Vtipné správy

DeletedUser

Hosť
no to iste... no myslela som si ja občas niečo vypotím ale je to slabota s tebou sa porovnávať nemôžem.. hi hi hi hi
 

DeletedUser1249

Hosť
16pc dnes o 19:58
:) je smutne ze takyto hraci hravaju grepolis je to len hamba a inak videl si vecernicek uz bol tak sup sup spinkat
16pc dnes o 19:51
vies tejto hre si nepochopil tu ide o dobyvanie

B4RT dnes o 15:27
OMG lamerko mam ledva 6 a pol tisic a nemozez ma dostat vies to vobec hrat? podla mna nie ale mas jednine stastie ze nehras na bete :)
 

DeletedUser1249

Hosť
a len tak pre zaujímavosť na bete hrám A sakra on je v CHAOSE to ma skipi asi zabije:eek:
 

DeletedUser1810

Hosť
Skipi ti neurobí nič, nemaj boja.. asi.. :) Skipi je v pohode :)
 

DeletedUser

Hosť
no sprava to sice neni, ale vtipne to je,
je to sice trochu starsi obrazok, ale takmer nic sa od vtedy nezmenilo, iba má o 2 body menej ako na obrazku

peinoally.jpg
 

DeletedUser

Hosť
a to pritom som ho ani neprebral, uz mal okolo mna asi 3 alebo 4 mesta, nie moc velke, ale take no 4-5tisic, a nemohol prezit, ze som si u neho tak raz za tyzden, alebo dva vybral suroviny a zrusil vojakov. A tak si resetol ucet, pritom s nim mohlo byt este tolko srandy .. :D:D:D {keby som ho nahlasil, tak ma ban asi tak 8 krat :D}
 

DeletedUser1249

Hosť
ak nie aj málo tak zopárkrat útočim aj ja pre surky a bojové:eek:
 

DeletedUser1810

Hosť
no sprava to sice neni, ale vtipne to je,
je to sice trochu starsi obrazok, ale takmer nic sa od vtedy nezmenilo, iba má o 2 body menej ako na obrazku

peinoally.jpg

To keby toto robil každý hráč, ktorému robím napriek, tak by ich aliancia útočila na TOP15 :D :D :D a myslím, že by mala ešte 3 plné akadémie :D :D :D
 

Melancholik

Member
tak ja začnem
moc vtipné to nie je ale kým som to rozlúštil tak ma aj prešla chuť to rozlúštiť

hai vo spolo a ako s ada urobiť nejay oločný utok
:)

ma to byt tak hej vospolok a ako sa da urobit nejaky .... nwm :D

skipi dnes o 19:54
no ja som o tom dal hlasovat ja som bol za ale manzelka bola proti a deti su male a nemozu hlasovat ale vies zas znepriatelit si zenu a spat na gauci to nieje dobre takze nemozem aj ked mi to trha srdce ale nemozem
Svaty Cepo dňa 18.1.2011 o 20:16
no vimenis
skipi dňa 17.1.2011 o 19:55
pobavil si ma :D
Svaty Cepo dňa 16.1.2011 o 14:32
caw nevimenis ucti

kolko mal ten druhy hrač bodov 5000 max ? :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
:d...no tak si mu dal ale skipi si to váž takých je málo..čo sa to odvážia napísať..:)
 
Hore