Vtipné správy

DeletedUser5116

Hosť
Táto téma mi tu chýbala, píšte čo vám vaši grépolisácky súdruhovia napísali :-D
Začnem ja:

7janik dnes o 21:39
pridem ku vam do spojka ak chceš ale pošlijte mi pozvanku
7janik dnes o 21:39
a odpiš
Markus-Mark dnes o 21:38
ta nie ďakujem
7janik dnes o 21:38
ta čo maš vela bodov ale si slaby bojovnik ked chceš môžeme mať mier
 

DeletedUser

Hosť
Veru som lamka v tejto hre a hrám to po dlhej dobe znova ale vtipná správa prišla aj mne :D Dúfam že môj "kamarát z družiny" ešte niečo napíše..Aj ked je mi ho trochu lúto..Z detí by sme si srandu robiť nemali, môžu mať potom mindráky...

DerthielSVK dnes o 16:00
Zavolaj si namňa aj Ježíša Krista a nie "osidlovačku"..Máš ale smolu..Som ateista :)
DerthielSVK dnes o 15:58
Prepáč ale plakať nebudem nemám na to dôvod..A ani mať nebudem ;)
karosa21 dnes o 15:57
a tak o nas nehovor lebo ja ta potom dobiem a moj kamoš ma osidlovačku a dobitie a už nebudeš
DerthielSVK dnes o 15:56
Super budem sa tešiť..Poviem vojakom nech uvaria niečo na obed pre hostí :)
karosa21 dnes o 15:55
sa rozplač ha ha ha
karosa21 dnes o 15:54
po prve hned ked nebudeš mat tak višlem lebo sio ma provokoval ti hlupak posrani chcel som sa s tebou piatelit ale ti si ma riadne nasral.
DerthielSVK dnes o 15:51
ako som už písal..nauč sa písať..výhovorka že nepoznáš klávesnicu je na úrovni 3 triedy základnej školy..kde asi aj chodíš..možna aj nižšie..a armádu si vyšli kludne ked mám začiatočnícku ochranu :)
karosa21 dnes o 15:49
su to moji kamaratia
karosa21 dnes o 15:48
po prve nechodim čačasto na internet a preto nepoznm dobre klavesnicu ati ma neprovokuj lebo na teba višlem armadu
DerthielSVK dnes o 15:41
Za prvé nauč sa písať za druhé vo vašom "spojenectve" som už bol a skôr ste banda hlupákov ktorý budú čoskoro prebratý niekym silnejším..nie díky nepripojím sa k vašej stoke znova..:)
karosa21 dnes o 15:02
Si aktivni ak ano odpiš mi a ja ti dam pozvanku do SPOJENSTVA The Grepolis Legion.
 

DeletedUser4896

Hosť
DerthielSVK toto pobavilo :D Rehotal som sa asi 15 minut :DDDD
 
Hore