kopie.jpg


5. profilový obrázok pre spojenectvo New World Aliance na Gamme, tiež jedna z mojich oblúbených, nič v tejto práci nieje stiahnuté z internetu, žiadna koláž, čisto práca z vrstvami a objektmi...
NWAII.jpg


6. CHAOS - na Gamme (nemali v profile), na tomto som si dosť zamakal:
chaos%20kopie.jpg_thumb.jpg


Tak to je z mojej strany zatial všetko...
 

DeletedUser

Hosť
Veľmi sa mi páči tvoja robota mňa tak trochu tiež baví upravovanie, ale len také piplanie sa z irfanom a tak. Nič také ako tvoja práca. Najviac sa mi páči to 4 pre veľkomoravských drakov. Odkiaľ berieš podklady pre svoje práce?? Sťahuješ z netu alebo si celý obrázok premyslíš a ideš od základov?

PS:prosím ťa, ak by sa ti chcelo, dal by si mi link na ten 4 obrázok vo väčšom rozlíšení?? Chcel by som si ho dať na plochu. Ak by bol aj bez toho písma.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
foxnos:

Ja to robím tak že si poviem najprv ako približne by mala moja výsledná práca vyzerať, potom ak treb posťahujem z netu pár obrázkov (na googli nájdeš všetko aj vo vysokom rozlíšení), potom začnem stvárať čo ma v danej súvislosti napadne...je v tom hlavne dlhoročná práca s Adobe Photoshop, a dosť som sa naučil na grafickej škole kde študujem, čo sa týka toho obrázka pre drakov bohužial ho mám len vo formáte 240x180, ale kludne napíš ak by si niečo rád spravím ti, práve pracujem na pozadí na mojom compe ak chceš zavesím to sem neskôr a môžeš si to sťiahnuť...
 

DeletedUser

Hosť
Hmm pekné výtvory..Aj by som si dal niečo u teba spraviť :D
 

DeletedUser

Hosť
V poriadku, ak sa ti chce môžeš niečo skúsiť vyčarovať pre mňa môžeš niečo také mocné, hrdé, alebo skús niečo podľa môjho mena. Ďakujem.
škoda toho obrázka.
 

DeletedUser

Hosť
Tak tu mám zasa dalšiu várku mojich prác, opisovať sa mi ich nechce na to som už moc unavený;)...

spqr%20kopie.jpg


postmortem.jpg_thumb.jpg




odkaz na baner:TU



2gerlin.jpg


image.php
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
lamer je pre lamy ale inač tie ostatne su dobre :firework: :firework:
 

DeletedUser

Hosť
super práca mato tie staré návrhy si ešte pametám na fóre :)
 

DeletedUser

Hosť
Nemá to chybu....lamer súhlasím s Nibiru je pre veľa grepolisákov, najskôr vypisujú zničím ťa a potom si pýtajú podpory....to pre rimanov je pekné milión krát lepšie ako to čo tam maly predtým...
 

DeletedUser

Hosť
no to pre rímanov je super a somzrejme ako zbadali hodili si to ako obrázok ally
 

DeletedUser

Hosť
:) ano lamer je pre lamy, ale v profile ho mám ja, pretože som aspoň s časti nemehlo...(nech ma decká v hre podcenujú;)) ale aby som sa vyjadril k obrázkom (písal som to vtedy o 3:00, ked som čakal na tú správnu chvílu kedy kliknúť:D na grepe) ale k veci:

1. Ako ste viacerí pochopili pre spojenectvo *Rímske Impérium* (nie že by som bol ich priatel), je to najjednoduchšia práca, lebo je to obyčajná koláž + efekty písma...

2. No toto je mne najbližšia práca celkovo zo všetkých, robil som ho pre moje terajšie spoj. na Alfe, čisto práca s objektami a efektmi

3 Vianočný baner, za ktorý som kapol 1000 zlatiek do hry, vidíte ho aj teraz na fóre...(koláž & efekty vrstiev & dosť som zamakal na efektoch písma)

4. Profilový obrázok pre hrča gerlin na delte v GoF

5. No comment :D
 

DeletedUser

Hosť
Ak máš čas, nevytvoríš prosím ťa aj pre mňa niečo pekné?? Môže to byť hocičo...aj trochu humoru a tak alebo niečo také hrdé, neviem, alebo si môžeš pozrieť môj profil na alfe...tam tiež najdeš dostatok indícii.:)
 

DeletedUser

Hosť
Aj ja by som chcel nieaky IMG ..Napisal som ti spravu...! Tam najdes viac
 

DeletedUser

Hosť
no foxy preteba sa to už chystám týždeň, teraz mám málo času tak mi to bude trvať, ale určite ho do týždna zmontujem, aj tebe duso...
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem a som si všimol, že si sa pridal na bete do našej elitnej ally. Som rád, že si tam a tímto ťa aj vítam. :)
 

DeletedUser

Hosť
:D

Čav Nemohol by si nám urobiť niaku anim. alebo običajný obrázok Zeusa a Hádesa ? Mislí že by spolu bojovali :D ! A pre sp. Kastle ! Alebo iních Greckich Bohov ! Prosím o pomoc ! Ďakujem!


 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nehovorí ani sa nepíše Hádesa ale Dia.
A ináč pekné obrázky.
 

DeletedUser1249

Hosť
pekne spravene aj predators a ri mohol by si este z tychto novych svetov epsilon a zeta
 
Hore