Vzbura

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Chcem sa ešte spýtať, že je lepšie keď je v meste vzbura a ja som útočník a poslal som tam osídlovačku aj z jednotkami --je asi lepšie poslať obranné jednotky, či??:confused:
 

DeletedUser215

Hosť
Je treba poslať útočné jednotky ak by tam mal niečo ... ale aj obranné aby si sa mohol brániť ... skús to načasovať tak že s osídľovačku pošleš útočné jednotky a o 2 seaakundy neskôr nech tam dorazia ako podpory obrané jednotky! :)
 

DeletedUser

Hosť
Je treba poslať útočné jednotky ak by tam mal niečo ... ale aj obranné aby si sa mohol brániť ... skús to načasovať tak že s osídľovačku pošleš útočné jednotky a o 2 seaakundy neskôr nech tam dorazia ako podpory obrané jednotky! :)

Ale ja už som v druhej fáze čiže odpočet druhých 12 hod., tak to mi stačí len obranné jednotky nie?
 

DeletedUser19

Hosť
Načo budeš posielať obranné jednotky? Potrebuješ obrancovi zničiť vojsko a s obranou toho veľa nezničíš.
 

DeletedUser19

Hosť
Aha ja ssom myslel, že keď preberám a keď niekto zaútočí na mňa:D:DNa to mesto čo ja preberám

Ak nechceš aby ti po dobytí niekto ihneď vyvolal vzburu tak môžeš naplánovať podporu tesne za OL ako tu už niekto napísal. Podľa mňa je to však zbytočnosť pretože aj keby niekto ten útok poslal tak máš stále 12 hodín na podporenie.
 

DeletedUser

Hosť
Ak nechceš aby ti po dobytí niekto ihneď vyvolal vzburu tak môžeš naplánovať podporu tesne za OL ako tu už niekto napísal. Podľa mňa je to však zbytočnosť pretože aj keby niekto ten útok poslal tak máš stále 12 hodín na podporenie.

Aha to je tiež pravda, ale posledných desať min. ...som zvedavý ako to dopadne :eek:

"ĎAkujem za rady, mesto je moje :)"
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore